بازدید 2462

افزایش گیت‌های گذرنامه در پایانه مرزی میرجاوه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال با توجه به پیش بینی افزایش تردد زوار کشور دوست و همسایه پاکستان از پایانه های مرزی شمال استان، این اداره‌ کل از تمام ظرفیت برای بهبود زیر ساخت ها و تکمیل و تجهیز این پایانه مهم مرزی استان استفاده می کند.
کد خبر: ۱۱۸۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸ 09 August 2023

به گزارش «تابناک»، ایوب کرد در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از مرزهای ورودی زوار پاکستانی پایانه مرزی میرجاوه است ، فراهم ساختن مسیری ایمن برای تردد زائران از مهم‌ترین اولویت های این اداره کل است.

به گفته وی جهت تسهیل در پذیرش و ورود زائران اربعین از کشور پاکستان اقداماتی همچون ،افزایش گیت های گذرنامه به ۲۴ گیت و توسعه زیر ساخت‌های پایانه میرجاوه که شامل اختصاص یک سالن ۲هزار متری با همه ی امکانات لازم صورت گرفته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان، احداث نماز خانه، تجهیز ۱۶ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و ۶ راهدارخانه برای پذیرایی از زوار حسینی را از دیگر تمهیدات و اقدامات لازم جهت ورود زائران اربعین عنوان کرد.

کرد در پایان خاطر نشان کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان ازتمام ظرفیت ناوگان مسافربری جهت جابجایی وتردد زائران به مرزهای غربی استفاده می کند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل