بازدید 3929

شهادت دومین بسیجی حادثه تروریستی ممسنی

دومین بسیجی که ۲۵ شهریور ماه در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور و در شهرستان ممسنی مورد هدف قرار گرفته بود در بیمارستان شیراز به شهادت رسید.
کد خبر: ۱۱۹۳۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹ 18 September 2023

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس روز دوشنبه با اعلام خبر شهادت این مدافع امنیت اظهار داشت : مجروحان حادثه تیراندازی به نیروهای بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد (مرکز شهرستان ممسنی) در شیراز تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی، هم شهادت دومین بسیجی که در درگیری اخیر در حادثه تروریستی کور مورد هدف قرار گرفته بود را اعلام کرد ، پوریا خوشنام در بیمارستان شیراز به شهادت رسید.

پوریا خوشنام یکی از چهار بسیجی ممسنی تبار که در شامگاه بیست و پنجم شهریور توسط دو راکب موتور سوار در میدان معلم شهر نوراباد مورد هدف قرار گرفته بود .

عارف قره قانی نیا و اسماعیل محمدی دو مجروح این حادثه هستند که بعد از عمل جراحی دوران نقاهت را می گذرانند.

این حادثه حدود ساعت ۱۹:۵۰ شنبه ۲۵ شهریور در نورآباد مرکز شهرستان ممسنی روی داد که طی آن ۲ موتور سیکلت سوار اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیروهای بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، کردند.

در جریان این تیراندازی چهار نفر از عزیزان بسیجی از ناحیه سینه به بالا مجروح می شوند که یکی از آنها به سبب شدت جراحات وارده به شهادت می رسد و پوریا خوشنام نیز امروز آسمانی شد ، دو نفر دیگر نیز مجروح می شوند که بعد از عمل جراحی اکنون شرایط بهبودی را می گذرانند.

ضاربان بلافاصله از محل متواری می شوند که دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در پی دستگیری آنها هستند.

شهرستان ممسنی در فاصله ۱۶۲ کیلومتری غرب شیراز در استان فارس قرار دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری