بازدید 12761

جزئیات وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بانک دی

پرداخت وام قرض‌الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۷۵۰ میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.
کد خبر: ۱۲۲۵۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶ 04 March 2024

جزئیات وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بانک دی

در طرح باران، تمامی مشتریان حقیقی و‏‏‏ حقوقی می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز، از امتیاز دریافت وام قرض‌الحسنه باران بهره‌مند شوند.

مدت سپرده گذاری برای دریافت وام در این طرح، به درخواست مشتری، حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۲ ماه است و مدت بازپرداخت اقساط بین ۶ تا ۶۰ ماه متناسب با نیاز مشتری، متغیر است.

حداقل مبلغ میانگین برای محاسبه امتیاز دریافت این وام، ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و کارمزد وام نیز ۴ درصد محاسبه می‌شود.

مشتریان حقیقی نیز می‌توانند امتیاز دریافت وام خود را به بستگان درجه یک شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر منتقل کنند.

امکان اتصال حساب‌های این طرح به دستگاه‌های POS و IPG کسب و کار‌ها وجود داشته و شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با ارائه معرفی نامه به پرسنل خود، آن‌ها را از مزایای این طرح برخوردار کنند.

مشتریان می‌توانند برای محاسبه وام مورد نظر خود با استفاده از ماشین حساب طرح باران، از طریق این لینک ، مبلغ تسهیلات درخواستی خود را بر اساس مدت زمان بازپرداخت و مدت زمان سپرده‌گذاری محاسبه کنند.

منبع/ ایبنا

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار