بازدید 7272
۵
وزارت راه و شهرسازی

هشدار به خریداران ویلا درشمال: این زمین ها را نخرید

این موضوع سبب شده است تا بخش قابل توجهی از آگهی‌های نشریات به فروش زمین‌ها و ویلاهای فاقد اسناد مالکیت و مجوز ساخت اختصاص یابد که وزارت راه و شهرسازی به هموطنان توصیه می‌کند دقت لازم را به هنگام خریداری این املاک به کار گیرند.
کد خبر: ۱۱۶۸۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۱ 25 March 2023

 

به گزارش تابناک، وزارت راه و شهرسازی درباره فروش زمین‌های کشاورزی بدون مجوز به خریداران در سفرهای نوروزی هشدار داد.
 
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی روز شنبه در این رابطه گفت: برخی افراد سودجو، زمین‌های دارای کاربری کشاورزی را به ویژه در استان‌های شمالی بدون مجوز از مراجع ذی‌صلاح تفکیک می کنند و به معرض فروش می‌گذارند و حتی در مواردی پس از ساخت غیرقانونی ویلا آن را می‌فروشند.
 
وحید قربانی افزود: این موضوع سبب شده است تا بخش قابل توجهی از آگهی‌های نشریات به فروش زمین‌ها و ویلاهای فاقد اسناد مالکیت و مجوز ساخت اختصاص یابد که وزارت راه و شهرسازی به هموطنان توصیه می‌کند دقت لازم را به هنگام خریداری این املاک به کار گیرند.
 
وی تصریح کرد: در این زمینه استعلام از اداره کل راه و شهرسازی، مشورت با مشاور حقوقی و دیدن اسناد لازم برای خرید زمین و ویلا توصیه می‌شود.
 
قربانی گفت: یگان حفاظت از اراضی ملی در طول سال و به ویژه ایام نوروز مراقبت و محافظت لازم را در خصوص جلوگیری تجاوز به اراضی ملی و دولتی و تصرف در آن در سراسر کشور خواهند داشت.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
بجای هشدارمتخلفین راشناسایی ونقره داغ کنیدتاعبرتی باشدبرای دیگران
باید برای زمین خواران و کلاه برداران حکم اعدام صادر شود.
ما نمیخریم. بفرمایید شما بخرید و خودتان هم سند صادر کنید. بی لیاقت ها.
مشکل از دهیاری ها آغاز می شود که طبق قانون ناظر به زمین ها و املاک هستند و متاسفانه خودشان خودسرانه با اخذ پول های گزاف در حال صدور انواع و اقسام مجوزهای من درآوردی هستند
کسانی که در تغییر کاربری اراضی کشاورزی و یا منابع طبیعی دخالت داشتند و یا دارند باید ضمن اعمال الزام بازگشت ملک به حالت قبل خسارت این کار و هرینه پاکسازی و برگشت ملک به حالت قبل را بپردازند. کارمندان و یا مدیران خاطی باید برای همیسه از خدمت در ادارات دولتی محروم شوند. جریمه کردن و اجازه ادامه کار، به معنی همراهی کردن با این جماعت مفسد است.
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی