بازدید 2830
۲

ناپدید شدن دختر بچه ۹ ساله پس از بازی در کوچه

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از پیدا شدن کودکی که در شمال تهران گمشده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۲۲۵۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴ 07 March 2024


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سردار  علی ولیپور گورزی؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اعضای یک خانواده اتباع کشور افغانستان با مراجعه به اداره یازدهم پلیس آگاهی از مفقودی دختر 9 ساله خود خبر دادند و درخواست کمک کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی مشخص شد، کودک گمشده در کوچه محل سکونت خود در حال بازی کردن بوده که ناگهان مفقود و ناپدید شد‌ه‌است.

 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام نخست، با بازبینی دوربین های مداربسته داخل کوچه متوجه شدند، دختربچه 9 ساله پس از جدا شدن از همبازی‌های خود به طرف خیابان اصلی رفته و دیگر برنگشته است.

سردار ولیپور گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان اداره آگاهی در بررسی‌های گسترده پی بردند، فرد مفقود شده پس از چند متر پیاده‌روی وارد خیابانی شده که دوربین در آنجا وجود نداشته است.

وی افزود: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی کمترین زمان ممکن دختر گمشده را در یکی از بهزیستی‌های شمال شهر تهران پیدا کردند و به خانواده خود تحویل دادند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: پرونده فرد مفقود شده پس از تحقیقات تکمیلی برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
دست پلیس درد نکنه اما این افاغنه را اخراج کنید. همه شده پر شده از افغانی ها
افغانها شدن معضل
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل