دولت قبل، همه چیز را به مذاکرات گره زده بود

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل همه چیز را به مذاکرات با غرب گره زده بود اما دولت سیزدهم ارتباطات خود را با کشورها گسترش داد و به موفقیت هم رسید.
کد خبر: ۱۱۷۷۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰ 03 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، محمدرضا میرتاج‌الدینی اظهار کرد: سیاست خارجی دولت سیزدهم موفقیت آمیز بوده و ارتباطش با همسایگان و سایر کشورها مناسب است. دولت جدید به جای گرایش به کشورهای اروپایی هم پیمان با آمریکا با کشورهایی مثل چین و روسیه ارتباط دارد که هم پیمان با اروپا و آمریکا نیستند.

وی با بیان این‌که «دولت سیزدهم در سه مرحله روابط خود با کشورهای دیگر را تنظیم می‌کند»، گفت: دو مرحله اول ارتباط با کشورهای همسایه و کشورهای اسلامی است که همزمان با هم طی می‌شود و بعد ارتباط با کشورهای است که هم پیمان با آمریکا و اروپا نیستند و مقابل آن هستند، همچنین عضو پیمان شانگهای شد که از موفقیت‌های دولت است.

میرتاج الدینی تاکید کرد: دولت سیزدهم ارتباط با کشورها را به مذاکرات با غرب گره نزد و بدون آن که به غرب متصل باشد ارتباطات را گسترش داد و موفق هم بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری