آشنایی با سهامداران عمده حقیقی سبجنو

در چهل و نهمین قسمت از بررسی سهامداران عمده حقیقی این بار وضعیت سهامداران سبجنو را مورد بررسی قرار دادیم. سهامدار عمده حقیقی سبجنو کیست؟
کد خبر: ۱۲۰۰۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶ 23 October 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، سهامداران هر شرکت در یک دسته بندی به سهامداران عمده و خرد تقسیم بندی می شوند. سهامداران عمده سهامدارانی هستند که دارای بیش از یک درصد از سهام شرکت می باشند و در سایت TseTmc در بخش سهامداران هر سهم نام آن ها نمایش داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر سهامداران عمده به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می شوند. سایت TseTmc در قسمت مربوط به سهامداران حقوقی نام شرکت ها را اعلام می کند اما در رابطه با سهامداران حقیقی عمده از آن ها با عنوان شخص حقیقی یاد می کند و اسامی این سهامداران عمده حقیقی نامشخص است. 

سهامداران عمده حقوقی دلایل مختلفی برای حضور در یک سهم دارند ولی بیشتر سهامداران عمده حقیقی به منظور کسب سود بعضا اقدام به خرید سنگین یک سهم می کنند و بعضا نام آن ها در لیست سهامداران عمده مشاهده می شود.

نبض بورس قصد دارد تا با توجه به اسناد و مدارک موجود، به معرفی سهامداران عمده حقیقی هر نماد بپردازد. این چهل و نهمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می باشد. با ما همراه باشید.

سهامداران عمده حقیقی سبجنو چه کسی است؟

هنگامی که در سایت TSETMC نماد سبجنو که مربوط به شرکت سیمان بجنورد می‌باشد را جستجو کنید و به بخش سهامداران آن مراجعه کنید با تصویر زیر مواجه می‌شوید:

سهامدار عمده حقیقی سبجنو کیست؟  همان گونه که از تصویر بالا ملاحظه می گردد تنها یک سهامدار عمده حقیقی در بین سهامداران سبجنو دیده می شود. او دارای 19 میلیون برگه سهم سبجنو معادل 4.84 درصد از کل سهام این شرکت می باشد.  این فرد حقیقی سید مهدی راستی ثانی است.
او که متولد سبزوار است، در گذشته در هیات مدیره قند نیشابور با نماد قنیشا (سهامدار هم بوده است) و صنایع سرما آفرین با نماد لسرما عضو هیات مدیره بوده است.
سهامدار عمده حقیقی سبجنو کیست؟  

 

ادامه دارد...

  • آشنایی با سهامداران عمده حقیقی هر روز ساعت ۱۰ صبح از سایت نبض بورس. باقی مطالب را از اینجا بخوانید.

 
سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم
آخرین اخبار