بازدید 3997

۵ شرط احتمالی ورود خانم‌ها به استادیوم!

اگر هم شرایط در حالت خیلی خاص و خانم‌های تماشاگر هم خیلی خودی باشند، نه تنها ورودشان به استادیوم آزاد که ضروری است و حتی پول بلیت هواپیما و بازی و خورد و خوراک و هتل و بوق و پرچم و ... هم توسط مسوولان محترم پرداخت می‌شود. نمونه اش بازی‌های ایران در جام جهانی قطر که مصداقی بود از خدمت رسانی دولت به آحاد ملت، حتی برای خانم‌هایی که نمی‌دانستند اصلاً فوتبال چیست؟
کد خبر: ۱۱۷۲۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶ 24 April 2023

به گزارش «تابناک»، عصر ایران در مطلبی نوشت: در آستانه شهرآورد پایتخت، وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این که آیا خانم‌ها هم می‌توانند به استادیوم بروند و بازی را از تزدیک تماشا کنند؟ گفت: قدم شان روی چشم، اما هر زمان شرایط حضور زنان در ورزشگاه فراهم شود.

دیروز هم تعدادی از خانم‌ها برای تماشای بازی به استادیوم آزادی رفتند، ولی از ورودشان ممانعت شد و از اطراف استادیوم هم پراکنده شدند.

مدت هاست که می‌گویند هر وقت شرایط حضور خانم‌ها مهیا شود، می‌توانند به استادیوم‌ها بروند.
ولی هیچ وقت  نمی‌گویند شرایطش چیست؛ بنابراین به حدسیات و تجربیات متوسل شدیم تا ببینیم شرایط مد نظر مسوولان چیست و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که خانم‌ها با تحقق یک یا چند شرط زیر می‌توانند وارد استادیوم‌ها شوند:

۱ - در صورت خالی بودن استادیوم، خانم‌ها با هماهنگی قبلی می‌توانند آزادانه وارد استادیوم شوند و با حیال راحت در آن به گشت و گذار بپردازند و روی هر کدام از صندلی‌ها هم که خوستند بنشینند و از سکوت آن لذت ببرند.

۲ - در صورتی که مسابقات خانم‌ها در جزیان باشد نیز می‌توانند وارد شوند، ولی نمی‌توانند روی هر صندلی که دلشان خواست بنشینند و نیز نمی‌توانند از سکوت لذت ببرند.

۳ - اگر رئیس جمهور به شهرشان سفر کرد و سخنرانی اش در استادیوم بود از ورود خانم‌ها برای نشستن پای صحبت‌های مشارالیه و تشویق بخش‌های حماسی سخنرانی، استقبال می‌شود و حتی ممکن است شبکه استانی، آن‌ها را نشان هم بدهد.

۴ - در صورت اجرای سرود سلام فرمانده هم می‌توانند با عزت و احترام و پذیرایی وارد شوند و سرود را همخوانی کنند. با توجه به این که سلام فرمانده  ۲ هم آمده، شانس ورود مجدد بسیار بالاست.

۵ -  حتی اگر خانم‌های ایرانی به سفر خارجی رفتند نیز نگران نباشند چرا که مسوولان فکر همه جا را کرده اند و خانم‌ها می‌توانند با خرید بلیت وارد استادیوم شوند و بازی مورد علاقه شان را تماشا کنند.  

اگر هم شرایط در حالت خیلی خاص و خانم‌های تماشاگر هم خیلی خودی باشند، نه تنها ورودشان به استادیوم آزاد که ضروری است و حتی پول بلیت هواپیما و بازی و خورد و خوراک و هتل و بوق و پرچم و ... هم توسط مسوولان محترم پرداخت می‌شود. نمونه اش بازی‌های ایران در جام جهانی قطر که مصداقی بود از خدمت رسانی دولت به آحاد ملت، حتی برای خانم‌هایی که نمی‌دانستند اصلاً فوتبال چیست؟

همان طور که ملاحظه می‌فرمایید زمینه حضور خانم‌ها در استادیوم‌های ورزشی ایران و سراسر جهان واقعاً مهیاست و فقط می‌ماند مسابقات آقایان که آن را هم می‌توانند از تلویزیون با آپشن‌هایی مانند حرکت آهسته و تفسیر همزمان بازی و تبلیغات و موسیقی بین دو نیمه تماشا کنند و لذتش را ببرند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
اینقدر گیر میدن تا از یک طرف دیگه دیوار میافتن کمی چشم هایتان را باز کنید ودرک درستی از جامعه پیدا کنید
دمت گرم تابی اول صبح ساختی منو
چقدر بی‌نمک بود!
نویسنده مثلاً خواسته انتقاد طنزآلود بکنه ولی ذهنش به‌چیزی جز تمسخر نرسیده.
در حد مسخره‌بازی‌های بچه‌های کوچیک

تعجب می‌کنم از سایت تابناک که همچین نوشته‌ی بی‌مزه‌ای رو قبول کرده!
انتظار از شما بیشتر از حد این نوشته‌هاست.
پاسخ ها
ایمان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
شما بفرما خوشمزشو بنویس همه رو به وجد بیار
شرط ششم : داشتن سبیل
مملکت بحران اقتصادی داره بحران خودرو که هیچ کشوری نداره،داره بحران مسکن بیداد میکنه اونوقت دل‌مشغولی آقایان شده کلنجار رفتن در مورد حق مسلمی که از خانم ها تو ورود به استدیوم ها گرفته شده! مثل ممنوع بودن ویدئو و نوار ویدئو تو دهه هفتاد که چقد انرژی و هزینه از این مملکت گرفت و نتیجش چی بود؟
عالی بود!
زنانی که به ورزشگاه میرن جنبه ندارن نمنش تو خیابونا هست اگه اینا برن ورزشگاه چیکارا که نمیکنن مگه شماها طابع قانون ایران نیستید که هرروز یک چرت وپرت جدید مینویسید غرب گداها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
شما خواهر یا مادر ندارین؟
با این ناکارآمدی هاست که مردم به تفاله های اون ور آبی امید می بندند
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی