بازدید 4157
۳

تل‌آویو به مرزهای لبنان، تجهیزات نظامی فرستاد

رژیم صهیونیستی که اخیرا مدعی جنگ احتمالی با جنبش حزب الله است، امروز تجهیزات نظامی به مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان فرستاد.
کد خبر: ۱۱۸۶۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۸ 07 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، مسئولان امنیتی و افسران ارتش رژیم صهیونیستی، به تازگی، چندین بار مدعی شده‌اند که احتمال جنگ این رژیم با جنبش حزب الله لبنان از سال ۲۰۰۶ تا کنون، در بالاترین حد خود قرار دارد.

وبسایت صهیونیستی «کود کود» با انتشار تصاویری خبر داد که نظامیان رژیم در حال ارسال تجهیزات نظامی به شمال فلسطین اشغالی هستند تا در مرزهای مشترک با لبنان مستقر کنند و برای هر گونه تنش با حزب الله آماده شوند.

روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت هم پیش از این به نقل از مسئولان امنیتی رژیم ، گزارش داده بود که خطر آغاز جنگ در مرزهای شمالی، بسیار بالاست و سران این رژیم به شدت نگران هر گونه اقدامی از سوی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله هستند.

مسئولان اسرائیلی با بیان اینکه نصرالله به خوبی از ضعف رژیم صهیونیستی آگاه است، گفتند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم هم در جریان این مسئله قرار گرفته است. نتانیاهو هفتم مرداد ماه جاری برای بررسی تنش در مرزهای شمالی فلسطین، نشست فوق العاده‌ای برگزار کرده بودند. در این نشست، وزیر جنگ، رئیس ستاد مشترک ارتش، رؤسای شاباک، موساد و سایر مسئولان امنیتی صهیونیستی حضور داشتند.

به گفته این مسئولان، با وجود تنشهای روزافزون در شمال فلسطین اشغالی، ولی مسئولان جاسوسی نظامی این رژم همچنان بر این باور هستند که دبیر کل حزب الله فعلا به دنبال جنگ نیست، ولی از هفده سال پیش، برای نخستین بار است که قصد دارد صبر صهیونیستها را بیازماید و اگر لازم باشد آنان را وارد یک درگیری چند روزه کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
رژیم صهیونیستی رو به نابودیست به اذعان خودشت هیچ دولت یهودی بیش از 80 سال دوام نیاورده است این آخر کار است .
یاد مقدمات جنگ روسیه علیه اوکراین افتادم که همه میگفتن: برای قدرت نمایی است و جنگی در کار نخواهد بود .
تو را سه ننه؟
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل