بازدید 4935

جزئیات آخرین وضعیت وزیر ورزش در بیمارستان

رییس اورژانس کرمان گفت: وزیر ورزش شرایط خوبی ندارد و هیچ تغییری در وضعیت او نداشتیم.
کد خبر: ۱۱۶۵۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵ 24 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، رئیس اورژانس کرمان در خصوص آخرین وضعیت مصدومان حادثه روز گذشته بالگرد وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: خودم شخصا از صبح به بیمارستان آمدم و از همه مصدومان این حادثه عیادت کردم. شکر خدا حال همه مصدومان به جز دو نفر رو به بهبود است. حتی ستوده نژاد و علی جوادی که حال مساعدی نداشتند و سطح هوشیاری پایین تری داشتند، سطح هوشیاری ۱۵ و کامل را به دست آوردند که با آن‌ها صحبت هم کردم و فقط شکستگی و پارگی از ناحیه صورت دارند که با گذشت زمان بهبود خواهند یافت.

وی افزود: در این میان وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمان هستند که شرایط خوبی ندارند و هنوز هیچ تغییر در وضعیت آن‌ها نداشتیم. سطح هوشیاری آن‌ها اکنون ۸ است. جای نگرانی نیست و در روز‌های آینده شرایط آن‌ها هم به مرور بهتر خواهد شد.

صابری گفت: طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفته بود هواپیمای اورژانس کشور ساعت ۷ صبح وارد فرودگاه کرمان شد تا اگر مصدومی نیاز به انتقال داشته باشد به سرعت انجام شود که خوشبختانه تا این لحظه نیاز به انتقال هیچ کدام از مصدومان نیست. چرا که تمام امکانات لازم برای درمان مصدومان در بیمارستان باهنر شهر کرمان وجود دارد. با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان هم در این خصوص صحبت کردم و هواپیمای اورژانس تا ساعتی دیگر کرمان را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی