بازدید 4022

مصدومیت ۵۳ نفر در حوادث جوی ۲۴ ساعت گذشته

رئیس سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن ۵۳ نفر و فوت ۶ تن از هموطنان در حوادث جوی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۸۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶ 09 June 2023

به گزارش «تابناک»، جعفر میعادفر در گفتگو با تسنیم، با اشاره به گزارش حوادث جوی طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار کرد: از روز گذشته تا ساعت ۲۳ مورخ ۱۸ خرداد، ۵۳ نفر بر اثر حوادث جوی مصدوم شده‌اند که از این تعداد متاسفانه ۶ نفر از هموطنان فوت کرده‌اند.
 
وی افرود: چهار نفر از فوتی‌ها در استان اصفهان، یک نفر در اهر و یک نفر در اراک بوده است.
 
میعادفر ادامه داد: در شهرستان اهر یک کودک ۸ ساله بر اثر سیل فوت کرده است ویک آقای ۴۲ ساله و یک خانم ۳۳ ساله مصدوم شده‌اند. در استان تهران وزرش باد ۲۵ مصدوم برجا گذاشته که از این تعداد ۱۶ نفر به مراکز درمانی اعزام و ۹ نفر در محل حادثه درمان شده‌اند. در اصفهان سیلاب جان چهار نفر را گرفته و ۹ مصدوم و احتمالا دو مفقودی برجا گذاشته است. در اراک نیز یک آقای ۶۷ ساله بر اثر اصابت صاعقه فوت کرده است.
 
رئیس سازمان اورژانس کشور تشریح کرد: در مازندران ریزش سنگ دو مصدوم برجا گذاشته است؛ در فیروزکوه (کوهسار) سیلاب تنها منجر به تلف شدن دام و طیور و خسارت به تعدادی واحد مسکونی شده است. در ساوه (زرندیه) بارش باران باعث تلف شدن دام‌ها شده و در البرز (چالوس – تونل ۴ تا ۶) آبگرفتگی و انسداد مسیر ۹ مصدوم برجا گذاشته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری