بازدید 1908

سخنگوی جبهه اصلاحات تکذیب کرد

سخنگوی جبهه اصلاحات برخی اخبار با موضوع انجام رأی‌گیری در این جبهه برای شرکت یا عدم شرکت در انتخابات را تکذیب کرد.
کد خبر: ۱۱۸۹۰۱۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱ 22 August 2023

به گزارش «تابناک»، جواد امام سخنگوی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با ایلنا در واکنش به انتشار برخی اخبار نادرست با موضوع انجام رأی‌گیری در جبهه اصلاحات نسبت «شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات»، گفت: متاسفانه این روزها شاهد بی‌اخلاقی‌هایی توسط رسانه‌های رسمی که با بودجه بیت المال اداره می‌شوند و یا رفتارهاى غیرحرفه‌اى و به دور از انصاف بعضى از سایت‌هاى خبری و اشخاصی با عناوین روزنامه‌نگارى که علی‌الظاهر توسط برخی نهادها هدایت می‌شوند، هستیم.

وی ادامه داد: آن‌ها با توسل به دروغ، اخبار کذبی را به رهبران اصلاح‌طلب و جبهه اصلاحات نسبت داده و تمام سعی و تلاش خود را در جهت تخریب هیأت رئیسه جدید جبهه اصلاحات ایران و با هدف ایجاد اختلاف در بدنه این جریان و به انحراف کشیدن افکار عمومی به کار بسته‌اند.

سخنگوی جبهه اصلاحات با اشاره به یکی از مصادیق انتشار اخبار نادرست، عنوان کرد: از جمله یکی از این موارد جوسازى و انتشار خبر کذب مربوط به آراى ۱۹ به ۱۶ در مجمع عمومى است که با اهدافى خاص آن را به تصمیم‌گیرى درباره شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات مربوط کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در حالى که این موضوع صحت ندارد و رأى‌گیرى مورد اشاره مربوط به پیش‌ثبت نام کاندیداها بوده است.

دبیرکل مجمع ایثارگران در پاسخ به این سوال که «برای چه موضوع یا اقدامی رأی‌گیری انجام‌شده است؟»، گفت: ببینید مساله به این صورت بود که در جلسه مجمع عمومى جبهه اصلاحات در مورد ثبت‌نام در انتخابات دو پیشنهاد به رأى گذاشته شد که مضمون و محتواى اصلى هر دو یکى بود و فقط در یکى از پیشنهادات دو واژه نفیاً و اثباتاً آمده بود. محتواى اصلى هر دو پیشنهاد این بود که جبهه در مورد پیش ثبت‌نام انتخابات توصیه‌اى ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این رأى‌گیرى به‌هیچ وجه در مورد شرکت یا عدم شرکت در انتخابات نبود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی