بازدید 3272
۳

حمله به کارشناس اورژانس در محله ستارخان

سرپرست مرکز اورژانس استان تهران، از ضرب و شتم نیروی اورژانس در محله ستارخان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۹ 10 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محمد اسماعیل توکلی اظهار کرد: حوالی ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح جمعه گزارشی مبنی بر حال نامساعد یک شهروند به مرکز ۱۱۵ اورژانس استان تهران اعلام شد. بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل حادثه در خیابان صالحیان در ستارخان اعزام شدند.

وی تصریح کرد: یکی از کارشناسان اورژانس به فوریت راهی منزل شهروند مددجو می‌شود، کارشناس دیگر نیز مشغول پارک آمبولانس در جای مناسب می‌شود تا پس از آن با تجهیزات تکمیلی بر بالین مددجو حاضر شود. متأسفانه در این هنگام پسر جوانی که سرنشین خودرو تیبا بود بدون توجه به اینکه اقدامش می‌تواند بر مرگ و زندگی شهروند نیازمند اثرگذار باشد مانع از رسیدن این کارشناس به بالین شهروند مددجو می‌شود.

توکلی گفت: این پسر جوان با بهانه‌های واهی مانند اینکه چرا آمبولانس بدون پلاک است؟!! در اینجا برای چه کاری آمده‌اید؟ و…، با کارشناس درگیری فیزیکی پیدا می‌کند و منجر به جراحت شدید او از ناحیه ابرو می‌شود.

وی با بیان اینکه در نهایت درگیری با حضور اهالی محل و عوامل انتظامی خاتمه می‌یابد و پسر جوان از محل متواری شد، افزود: هم‌اکنون کارشناس حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از این فرد است.

توکلی با اشاره به تردد آمبولانس‌های بدون پلاک در سطح شهر، گفت: این موضوع به صورت جدی تا حصول نتیجه در حال پیگیری است.

وی توضیح داد: متأسفانه به دلایل گوناگون مانند عمر بالای آمبولانس‌ها و عواملی که مرتبط با زمان خرید آنها است تا به امروز پلاک گذاری به تأخیر افتاده اما تمامی این آمبولانس‌ها دارای کدینگ و آرم و نشانه‌های اورژانس ۱۱۵ هستند و هیچ دلیلی، توجیه کننده تعدی به همکاران ما در اورژانس پیش بیمارستانی نیست.

سرپرست مرکز اورژانس استان تهران با هشدار به کسانی که به واسطه رفتارهای هنجارشکنانه و خلاف عرف و قانون، منجر به درگیری فیزیکی و ضرب و شتم کارشناسان اورژانس و آسیب آنها می‌شوند، گفت: هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خویش خواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۳
اون یاغی رو طوری گوش مالی بدین که درس عبذتی واسه سایر یاغی ها بشه.
نمک نشناسها.
هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خویش خواهد بود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودتان هم میدانید با این وضع دادسراها همین آش است و همین کاسه ! اگر فقط برای یکبار با کسانی که با عوامل اورژانس برخورد جدی صورت گرفته بود این اوضاع ما نبود ، راستی با آن فردی که با پنچر کردن چرخهای آمبولانس باعث مرگ بیمار شده بود چه برخوردی شد ؟
کیسه بوکس
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022