بازدید 2509

صعود آسان والیبال ایران به نیمه‌نهایی با حذف پاکستان

کد خبر: ۱۱۸۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۳ 23 August 2023

تیم ملی والیبال ایران با غلبه بر پاکستان به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی مردان آسیا صعود کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی والیبال ایران در مرحله حذفی مسابقات قهرمانی مردان آسیا که در ارومیه برگزار می‌شود از ساعت 19:15 امروز (چهارشنبه) به مصاف پاکستان رفت و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد.

ایران مسابقه را در غیاب میلاد عبادی‌پور که به دلیل مصدومیت جزیی، شرایط بازی نداشت آغاز کرد و ملی‌پوشان این موضوع را نیز مدنظر داشتند که پاکستان، تیم سختکوشی است و با سرمربی برزیلی با ذهنیتی جدید به میدان خواهد آمد. شاگردان عطایی از همان شروع بازی به قصد پیروزی 3 بر صفر، کار را آغاز کردند و در ست نخست با نقشه‌های متنوع حمله و دفاع روی تور خوب با نتیجه 25 بر 18 به پیروزی رسیدند.

صعود آسان والیبال ایران به نیمه‌نهایی با حذف پاکستان

تیم ملی، ست دوم را هم خوب شروع کرد اما چند اشتباه متوالی، برتری 8 بر 7 پاکستان را به دنبال داشت. بازیکنان پاکستان با دریافت‌های خود، مانع از امتیازگیری بازیکنان ایران شدند. در ادامه با بهبود کیفیت سرویس‌ها و حملات بازیکنان ایران، اختلاف امتیازات بیشتر شد و ست دوم با حساب 25 بر 15 برای ایران به پایان رسید.

بازی در ست سوم با برتری پاکستان در امتیازات ابتدایی آغاز شد ولی تیم ایران باز هم با تکیه بر سرویس‌های موثر به جریان بازی برگشت و پیش افتاد. ست سوم نیز با برتری کامل ایران با حساب 25 بر 13 به پایان رسید تا ایران به جمع 4 تیم پایانی مسابقات صعود کند.

تیم ملی ایران روز جمعه در مرحله نیمه‌نهایی با برنده دیدار چین و کره روبه‌رو خواهد شد. مسابقه کره و چین فردا برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه