بازدید 1973

پسر بایدن سوم اکتبر به دادگاه می‌رود

پسر رئیس‌جمهور آمریکا سوم اکتبر در دادگاه حاضر می‌شود.
کد خبر: ۱۱۹۴۲۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ 21 September 2023
پسر بایدن سوم اکتبر به دادگاه می‌رود


به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اساس تصمیم صادر شده در روز گذشته -چهارشنبه- «هانتر بایدن»، پسر رئیس‌جمهور آمریکا در تاریخ سوم اکتبر در دادگاهی در ایالت «دلاور» در شرق این کشور حاضر می شود  تا رسما در موضوع نگهداری غیرقانونی سلاح توجیه اتهام شود.

قاضی درخواست هانتر بایدن را که ساکن کالیفرنیا در غرب آمریکاست، برای حضور از طریق تماس تصویری رد کرد.

پس از آنکه تاریخ جلسه در ۲۶ سپتامبر تعیین شد، قاضی با درخواست او برای به تعویق انداختن جلسه دادگاه به مدت یک هفته تا سوم اکتبر موافقت کرد.

«دیوید لولی»، وکیل هانتر بایدن در نامه‌ای به قاضی دادگاه نوشت: «هانتر به جرم خود اعتراف خواهد کرد و دلیلی وجود ندارد که او این دو کلمه را نتواند از طریق ویدئو بیان کند».

اما قاضی «کریستوفر برک» تصمیم خود را این گونه توجیه کرد که این به عنوان نخستین حضور در یکی از معدود موارد در یک پرونده جنایی به شمار می‌رود که طی آن متهم شخصا در دادگاه و در برابر قاضی حاضر می‌شود‌.

وی افزود: «بیشتر اتهامات متهم جدید است و در حضور قبلی وی در جولای ۲۰۲۳ عنوان نشده است، بنابراین برای اولین بار است که در دادگاه مطرح می‌شود».

هانتر بایدن متهم است که در سال ۲۰۱۸ در حالی که سلاح گرم به دست داشت به دروغ اعتیاد خود را انکار کرد اما بعدا به آن اعتراف کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه