بازدید 2448
۹

ساخت مسکن ۲۵ متری تکذیب شد

در پی اعلام رسانه‌ای ساخت واحد‌های مسکونی ۲۵ متری در تهران، رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ساخت مسکن کوچک مقیاس در شهر تهران را تکذیب کرد.
کد خبر: ۱۱۹۲۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷ 12 September 2023

 به گزارش  تابناک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، وحید قربانی رییس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه اعلام کرد: در پی انتشار اخباری مبنی بر ساخت واحد‌های مسکونی ۲۵ متری در شهر تهران به استحضار ملت شریف در سراسر کشور می‌رساند نه تنها این طرح هیچ ارتباطی با دولت و وزارتخانه مربوط ندارد بلکه وزارت راه و شهرسازی مخالف ساخت مسکن کوچک مقیاس است. 

رییس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: مسکن‌های کوچک مقیاس در تضاد با فرهنگ ایرانی اسلامی و جامعه خانواده محور است و به هیچ عنوان در دستور کار دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی نیست، واحد‌های مسکونی طرح نهضت ملی مسکن که در سراسر کشور در حال ساخت است از استاندارد‌های لازم سرانه مورد نیاز خانواده، تبعیت می‌کند.

قربانی تأکید کرد: بر اساس اصل ۳۱ قانون اساسی، داشتن مسکن متناسب با نیاز، حق هر فرد و خانواده ایرانی است و عدم تناسب مساحت واحد مسکونی با نیاز خانواده، آسیب‌های گسترده‌ای بر جا خواهد گذاشت. 

وی در پایان اعلام کرد: دولت همواره موضوع مسکن را در اولویت برنامه‌های اجرایی و پروژه‌های در حال انجام خود دارد و طرح‌ها و پیشنهادات خود را بعد از طی مراحل کارشناسی و فنی از مجاری معتبر و رسمی اعلام می‌کند، بیان این مطالب در رسانه‌ها هیچ اعتباری در مرحله اجرا ندارد و به هیچ وجه مقرر به اجرا نیست.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۹
همچین تکذیب کردند که انگار جرم مرتکب شدند! چه اشکالی دارد؟
به هر حال این واحدها هم مشتریان خودش را دارد. مثل دختران مجرد یا مردان تنها یا کسانی که بودجه شان محدود است.
شما ها جرا هماهنگ نیستین؟
ملت شریف ؟؟؟؟؟ماهارو میگه؟؟
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
تکذیب مهم نیست.. میسازند و میفروشند و پول به جیب میزنند و در کارامه شان میگذارند که آقااا چه مدیریت مسکنی کردیم...
سلام

احتراما" طرح خوبی است نباید کنسل شود.هرطرحی که باعث کاهش قیمت مسکن و امیدواری جوانان به ازدواج شود عالی است.
خرید خانه 25 متری هم د رتوان هیچ کس از مردم مظلوم نیست این همه ظاهرا یکی از نشونه یشرفته
با ۲۵ متر پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام احتمالا مشترک هست !!!!
چه ساختن در این مملکت !
آره تکذیب شد چون باز هم فضای مجازی دستتون رو روو کرد. دقیقا همون خونه ها رو توو ترکیه ۱۲۲ هزار لیر میفروشن و آدرس سایت و کاتالوگش توو فضای مجازی منتشر شد. شماها میخواستین دو برابر قیمت اونا و مطمئنا با نصف اون کیفیت به مردم ایران بندازین که چون همه فهمیدن حالا کلاً تکذیب میکنین
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل