بازدید 3091

محدودیت‌های تردد و توقف در مسیر حرم امام (ره)

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۷۷۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴ 03 June 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ترافیکی مراسم ارتحال امام خمینی گفت: پس از گذشت ۵ سال برگزاری مراسم ارتحال امام به شیوه حداکثری برگزار خواهد شد و بر همین شرایط شرایط ویژه‌ای وجود دارد.

وی ادامه داد: پیش بینی جمعیت یک میلیون نفری وجود دارد و این حجم سفر نیازمند انضباط ترافیکی است و بر همین اساس پارکینگ‌های مشخصی برای استان‌ها متفاوت ایجاد شده است و تمامی شهروندان باید در مسیرهای مشخص شده تردد کنند و زائران در طول مسیر اسکورت خواهند شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی گفت: از ۱۰ شب امشب تا پایان مراسم خودروهای سنگین دارای محدودیت هستند و جاده قدیم قم تغییر مسیر خواهد شد همچنین شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی نژاد دارای محدودیت است و از ۱۰ شب امشب از باقر شهر به سمت بلوار علامه عسگری محدودیت تردد وجود دارد و در ۲۱ نقطه محدودیت‌هایی تا پایان مراسم اعمال خواهد شد

وی ادامه داد: همچنین در مسیر صالح آباد از آزادگان تا بلوار علامه عسگری، بزرگراه خلیج فارس از آزادگان تا عوارضی و در طول بلوار علامه عسگری توقف کوتاه و پارک خودرو ممنوع است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری