بازدید 2710

کنایه‌های طائب به دولت حسن روحانی و برجام

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در نشست با دانشجویان گفت: جریان سازش می‌گوید تا دَم کدخدا را نبینی مسائل جهان حل نمی‌شود.
کد خبر: ۱۲۲۲۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۸ 17 February 2024

 

به گزارش تابناک ، حجت الاسلام طائب، مشاور عالی فرمانده کل سپاه، در نشست دانشجویی «نظم جدید در دنیا» گفت: در قرآن آمده آمریکا و اسرائیل را دوست خود نبینید چون اینها پشت یکدیگر در می آیند؛ اگر دولت اسلامی میل به یکی از این دو کشور کند، جزو آنها می شود.

بنابر گزارش فارس، وی اضافه کرد: در خود انقلاب اسلامی هم اتفاق افتاده و همیشه در دولت ها هم دو ایده داریم. یک عده ای می گویند سازش یک عده می گویند مقاومت. هر جریان سازش همیشه می گوید تا دَم کدخدا را نبینی مسائل جهان حل نمی‌شود.

 
مُهر قرمز شورای نگهبان بر پرونده ۳۶۶ کاندیدای انتخابات خبرگان رهبری /مجلس خبرگان همچنان منطقه ممنوعه زنان است
سیدحسن خمینی و پدر همسرش در کدام انتخابات ردصلاحیت شدند؟ /کاندیدایی که بعد از اعلام نتایج فوت کرد!
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: آنهایی که در دل شان یک بیماری دارند به سمت یهود و نصاری شتاب می گیرند. وقتی از آنها علت را می پرسند می گوید می ترسم. آنها خیلی خوب دشمن را معرفی می کنند ولی می گویند اگر قدرت آنها را نبینیم به جایی نمی رسیم و همچنین می ترسیم یک بلایی سرمان بیاید و می‌روند به آنها نزدیک می شوند.

وی گفت: با وعده های دشمنان، فکر می کنند هوا و آب هم با برجام درست می شوند و نتیجه این می شود که ۱۰ سال کشور را از پیشرفت وا داشتند و عامدین اساسی در از دست دادن بخشی از سرمایه اجتماعی شدند.

حجت‌الاسلام طائب یادآور شد: اگر زمانی کار نکنی و مدام وعده بدهی سرمایه اجتماعی را از دست می دهی در نتیجه بخشی از مردم بی تفاوت و بخشی هم واگرا می‌شوند. آنها در دل شان به خاطر این کار پشیمان هستند ولی روی‌شان نمی شود بگویند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل