بازدید 10237
۵
فقط نکونام و مجیدی ماندند

حسین فرکی هم از سرمربیگری تیم ملی کنار کشید

متاسفانه روندهای غلط و تصمیمات نادرست این رقابت را از معنای اصلی خود تهی کرده است و عدم حضور گزینه های شایسته دیگر که نام آنها در روزهای اخیر در ذهن تمامی فوتبالدوستان تکرار می شود رقابت فعلی را به رقابتی غیرواقعی و نمایشی تبدیل کرده است.
کد خبر: ۱۱۶۵۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۴ 26 February 2023

پس از امیر قلعه‌نویی، ساکت الهامی، حمید مطهری و مهدی تارتار؛ امشب حسین فرکی نیز از حضور در تیم ملی انصراف داد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ فدراسیون فوتبال از حسین فرکی، امیر قلعه‌نویی، مهدی تارتار، حمید مطهری، ساکت الهامی، جواد نکونام و فرهاد مجیدی خواسته بود برنامه خود را برای حضور در تیم ملی ارائه کنند. قلعه‌نویی، مطهری، الهامی و تارتار روز گذشته انصراف‌شان را اعلام کردند و حسین فرکی در شرایطی که ابتدا از این موضوع استقبال کرده بود امشب اعلام کرد که برنامه‌ای برای حضور در تیم ملی ندارد.

حسین فرکی هم از سرمربیگری تیم ملی کنار کشید

متن نامه فرکی به شرح زیر است:

به نام خدا

حضور در قامت مربی تیم ملی فوتبال قطعا بالاترین افتخار ممکن برای هر مربی وطن دوستی خواهد بود که دغدغه اعتلای نام کشور را داشته است.

قرار گرفتن در بین گزینه های سرمربیگری تیم ملی در شرایط معمول مدال افتخاری است که در ازای یک عمر فعالیت حرفه ای و دستاوردهای ورزشی اعطا می شود اما متاسفانه روندهای غلط و تصمیمات نادرست این رقابت را از معنای اصلی خود تهی کرده است و عدم حضور گزینه های شایسته دیگر که نام آنها در روزهای اخیر در ذهن تمامی فوتبالدوستان تکرار می شود رقابت فعلی را به رقابتی غیرواقعی و نمایشی تبدیل کرده است.

اینجانب در تمامی سال های فعالیت حرفه ای خود در تیم ملی، به عنوان بازیکن ضربه ای به توپ نزدم و به عنوان مربی قلمی بر روی کاغذ نچرخاندم مگر در راه خوشحالی ملت شریف ایران و افتخار آفرینی برای نام کشور و در شرایط فعلی نیز این رقابت را شایسته فوتبال ملی و مردم فوتبالدوست کشورم نمی دانم و بدینوسیله ضمن تکذیب ارائه هرگونه برنامه به فدراسیون فوتبال انصراف خود را از حضور در چنین رقابتی اعلام می دارم.

بدیهی است تجربه سالیان طولانی حضور بر روی نیمکت تیم ملی و همچنین قهرمانی در رده باشگاهی فرصتی برای اینجانب فراهم کرده است که برنامه ای دقیق و عملی برای هدایت تیم ملی تنظیم کنم اما افسوس که شرایط فعلی را مستعد اجرای این برنامه نمی بینم. 

در پایان، به عنوان شاگرد اخلاقی ترین مکتب فوتبال ایران تشکر فراوان خود را از تمامی پیشکسوتان و فوتبالدوستانی که در این مدت از اینجانب حمایت کرده‌اند اعلام می دارم و برای تیم ملی فوتبال سرفرازی و موفقیت را آرزو دارم. 

هفتم اسفند 1401

حسین فرکی

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
درود بر شرفت که واقعا مرد هستید
کار درست ! هیچ کس نباید سیاه لشکر فدراسیون متخلف و بی کفایت تاج بایستد چون در نهایت برنامه تاج آوردن مربی خارجی هست تا بتونه از قرارداد هنگفت با مربی خارجی پول هنگفت بخوره
احسان خاندوزی رو بذارید مربی فوتبال!
دمت گرم. قشنگ معلومه تاج داره سیاه بازی میکنه! همه رو سرکار میذاره. خدا رو شکر کیروش مربی قطر شد!
حتما خیانتهایی که تاج میکند هم کار دشمن است که مسئولین نمیتوانند کاری بکنند؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی