بازدید 2768

فوت ۵ کودک و نوجوان بر اثر انفجار گاز در شهرری

شب گذشته دو حادثه آتش‌سوزی و انفجار در شهرری به وقوع پیوست که تلفات جانی و مالی سنگینی را بر جای گذاشت.
کد خبر: ۱۱۶۷۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰ 10 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، شامگاه پنجشنبه در حادثه انفجار و حریق در اتاق‌های کوچک کارگری شهرک علائین سازمان آتش‌نشانی تهران اعلام کرد: شامگاه پنجشنبه وقوع این حادثه در شهرک علائین شهرری به سامانه ۱۲۵ اعلام و آتش‌نشانان سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و در این حادثه، چندین سیلندر گاز ترکیده و آتش کاملاً شعله‌ور بود.

در قطعه زمین بزرگ کشاورزی، تعدادی اتاق‌های کوچک کارگری با لوازم اولیه و قابل اشتعال ساخته شده بود که دچار حریق شد و آتش‌نشانان در دقایق اولیه ۷ نفر را با علائم سوختگی از این حادثه خارج کردند و ۵ نفر که کودک و نوجوان نیز در میان آن‌ها بود کشته شدند.

ساختمان واقع در یک قطعه زمین کشاورزی به وسعت ۲۶۰ متر با ۱۰ اتاق بود که اتباع خارجی در آن زندگی می‌کردند و قبل از رسیدن آتش‌نشانان تعدادی از حادثه خارج شده بودند.

حریق در انبار دپوی لاستیک در شهرری

در ساعات پایانی پنجشنبه شب آتش‌سوزی گسترده با خسارات سنگین مالی، اما بدون تلفات جانی در انبار ضایعات لاستیکی در جاده معدن شهرری به وقوع پیوست که دود ناشی از آن نقاط مختلفی از آسمان شهرری را فراگرفت.

حضور فرماندار ویژه ری در محل عملیات اطفای حریق انبار لاستیک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری حمید زمانی در محل عملیات اطفای حریق انبار دپوی لاستیک حاضر شد و از نزدیک عملیات اطفاء حریق و نحوه امداد رسانی واحد‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: به زودی علت و میزان خسارت این حادثه توسط کارشناسان بررسی و اعلام می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی