بازدید 2497

دشمن قصد دارد ایران را از گذشته خود منقطع کند

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای‌عالی امنیت ملی گفت: دشمن می‌خواهد ایران را از یک گذشته پرافتخار منقطع کند و از همین رو است که باید بدانیم در چه مختصاتی هستیم و حرکت تاریک نداشته باشیم.
کد خبر: ۱۱۷۷۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۸ 29 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، سعید جلیلی عصر امروز در اجلاسیه شهدای دانشجوی کنگره ملی بزرگداشت شهدای ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، اظهار کرد: حرکت یک دانشجوی بسیجی همانند حرکت دو امدادی است به‌طوری‌که مشعل را در دست گرفته، پرفروز نگه می‌دارند و پیش می‌برند و برای ادامه مسیر مشعل را به دست دیگر دانشجویان می‌سپارند.

وی افزود: این یک حرکت مستمر بوده و مقطعی نیست و مختص یک دوره خاصی نیست بلکه پیوسته بوده و حرکتی جدی محسوب می‌شود که همه زمان‌ها اهمیت خاص خودش را دارد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای‌عالی امنیت ملی با اشاره اهمیت حضور در صحنه کنونی، تاکید کرد: اگر صحنه امروز را ببینید متوجه می‌شوید که اهمیت حرکت و اقدام دانشجویی اکنون اگر بیشتر از دوران دفاع مقدس نباشد، کمتر هم نیست.

جلیلی ادامه داد: امروز هم یک حرکت بسیار بزرگی در پیش ما وجود دارد و امروز مشعل در دست دانشجویان است تا مسیر را پیش ببرند.

وی تشریح کرد: خستگی و تنبلی از عواملی است که می‌تواند بسیج دانشجویی را دچار آسیب کند و این موضوع اهمیت دارد که دانشجویان بسیجی بدانند این مسیر را باید چگونه طی کنیم و بدانیم که در چه نقطه‌ای قرار داریم.
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای‌عالی امنیت ملی یادآور شد: دشمن می‌خواهد ما را از یک گذشته پرافتخار منقطع کند از همین رو است که باید بدانیم درچه مختصاتی هستیم و حرکت تاریک نداشته باشیم.

جلیلی ادامه داد: باید حافظه تاریخی را تقویت کنیم و بدانیم قبلا چه بوده‌ایم و آینده چگونه خواهد بود و در چه نقطه‌ای قرار داریم که درک نکردن این مسائل سبب هزینه‌های زیادی برای کشور می‌شود لذا دانستن آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی تاکید کرد: همین افراد و کشورهایی که اکنون برای کشور ما اشک تمساح می‌ریزند در زمان جنگ در بمباران شهرهای مختلف کشور از جمله بمباران شیمیایی مشارکت داشته‌اند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه