بازدید 14267
۹

ساعت کاری قوه قضاییه تغییر کرد

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از تغییر ساعت کاری کارکنان قوه قضاییه از نیمه دوم خرداد ماه تا نیمه دوم شهریور ماه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۸۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸ 06 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه اعلام کرد: با توجه به اعلام نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس، مقرر شد که ساعت شروع به کار کلیه واحدهای قضایی و اداری تابعه قوه قضاییه از ۱۵ خرداد ماه لغایت ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۷:۰۰ صبح با لحاظ سقف مقرر قانونی باشد.

این تصمیم قوه قضاییه در ادامه بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور اتخاذ شده که در آن اعلام شده است: ساعت کاری ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی، بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و قاعده شناوری ساعت شروع به کار در شهر تهران نیز لغو شد.

معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه پیش از این با توجه به تصویب‌نامه هیئت وزیران برای تغییر ساعت کاری در فصل گرم، ساعت شروع ‌به ‌کار مجموعه‌های دستگاه قضا از جمله مجموعه‌های ستادی و نیز محاکم مختلف را ۶ صبح تا ۱۳ ظهر اعلام کرده بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۹
شلم شوربا شده
یک ساعت رو جابجا نکردن صدها ساعت رو جابجا کردن
یکی سنگی تو چاه می اندازه هزار تا عاقل نمیتونه در بیاره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
احمدی نژاد وقتی منصوب شد میخواست خودی نشان بده قانون تغییر ساعت را لغو کردبعدمتوجه شدکه اشتباه کرده وا
بازار که تازه ده صبح شروع به کار می کنند اونوقت وقتی ساعت کار بانکها شده شش صبح تا یک بعد از ظهر کی به کار بانکیشون برسند بازاریها ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
بازاری ها هم زودتر از خواب بیدار بشن و زودتر در دکونهاشون رو باز کن تا باشد که رستگار شوند
سازمانها و ادارات که اعلام کردند 6 صبح تا 14:45 دقیقه. یعنی در هفته 45 ساعت و نیم کار کنیم. بابا یکی به این رئیسی بگه هم ساعت کاری هفته 44 ساعت باید باشه هم در تابستان بشدت مشکل انرژی داریم.
هدف کاهش مصرف انرژی بود یا افزایش ساعت کاری ادارات!!!!!۶ تا ١۵!!!!!
مملکت رو هوا می چرخه بخدا
اگر قانون هست باید قوه قضاییه هم تبعیت بکنه
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری