بازدید 35454

از «اعلام اسامی کاندیداهای نهایی خبرگان در چند استان» تا «کنایه عضو حزب کارگزاران به وزارت کشور در خصوص تایید صلاحیت‌ها»

۲۰ روز دیگر به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری مانده است. در این روز‌ها، نام نهایی کاندیدا‌های خبرگان و مجلس مشخص شده است. در زیر مروری بر این اخبار خواهیم داشت.
کد خبر: ۱۲۲۰۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹ 09 February 2024

۲۰ روز دیگر به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری مانده است. در این روز‌ها، نام نهایی کاندیدا‌های خبرگان و مجلس مشخص شده است. در زیر مروری بر این اخبار خواهیم داشت.

 

شورای نگهبان اطلاعیه داد؛ سه روز فرصت اعتراض دارید
شورای نگهبان در اطلاعیه شماره یک از فرصت سه روزه برای داوطلبان تأیید صلاحیت نشده جهت ثبت اعتراض خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع داوطلبان محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند: به استناد بند (ج) ماده ۶۳ قانون انتخابات و در راستای رعایت حقوق داوطلبان مجلس شورای اسلامی، داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها در هیأت مرکزی نظارت، تأیید شده لیکن در شورای نگهبان صلاحیت آن‌ها تأیید نشده یا احراز نشده است، می‌توانند به مدت ۳ روز از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ تا ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ تنها از طریق مراجعه به نشانی الکترونیکی اعلام شده به صورت مستدل ثبت نمایند.

 


شرکت در انتخابات مجلس خبرگان، عمل به دستور قطعی امام زمان است
علم‌الهدی امام جمعه مشهد گفت: حضور در انتخابات خبرگان واجب شرعی و اجرای فرمان امام زمان است و اگر کسی انجام ندهد، از تکلیف قطعی شرعی خود شانه خالی کرده است.

 

 

کاندیدای نهایی خبرگان در هرمزگان مشخص شدند
نامزدهای نهایی انتخابات مجلس خبرگان در هرمزگان اعلام شدند و بر اساس آن سه تن از داوطبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در هرمزگان تایید صلاحیت شده‌اند. بنا بر اعلام دبیر ستاد انتخابات هرمزگان، سید ناصر محمدی هنزایی، محمد ابراهیمی و محسن ابراهیمی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در هرمزگان هستند. سید محمد علی مدرسی طباطبایی حوزه انتخابیه خود را از استان هرمزگان به حوزه انتخابیه استان فارس تغییر داده است.محسن ابراهیمی، امام جمعه فعلی شهرستان میناب و محمد ابراهیمی از روحانیون هرمزگانی ساکن قم است.

 

 

۷۰۰ داوطلب معترض انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند
ایرج عبدی در گفت و گو با ایرنا گفت: طبق اخبار به دست آمده، ۷۰۰ داوطلب  معترض به بررسی صلاحیت‌ها در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرحله پایانی بررسی اعتراضات تایید صلاحیت شدند. این نماینده ادوار مجلس اظهار داشت: در میان اسامی تایید صلاحیت شدگان در مرحله پایانی رسیدگی به اعتراضات، اسامی تعدادی از نمایندگان ادوار نیز مشاهده می‌شود. وی افزود: ارایه لیست انتخاباتی توسط نمایندگان ادوار مجلس بستگی به تایید صلاحیت آنها در مرحله پایانی رسیدگی به اعتراضات دارد. چنانچه تعداد از نمایندگان مجلس نهم و دهم که در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز داوطلب شده‌اند، صلاحیتشان در مرحله پایانی رسیدگی به اعتراضات تایید شود، لیست انتخاباتی خواهند داد.

 

 

اعلام شعار شورای وحدت در انتخابات مجلس دوازدهم
شورای وحدت اصولگرایان از شعار انتخاباتی خود در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رونمایی کرد.شورای وحدت اصولگرایان که با محوریت جامعه روحانیت مبارز و به ریاست حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی فعالیت می‌کند، در صفحه شخصی خود از شعار انتخاباتی این تشکل در انتخابات مجلس دوازدهم رونمایی کرد. «همه با هم، تحول برای حل مشکلات» شعار شورای وحدت در انتخابات مجلس دوازدهم است. شورای وحدت اصولگرایان ۱۶ بهمن در حساب کاربری خود در توئیتر رسما اعلام کرد: شورای وحدت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور لیست مستقل ارائه می‌دهد.

 

 

تلاش ما رسیدن به «وحدت حداکثری» در میان نیروهای انقلابی است
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی رویکرد این تشکل در قبال وحدت اصولگرایان برای انتخابات مجلس را تشریح کرد. «غلامعلی حداد عادل» رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرایند انتخاباتی این شورا، اظهار کرد: تلاش ما رسیدن به وحدت حداکثری در میان نیروهای انقلابی است؛ از همه احزاب دعوت می‌کنیم بیایند و گفت‌وگو کنیم تا به نتیجه مشخص برسیم. وی ادامه داد: اگر احزاب، وحدت حداکثری را قبول کردند که مانعی وجود ندارد اما اگر عده‌ای نپذیرفتند، آن‌ها را مجبور به وحدت نمی‌کنیم.رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم اختلاف به جایی نرسد که به ضرر کشور تمام شود.

 

کدام نمایندگان فعلی و ادوار مجلس تایید یا رد صلاحیت شده‌اند؟
خبرنگار تسنیم کسب اطلاع کرده است که صلاحیت برخی نمایندگان فعلی و ادوار در بررسی اخیر شورای نگهبان برای انتخابات اسفند ماه مشخص شده است. از میان 26 نماینده فعلی مجلس که صلاحیت آنها رد شده بود، احمد دنیامالی نماینده بندر انزلی، کمال علیپور خنکداری نماینده قائمشهر و رضا حاجی پور نماینده آمل تایید صلاحیت شدند و شهریار حیدری و جلال رشیدی کوچی و احمد علی‌‌رضا بیگی نتوانستند نظر شورای نگهبان را به خود جلب کنند.

همچنین طبق پیگیری‌های انجام شده آقایان علی کریمی فیروزجایی، قاسم ساعدی، غلامرضا تاجگردون و سید نظام الدین موسوی که پیش‌تر تایید صلاحیت شده بودند در این مرحله توسط شورای نگهبان احراز صلاحیتشان مجددا مورد بررسی قرار گرفته شده بود که آقایان کریمی و ساعدی نتوانستند مجددا تایید صلاحیت شوند.

در بین نمایندگان شاخص ادوار نیز غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نتواست تایید صلاحیت خود را از سوی شورای نگهبان کسب کند. همچنین صلاحیت جواد جهانگیرزاده، نماینده مردم ارومیه در مجالس هفتم، هشتم و‌ نهم توسط شورای نگهبان برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس تایید شده است.

 


سه نفر در سیستان و بلوچستان برای ورود به مجلس خبرگان رقابت می‌کنند
دبیر ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان از اعلام نهایی اسامی کاندیداهای نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری خبر داد و گفت: سه نفر برای تصدی نمایندگی این استان در خبرگان رهبری با یکدیگر رقابت می‌کنند.عباس ابراهیمی امروز (۲۰ بهمن ماه) با اشاره به اینکه هفت تن برای تصدی نمایندگی مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند، افزود: تاکنون صلاحیت سه تن از آنها تایید شده است. تاکنون احمد احمدی‌تبار، علی احمد سلامی و عبدالرحمن عارفی سه نماینده تاییدشده ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این استان هستند.

 

 

اعلام اسامی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری در خوزستان
با پایان بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شورای نگهبان، اسامی هشت نامزد نهایی این انتخابات در خوزستان اعلام شد.عبدالله افرازه شهاوند، رئیس ستاد انتخابات خوزستان امروز (جمعه، ۲۰ بهمن ماه) اظهار کرد: هشت داوطلب انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت نهایی شدند.او ادامه داد: به ترتیب حروف الفبا، سید محمدعلی بلادیان، سیدابوالحسن حسن‌زاده، محسن حیدری، حسین رفیعی، سیدعلی شفیعی، عباس کعبی‌نسب، عبدالمجید مقامی و امیررضا هدایی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان هستند.

 

دو نامزد برای انتخابات مجلس خبرگان در خراسان شمالی رقابت می‌کنند
رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بجنورد اعلام کرد: دو نامزد برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی رقابت می‌کنند.محمدباقر باقرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: علی اسلامی‌فر، فرزند حسن (کد نامزدی ۱۹) و غلامرضا فیاضی فرزند اسدالله (کد نامزدی ۱۵) دو نامزد تایید صلاحیت‌شده برای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خراسان شمالی هستند.وی یادآوری کرد: تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری از ۲۵ بهمن آغاز می‌شود.

 

 

نام نهایی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کردستان 
رئیس ستاد انتخابات کردستان اسامی نهایی نامزدهای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه استان کردستان را اعلام کرد.مهدی رمضانی، امروز جمعه (۲۰بهمن) در جمع خبرنگاران استان، اسامی و مشخصات نامزدهای حوزه انتخاباتی استان کردستان که شورای نگهبان صلاحیت آنها را برای ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری تایید کرده است، اعلام کرد.

۱- آقای محمود ابن الخیاط فرزند محمد سعید کد نامزد ۱۳

۲- آقای اقبال بهمنی فرزند ابراهیم کد نامزد ۱۶

۳- آقای فایق رستمی فرزند عبدالقادر کد نامزد ۲۳

۴- آقای سید محمدکاظم موسوی‌نسب فرزند کاظم کد نامزد ۲۸

 

شش برابر تعداد نمایندگان مجلس، داوطلب زن داریم
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: در انتخابات دوره دوازدهم مجلس، شش برابر تعداد نمایندگان مجلس، داوطلب زن داریم. همچنین بیش از ۴۰۰ نفر از دهه هفتادی‌ها و بیش از ۵ هزار نفر از دهه شصتی‌ها در میان تایید صلاحیت شدگان حضور دارند. بیش از هزار و ۱۰۰ تن از اساتید دانشگاه، حدود ۲۵۰ تن از پزشکان و کادر درمان، از بین روحانیون و حوزویان بیش از ۲۰۰ نفر، از میان فرهنگیان بیش از ۱۷۰۰ تن و از جامعه حقوقی و وکلا و قضات بیش از ۴۰۰ تن مورد تایید قرار گرفتند.

 

تأیید صلاحیت ۴ داوطلب گیلانی/عدم تأیید ۵ داوطلب احراز صلاحیت‌شده در مرحله قبل
دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان گفت: در مرحله آخر، چهار داوطلب جدید در گیلان تأیید صلاحیت شدند و پنج تن از حوزه‌های انتخابیه رشت و خمام، فومن و شفت، لاهیجان و سیاهکل هم که در مراحل قبل تأیید صلاحیت آنها اعلام شده بود، با اعلام جدید شورای نگهبان به فهرست عدم تأییدها اضافه شدند.

 

امکانات دولتی به شکل برابر در اختیار نامزدهای انتخابات قرار می‌گیرد
وزیر کشور با اشاره به افتتاح ۲۰۰ کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات تاکید کرد که این امکان فراهم شده تا نامزدها خود را به خوبی معرفی کنند. احمد وحیدی در مراسم افتتاح ۲۰۰ کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات این افتتاح را نوید بخش چند نکته دانست و افزود : در سیاست های ابلاغی رهبر انقلاب یکی از موارد، فراهم شدن زمینه شناخت دقیق مردم از داوطلبان بود.وی سهم این کانال ها را در فراهم کردن بستر شناسایی بهتر مردم از داوطلبان یادآور شد و گفت: مردم به خوبی می توانند ‌داوطلبان را بشناسند و با ایده های آنها آشنا شوند و در شایسته گزینی موفق باشند.

 


سه داوطلب خبرگان رهبری در همدان رقابت می کنند
رییس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات در استان همدان گفت: صلاحیت سه نامزد حضور در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان تایید شد که برای تصدی دو کرسی رقابت می کنند.حجت الاسلام جلال مرادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۹ تن تا پایان مهلت تعیین شده برای حضور در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه همدان نام نویسی کردند. وی اضافه کرد: پنج داوطلب از حضور در این دور از انتخابات انصراف دادند. همچنین از چهار نفر باقی مانده صلاحیت یکی تایید نشد. رییس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات در استان همدان ادامه داد: مهمترین علت تایید نشدن شمار زیادی از داوطلبان انتخابات ششمین مجلس خبرگان رهبری، قبول نشدن آنها در آزمون اجتهاد است.حجت الاسلام مرادی ادامه داد: افراد تایید صلاحیت شده آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی، آیت الله غیاث الدین طه محمدی و آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی هستند.

 

 

فهرست نهایی داوطلبان تایید صلاحیت شده مجلس خبرگان رهبری در اصفهان
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: ۱۱ داوطلب تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس خبرگان رهبری در فهرست نهایی حوزه اصفهان قرار گرفتند.مهدی سلیمانی روز جمعه افزود: اسامی این داوطلبان شامل حمید الهی‌دوست، سیدسعید حسینی، مصطفی حسناتی نجف آبادی، عبدالامیر خطاط، مرتضی خوشنویس‌زاده اصفهانی، سید یوسف طباطبایی‌نژاد، عبدالمحمود عبداللهی، محمد عمومی، سید محمد علی فقیهی، مرتضی مقتدایی و سید ابوالحسن مهدوی است.دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار کرد: ۱۳ داوطلب مجلس خبرگان رهبری از اصفهان برای انتخابات اسفند تأیید صلاحیت شدند که ۲ نفر حوزه انتخابیه خود را تغییر دادند.وی با بیان اینکه مهدی سلیمانی‌تبار و محسن فقیهی داوطلبانی هستند که حوزه انتخابیه خود را تغییر دادند، یادآور شد: مرتضی خوشنویس‌زاده نیز در مرحله دوم تایید صلاحیت شد.استان اصفهان پنج کُرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد و تبلیغات قانونی انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ۲۵ بهمن تا نهم اسفند ماه خواهد بود.

 

 

سه داوطلب نمایندگی خبرگان رهبری در ایلام با هم رقابت می کنند
"فرشید زرگوش" روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: از این تعداد داوطلب تایید صلاحیت شده نهایی در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ایلام ۲ داوطلب غیر بومی و یک نفر بومی است.وی با بیان اینکه ۱۰ نفر برای داوطلبی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ایلام ثبت نام کرده بودند، افزود: با اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت ها، در نهایت سه نفر تائید، ۲ نفر انصراف و پنج نفر نیز رد صلاحیت شده که عمدتا رد صلاحیت این افراد به دلیل عدم احراز شرایط علمی بوده است.دبیر ستاد انتخابات استان ایلام یادآور شد: حجت الاسلام والمسلمین "وعد مرادبیگی"، آیت الله "سید محسن سعیدی گلپایگانی" و حجت الاسلام "عباس شاه رفعتی" برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ایلام تائید صلاحیت شده اند.

 

نوبخت حوزه انتخابیه‌اش را تغییر داد
محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه کشور ضمن ثبت سامانه‌ای، برای انتقال حوزه انتخابیه خود از تهران به شهرستان‌های رشت و خمام اقدام کرد.محمد باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه کشور با اشاره به تصمیم نهایی برای حضور در رشت اظهار کرد: اقدامات اولیه برای ثبت سامانه‌ای را برای حضور در حوزه انتخابیه رشت انجام دادم و آماده‌ام که برای مردم عزیز گیلان، رشت و خمام خدمت کنم.همچنین به‌ گفته نوبخت، فردا ادامه مراحل قانونی تغییر حوزه از تهران به شهرستان‌های رشت و خمام انجام خواهد شد.

 


حزب اسلامی کار: راهبرد جبهه اصلاحات رکن تصمیم گیری حزب اسلامی کار در انتخابات است
سخنگوی حزب اسلامی کار در واکنش به برخی اظهارات در خصوص ائتلاف با تعدادی از احزاب برای ارائه لیست در انتخابات مجلس گفت: با توجه به مصوبه شورای مرکزی حزب هرگونه تصمیم گیری در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی به اعضای دور جدید شورای مرکزی حزب واگذار شده است. محمد نیشابوری افزود: نهمین کنگره حزب اسلامی کار سه شنبه هفته آینده مورخ ۲۴ بهمن ماه برگزار می شود و در آن اعضای جدید شورای مرکزی انتخاب خواهند شد. پس از آن در اولین جلسه شورای مرکزی دور جدید، موضوع انتخابات در دستور کار قرار خواهد گرفت و بر اساس آن تصمیم گیری می شود. وی با تاکید بر این که حزب اسلامی کار یکی از اعضای جبهه اصلاحات است؛ بنابراین، راهبرد این جبهه در انتخابات رکن تصمیم گیری این حزب است، ادامه داد: بر اساس آنچه در جبهه اصلاحات تحت عنوان راهبردها به تصویب رسیده است حزب اسلامی کار نیز مفاد آن را در تهران و استان ها شاخص اصلی تصمیم سازی و تصمیم گیری خود می داند.

 


کنایه عضو حزب کارگزاران به وزارت کشور در خصوص تائید صلاحیت‌ها
علی محمد نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و سازندگی می‌گوید: ۹۰ درصد مردم ایران اصلاح‌طلب هستند و هر کاندیدایی از قشر عادی جامعه که ثبت‌نام کرده باشد، اصلاح‌طلب محسوب می‌شود، شاید وزارت کشور از این منظر به قضیه نگاه می‌کند و می‌گوید اصلاح‌طلبان را تایید می‌کنیم.«ائتلاف طبیعی است.» این عبارتی است که عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین به آن اشاره می‌کند و در نهایت از امکان ائتلاف کارگزاران سازندگی، ندای ایرانیان و اعتماد ملی خبر می‌دهد. وی در ادامه تصریح کرد؛ به عبارت دیگر ۹۰ درصد مردم ایران معتقد به براندازی و حرکت‌های قهرآمیز نیستند بلکه به دنبال اصلاح امور هستند.

 

 
سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۴
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۶۱
امام زمان ارواحی فداه(روح و جانم فدایشان باد)در مورد فقر،گرسنگی و... امت اسلام،فرمایشی نداشته اند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
قطعا در این مورد احادیث و روایت ها داریم، اما تشنگان قدرت وقت برای مطالعه و پندآموزی از این موارد مهم را ندارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش:

ایران مقتدرترین کشور منطقه است!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
رئیسی یک رقیب پیدا کرد!

رئیس هیأت نظارت خراسان جنوبی: یک نامزد با تغییر حوزه به خراسان جنوبی منتقل شد. اکنون در این حوزه دو نامزد تایید صلاحیت شده داریم!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
حجت الاسلام رسول فلاحتی، امام جمعه رشت:
غولِ رسانه که با نیرنگ ساندویچ به‌سبک مک‌دونالد، اتحاد جماهیر شوروی را منحل کرد، نشان داده است که حتی از موشک‌های دوربرد، هواپیما‌های بمب‌افکن و پهپاد‌ها هم می‌تواند خطرناک‌تر باشد!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
اینکه
یک کیلو گوشت از 120 ریال
شده 7000000 ریال
یعنی انتخابات به ثمر نشسته
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
اگر مردم در انتخابات شرکت نکنند شک نکنید خودشان ضرر میکنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
رای دادن یهنی تایید شرایط کنونی
یعنی تایید سن بازنشستگی
یهنی تایید مالیات غیر متعارف
یهنی حسرت یعنی کوجک شدن آرزوها
من رای نمیدم
عاشق ایران
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
تصور کنید به یک رستوران بروید و فقط دو مدل غذا دارند
که شما قبلا بارها از هردو خورده اید و بشدت بیمار شده و بد مزه و بی کیفیت و گران بوده اند

ولی شما بشدت گرسنه هستید

و مالک رستوران هم با خنده و تبلیغ و افتخار و منت گذاشتن از شما میخواهد
تا از روی منوی رستورانشان که نام دهها خوراک چاپ شده ولی خط خورده اند
و فقط همان دو مدل خوراک بد کیفیت و بیمار کننده و بشدت گران را دارند را شما حتما انتخاب کنید !!!؟؟؟
برای گرم کردن انتخابات و چیزی که دوست داری از امام زمان خرج نکن مسلما فقر و درماندگی مردم برای ایشان مهمتر از انتخابات است!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
با اطمینان می‌گوییم که آمریکا، اسرائیل و دشمنان اسلام با شرکت نکردن ما در انتخابات خوشحال می‌شوند.
شرکت در انتخابات واجب عقلی است.با مشارکت حداکثری اسلام و جمهوری اسلامی تقویت خواهد شد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
مگر ایشان به خدمت امام زمان ع میرسد که از قول ایشان حرف می زند
سیدمهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
فکر میکنی چرا دین تا این حد در زندگی جوانان و نوجوانان کمرنگ شده؟ به خاطر امثال همین آقاست که دین رو تفسیر به رای میکنن و دین رو وسیله اهداف مدنظر خودشون قرار دادن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
۰۶:۵۳
اگر یک درصد تنها یک درصد به بهبود اوضاع امید داشتم در انتخابات شرکت میکردم ولی تقریبا همه یقین داریم ک سال بعد سالی بدتر و سخت تر برای مردم خواهد بود از نظر اقتصادی و ...
خودبزرگ بینی عده ای بجایی رسیده که بخودشان اجازه می دهند از طرف امام زمان صحبت کنند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
این آقایان با عملکرد خود باعث شدند اکثریت مردم دین گریز شوند
این بنده خداها دقیقا کارشون چیه؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
پول بگیرند بابت هیچی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
مصرف امول بیت المال
ناشناس
| United States of America |
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
اینها میخواهند بیایند جلوی غارت منابع مشترک در پارس جنوبی توسط قطر فسقلی بگیرند
15هزار نفر اصولگرا تائید شدن نفری هزار نفر دیگه رو بیارن پای صندوق میشه 15 میلیون نفر علی برکت الله ... از همین الان بزمهای پیروزی رو تدارک ببینین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
خبر نداری که هر کدومشون اندازه 100 نفر هم جایگاه و مقبولیت ندارن
قلعه نویی را از تیم ملی عزل کنید
باید تدبیری اندیشیده شود که آنهایی که به دلیل غیب موجه در انتخابات شرکت نمیکنند از حقوق شهروندی محروم تا انتخابات بعدی به نظافت سرویس های بهداشتی، تفکیک زباله خشک و تر و نظافات جاده ها و بزرگراه گمارده شوند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
تند نرو پیاده شو باهم بریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
بی تربیت.
رای بدیم.گوشت کیلویی 700 تومن ارزون میشه ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
فعلا شما بر بشور تا بعد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
ناشناس 11 دقیقه بامداد. رای بدی شاید گوشت ارزون نشه و گرون هم بشه ولی اگر رای ندی مطمئن باش گوشت خیلی گرون‌تر میشه!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
شما بیا دستشویی ما را تمیز کن تا ما بریم رای بدهیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
اینجور کامنت ها درراستای اهداف دشمن برای ترغیب بیشتر شهروندان به رای ندادن است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
شماها که زیاد بودید که ؟ چرا به التماس افتادید؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
شغل های مورد علاقه خودت که لیاقتش رو داری نام بردی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
یکی از نتایج رای دادن های قبلی
میدان دادن به افرادی با تفکر شماهاست
که فکر می کنند
تهدید وزور
همه جا کارساز
است.
با این شرایط بنظر من انتخابات برگزار کردن پول هدر دادن است نیازی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
دقیقا
از الان نتیجه مشخصه
یک جمعیت 10 میلیونی هم هستن ک همیشه در صحنه بودن. 5 میلیون از روی اخلاص و 5 میلیون از روی منافع
بقیه هم به یقین رسیدن ک انتخابات بی فایده است
آقای الم هدی ، کمی از حقوق شرعی مردم دم بزنید. مردم را از تکلیف شرعی سنگین و از حقوق محروم و تهی نکنید
پاسخ ها
حسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
عزیزان گرونی مختص ایران نیست تمام دنیا به همین وضع دچار شدند کمی تحقیق کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
۱۲:۳۰
داری تورم 1 درصد و نیم درصدی آمریکا و المان و کانادا رو با تورم 80 الی 120 درصدی ایران مقایسه میکنی؟
آقای نمازی طی کدام رفراندوم به 90 درصد رسیدی!!!؟؟؟؟
مهمه؟
دوسوال از علم الهدا
۱ آیا شما خدمت امام زمان ع میرسی که از قول ایشان سخن می گویی ؟
۲ مگر شما مرجع تقلیدی که فتوی وجوب شرکت در انتخابات می دهی ؟
چرا یارانه رو انداختی عقب ، ما ملت فقیر به همین جزیی پول نیاز داریم
مجلس به چه دردی میخوره
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
برای سیانت از فضای مجازی و فروش فیترینگ، تصویب قانون حجاب اجباری ،بالا بردن سن بازنشستگی ،نابودی برجام ،گرو گرفتن معیشت مردم برای بی کفایت جلوه دادن دولت روحانی وتصویب مالیات های کمر شکن و
تایید صلاحیت شدگان بیشتر باشد خصوصا خبرگان از همه مهمتر رای گیری باید انلاین والگترونیگی باشد ...به طوری که هر استان متصل به مرکز بوده و بلافاصله بعد اتمام رای گیری مشخص باشد ..و به صورت هوشمند هر نوع تقلبی با یک کد ملی امکان پذیر نباشد ...
وقتی قبلی ها جز آزار و اذیت و محروم کردن من از حقوقم کاری نکرده اند، از این پس رای بی رای !!!
حتی اگر مرا از وطنم بیرون کنند و تمام هستی ام را به آتش بکشند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
شیر مادر حلالت
ناشناس
| United States of America |
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
درود بر شرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
سلامت باشی هیچکاری نمی توانند بکنند
مگه انتخاباته؟ آهان شایدم شاسی بلند تقسیم میکنن که اینهمه شلوغ شده.
آیا اونهایی که کاندیدای نمایندگی در مجلس شدند دغدغه خدمت به کشور دارند یا از الان خود و خانوادهاشون به فکر شاسی بلند و چای دبش خونه مفتکی و گرین کارت و استخدام اطرافیان و نور چشمی هاشون و دانشگاه مفتکی فرزندانشان و هزار امتیاز و خوشبحالی دیگه هستن
شرکت در انتخابات یعنی مهر تایید بر این همه گرانی و افسردگی
به من عاجز بینوا رای بدهید
وای چه خبر مهمی!!
علم الهدی سال 1397 : چرا مسئولان نسبت به افت ارزش پول ملی بی تفاوت هستند؟
علم الهدی الان : مشکلات ارزی آنچنان اهمیت ندارد و دشمن سعی دارد آنرا بزرگ کند.
"وی در ادامه تصریح کرد؛ به عبارت دیگر ۹۰ درصد مردم ایران معتقد به براندازی و حرکت‌های قهرآمیز نیستند بلکه به دنبال اصلاح امور هستند."
ولی چندین سال است که همین 90 درصد که به زعم بنده بیش از اینها هست، اصرار به اصلاح امور بخصوص مسائل اقتصادی دارند ولی متاسفانه مسئولین نظام به هیچ وجهی پاسخگو نیستند، حالا در مقابل چه باید کرد شماها بفرمایید؟
امروز رفتم مرغ خریدم شده بود کیلو 86 تومن آخه چرا؟؟؟ آقایون اگه رای میخواین از ما در عوضش ما هم از شما معیشت میخوایم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
رئیس مجلس فعلی به مرغ 24 تومنی دولت قبل معترض بود ولی الان در دولت یک دست با مرغ 86 تومنی مشکلی نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
گولت زدن
تقریبا نصف وزن مرغ دور ریز است
در واقع یک کیلوگوشت مرغ خریدی 170 هزار تومان
که نمی صرفه
بعد ۴۵ سال برای اولین بار است که رای نخواهم داد چراکه امیدی به اصلاح امور ندارم
خواستار انحلال مجلس
برای صرفه جویی در بودجه هستم.
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل