بازدید 2796

خانه‌نشینی دوماهه آزمون؛ ضرر سنگین لورکوزن

کد خبر: ۱۱۸۵۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲ 01 August 2023

سردار آزمون به دلیل آسیب‌دیدگی تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از کیکر، سردار آزمون هفته گذشته در اردوی تمرینی تیمش از ناحیه ساق پای چپ مصدوم شد. اکنون مشخص شده است که مصدومیت این بازیکن تا حدودی جدی است و او تا ماه سپتامبر از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر فروش این بازیکن نیز در تابستان ممنوع است.

مصدومیت این بازیکن بسیار جدی‌تر از چیزی است که گمان می‌رفت. از آنجا که تاندون این بازیکن ۲۸ ساله نیز آسیب دیده است، او اکنون شش تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر سردار آزمون بازی دور اول لورکوزن در جام حذفی و سه بازی نخست بوندسلیگا را از دست خواهد داد.

 

آسیب مشابه در اکتبر ۲۰۲۲

مهاجم تیم ملی ایران پاییز ۲۰۲۲ پس از تحمل مصدومیت مشابه هنگام گرم‌کردن بدنش در جریان بازی لیگ قهرمانان اروپا در پورتو مصدوم شد و به همین خاطر در سه بازی گروهی ایران در جام جهانی شرایط ایده‌آلی نداشت.

این مصدومیت ضربه سختی برای آزمون از دو جهت است. اول اینکه او در شروع آماده‌سازی خود را خوب نشان داد و مصدومیت جلوی پیشرفتش را خواهد گرفت. در وهله دوم سردار باید فکر رفتن به تیم دیگری را در این پنجره نقل‌وانتقالات از سر خارج کند.

به این ترتیب امیدهای لورکوزن برای دریافت مبلغی حدود ۱۰ میلیون یورو برای آزمون در تابستان احتمالا از بین رفته است. با این شرایط بعید است که هیچ باشگاهی چنین مبلغی را برای بازیکن ایرانی که از زنیت سن‌پترزبورگ راهی لورکوزن شده است، ارائه دهد.

بعد از ویکتور بونیفاس و بازگشت پاتریک شیک، آزمون بعد از مصدومیت مهاجم سوم لورکوزن خواهد بود و باید برای حضور در ترکیب ثابت بجنگد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی