بازدید 2382

وزش باد در تهران

کد خبر: ۱۱۹۴۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲ 20 September 2023

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در ارتفاعات شمال شرقی استان گاهی رگبار پراکنده باران پیش‌بینی‌ می‌شود.

به گزارش ایسنا بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در نیمه جنوبی و نواحی غربی در ساعت‌های بعد از ظهر تا شب گاهی با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

امروز (۲۹ شهریورماه) در بخش‌های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید و در مناطق مستعد خیزش موقت گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

روزهای جمعه تا دوشنبه (۳۱ شهریور تا ۳ مهر) با نفوذ زبانه سامانه بارشی از نواحی شمالی در ارتفاعات افزایش ابر و در ارتفاعات شمال شرقی استان گاهی رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق و وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

طی پنج روز آینده تغییرات محسوس دما در سطح استان مورد انتظار نیست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۳۰ شهریورماه) صاف، در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۱۹  و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه ( ۳۱ شهریورماه) صاف، در بعد از ظهر افزایش باد و در شب کمی ابری  با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل