بازدید 2207

مسمومیت ۱۷ مسافر در یکی از هتل های مشهد

این مسمومیت تلفات جانی نداشت، افزود: ۱۴ نفر از مسمومین اکسیژن تراپی و ۳ نفر دیگر به علت وخامت حال عمومی به نیرو‌های اورژانس تحویل داده شدند.
کد خبر: ۱۲۱۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳ 17 January 2024

به گزارش تابناک به نقل از فارس، رئیس ایستگاه‌های ۲۴، ۳۲، ۴۶ آتش نشانی مشهد اظهار کرد: بامداد امروز، در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر گازگرفتگی، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۳۲ را به محل حادثه واقع در خیابان امام رضا (ع) اعزام کرد.
 
سید مرتضی داوودی مقدم رئیس ایستگاه‌های ۴۶،۳۲،۲۴ آتش نشانی مشهد، در این باره گفت: با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل و بررسی میدانی مشخص شد تعدادی از مسافران که به صورت غیر اصولی اسکان داده شده بودند، به علت استنشاق گاز co با علائم تهوع و سرگیجه دچار مسمومیت شده که آتش‌نشانان بلافاصله با توجه به اهمیت سلامت مسافران اقدام به تخلیه فوری ساکنین هتل آپارتمان کردند.
 
وی با بیان اینکه این مسمومیت تلفات جانی نداشت، افزود: ۱۴ نفر از مسمومین اکسیژن تراپی و ۳ نفر دیگر به علت وخامت حال عمومی به نیرو‌های اورژانس تحویل داده شدند.
 
داوودی مقدم تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه نشت گاز co از قسمت موتورخانه این مجموعه تشخیص داده شده و برای کشف علت و منشا دقیق گازگرفتگی، تحقیقات توسط کارشناسان مربوطه در حال انجام است و آتش نشانان پس از پایان عملیات و تذکرات ایمنی لازم، محل حادثه را به عوامل شرکت گاز و نیرو‌های انتظامی مستقر تحویل دادند.
 
شایان ذکر است، با توجه به اینکه آتش‌نشانی اقامت در این هتل آپارتمان را به علت ناایمن بودن خطرناک دانسته با حضور عوامل انتظامی و قضایی، از پذیرش مسافر در این مجموعه موقتا جلوگیری به عمل آمد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم