بازدید 10747

واگذاری سهام تپسی به صورت پله‌ای، برای رانندگان

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی گفت: در حال حاضر شرکت برای متعادل‌سازی عرضه و تقاضا طرح‌های تشویقی متنوعی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد که در ادامه این طرح‌ها می‌تواند از طریق واگذاری سهام شرکت به رانندگان انجام شود.
کد خبر: ۱۱۶۴۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱ 20 February 2023

مدیرعامل تپسی در برنامه زنگ پایان، مسیر حرکت و اقدامات موثر تپسی در چند ماه اخیر را مورد بررسی قرار داد و گفت: تپسی مطالبق برنامه مشخصی که دارد در حال پیشروی است و نتایج مالی ۹ ماهه نیز موفقیت شرکت در رسیدن به اهداف مشخص شده خود را تایید می‌کند. گسترش جغرافیایی دو برابری و تحت پوشش قرار گرفتن ۳۲ شهر و گام‌های موثر در تبدیل تپسی به سوپراپ از جمله مواردی است که در حال انجام است.

مدیرعامل تپسی در ادامه به یک اتفاق مهم که در چند هفته اخیر انجام شده، اشاره کرد و گفت: محدودیت معامله سهامدار حرفه‌ای با پیگیری‌های صورت گرفته از سهام تپسی برداشته شده است و این اقدامات یکی از گام‌های مهم جهت تبدیل راننده به سهامدار در شرکت تپسی است. در حال حاضر شرکت برای متعادل‌سازی عرضه و تقاضا طرح‌های تشویقی متنوعی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد که در ادامه این طرح‌ها می‌تواند از طریق واگذاری سهام شرکت به رانندگان انجام شود. این موضوع در شرکت‌های دیگر قابل اجرا نیست و می‌تواند مزیت رقابتی مهمی برای تپسی باشد.

وی افزود: تجربه‌های تاریخی نیز موفقیت این سیاست را تایید می‌کند. این طرح به زودی و به صورت پله‌ای با یک سری معیارها و محدودیت‌ها آغاز خواهد شد و سهام شرکت به صورت پله‌ای در اختیار رانندگان به اصلی‌ترین رکن فعالیت‌های تپسی قرار خواهد گرفت.

منشی‌پور همچنین در رابطه اوج گرفتن تورم در اقتصاد کشور که موجب افزایش قیمت خودرو، هزینه نگه‌داری و به دنبال آن افزایش هزینه خدمات حمل‌ونقل خواهد شد و تاثیر آن بر عملکرد شرکت گفت: شرکت تپسی در سطح کلان از افزایش قیمت سود نخواهد برد و افزایش سفرهای و حجم جابجایی‌ها موجب افزایش سهم تاکسی‌های اینترنتی از بازار حمل‌ونقل شهری خواهد شد که سود بیشتری را برای شرکت به ارمغان خواهد آورد. البته این شرایط مربوط به اقتصاد کلان است و مشکلاتی را برای تمامی کسب‌وکارها ایجاد کرده است و در شرکت تپسی نیز با توجه به افزایش هزینه جانبی خودرو، رانندگان به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت شرایط سختی را پشت سرمی‌گذارند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی