آشنایی با سهامداران عمده حقیقی خنصیر

در چهل امین قسمت از بررسی سهامداران عمده حقیقی یک بار دیگر نام یک خانواده دیگر مطرح شد. این خانواده این بار در خنصیر سهامدار هستند و ۲۱.۷ درصد از کل سهام خنصیر تحت مالکیت این خانواده است.
کد خبر: ۱۱۹۷۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹ 10 October 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، سهامداران هر شرکت در یک دسته بندی به سهامداران عمده و خرد تقسیم بندی می شوند. سهامداران عمده سهامدارانی هستند که دارای بیش از یک درصد از سهام شرکت می باشند و در سایت TseTmc در بخش سهامداران هر سهم نام آن ها نمایش داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر سهامداران عمده به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می شوند. سایت TseTmc در قسمت مربوط به سهامداران حقوقی نام شرکت ها را اعلام می کند اما در رابطه با سهامداران حقیقی عمده از آن ها با عنوان شخص حقیقی یاد می کند و اسامی این سهامداران عمده حقیقی نامشخص است. 

سهامداران عمده حقوقی دلایل مختلفی برای حضور در یک سهم دارند ولی بیشتر سهامداران عمده حقیقی به منظور کسب سود بعضا اقدام به خرید سنگین یک سهم می کنند و بعضا نام آن ها در لیست سهامداران عمده مشاهده می شود.

نبض بورس قصد دارد تا با توجه به اسناد و مدارک موجود، به معرفی سهامداران عمده حقیقی هر نماد بپردازد. این چهلمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می باشد. با ما همراه باشید.

سهامداران عمده حقیقی خنصیر چه کسانی هستند؟

هنگامی که در سایت TSETMC نماد خنصیر که مربوط به شرکت مهندسی نصیر ماشین می‌باشد را جستجو کنید و به بخش سهامداران آن مراجعه کنید با تصویر زیر مواجه می‌شوید:

 

رد پای پنج شخص حقیقی در بین سهامداران عمده خنصیر دیده می شود. بررسی ها نشان می دهد که شخص حقیقی اول که مالک 8.95 درصد از کل سهام خنصیر می باشد علی پوررکنی صالحان می باشد. همچنین شخص حقیقی دوم با مالکیت 8.3 درصد از کل سهام خنصیر، شخصی به نام مانی حاج سیدجوادی است.

باقی اشخاص حقیقی یعنی مجموع 12.8 درصد دیگر نیز از اعضای خانواده پوررکنی صالحان هستند.

یک خانواده دیگر این بار در خنصیر | ۲۲ درصد سهام تحت مالکیت این خانواده

در مجموع حدود 22 درصد از کل سهام خنصیر در اختیار خانواده پوررکنی صالحان است.

ادامه دارد...

  • آشنایی با سهامداران عمده حقیقی هر روز ساعت ۱۰ صبح از سایت نبض بورس. باقی مطالب را از اینجا بخوانید.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار