بازدید 2440

واکنش حماس به مسلح کردن شهرک‌نشینان صهیونیست

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، گفت که درخواست مجدد برخی از فرماندهان پلیس رژیم صهیونیستی برای مسلح کردن شهرک نشینان، اعلام عمومی کشتار مردم فلسطین است.
کد خبر: ۱۱۹۳۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰ 17 September 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، «حازم قاسم»، افزود: درخواست مجدد فرماندهان پلیس رژیم اشغالگر برای مسلح کردن شهرک نشینان، اعلام عمومی برای کشتار و تحریک به ارتکاب جنایات بیشتر علیه مردم فلسطین است.

وی گفت: این درخواست فاشیستی و دیگر درخواست‌های مشابه از سوی مقامات رژیم صهیونیستی مستلزم محکومیت صریح جامعه جهانی و اتخاذ تدابیری برای پاسخگویی آنها در برابر دادگاه‌های بین المللی است.

شهرک نشینان صهیونیست معمولا همه روزه به مسجدالاقصی یورش می‌برند. آنها همچنین در کرانه باختری به روستاهای فلسطینی حمله می‌کنند و با پرتاب سنگ و تیراندازی به سمت فلسطینیان به آنها و دارایی‌هایشان آسیب می‌زنند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری