بازدید 2522

سردار آزمون به روسیه برنمی‌گردد

کد خبر: ۱۱۸۶۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰ 04 August 2023

رئیس هیئت مدیره زنیت در گفتگو با شبکه تلویزیونی مچ تی وی اعلام کرد که اخبار بازگشت سردار آزمون مهاجم ایرانی به این باشگاه صحت ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از مچ تی وی، الکساندر مدودف، رئیس هیئت مدیره زنیت در مورد بازگشت احتمالی سردار آزمون به روسیه صحبت کرد. پیش از این، فابریزیو رومانو گزارش داده بود که زنیت در مورد انتقال این بازیکن با بایرلورکوزن، تماس گرفته است.

مدودف، رئیس هیئت مدیره زنیت گفت: یک شایعه ایجاد می شود و از این خانه به خانه دیگر می رود و خیلی زود در تمام شهر منتشر می شود. شایعات در مورد آزمون صحت ندارد.

آزمون از سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی کرد و در سال ۲۰۲۲ به بایر لورکوزن رفت. فصل گذشته این بازیکن ایرانی در ۳۳ بازی برای این باشگاه آلمانی ۴ گل به ثمر رساند. انتقال این مهاجم به تیم لورکوزن با نارضایتی سران زنیت همراه شد. آزمون در جریان تمرین زمستانی زنیت در امارات بدون اعلام باشگاه زنیت سن پترزبورگ با بایر قرارداد امضا کرد.

سران زنیت گمان می کردند آزمون فصل را در زنیت به پایان برساند، اما در نهایت او در نقل و انتقالات زمستانی راهی آلمان شد. قرارداد آزمون با بایرلورکوزن تا تابستان ۲۰۲۷ اعتبار دارد.

 سردار آزمون هفته گذشته در اردوی تمرینی تیمش از ناحیه ساق پای چپ مصدوم شد. اکنون مشخص شده است که مصدومیت این بازیکن تا حدودی جدی است و او تا ماه سپتامبر از میادین دور خواهد بود.

او اکنون شش تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر سردار آزمون بازی دور اول لورکوزن در جام حذفی و سه بازی نخست بوندسلیگا را از دست خواهد داد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو