کدام شرکت ها در هفته سوم بهمن ماه بیشترین فروش را در بورس کالا داشته اند؟

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان ۳ شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالای ایران در هفته سوم بهمن را به ثبت رساندند.
کد خبر: ۱۱۶۳۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵ 12 February 2023

به گزارش بورس تابناک، بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته سوم بهمن (منتهی به ۲۱ بهمن) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۱۰۵ هزار و ۶۱۰ تن ورق سرد و گرم خودرو، ورق سرد لوازم خانگی، ورق قلع اندود و ورق گالوانیزه به ارزش بیش از ۳۹۵۶ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

ملی صنایع مس ایران با فروش ۴ هزار و ۹۰۰ تن مس کاتد، مس کم عیار، مس مفتول و سولفور مولیبدن به ارزش بیش از ۱۵۸۰ میلیارد تومان، دوم شد.

فولاد خوزستان با فروش ۷۸ هزار تن و ۲۰۰ تن تختال C و شمش بلوم به ارزش بیش از ۱۴۶۸ میلیارد تومان، سوم شد.

معدنی و صنعتی گل گهر با ثبت معامله ۲۷۵ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن به ارزش بیش از ۹۲۳ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

معدنی و صنعتی چادرملو با ثبت معامله ۲۱۸ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ آهن و شمش بلوم به ارزش نزدیک ۷۷۳ میلیارد تومان پنجم شد.

فولاد هرمزگان جنوب ۴۰ هزار تن تختال C را به ارزش بیش از ۷۵۶ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

پالایش نفت بندرعباس با فروش ۶۰ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین به ارزش بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان هفتم شد.

ذوب آهن اصفهان با ثبت معامله ۳۰ هزار و ۵۹۷ تن تیرآهن، میلگرد و بنزن به ارزش بیش از ۶۸۲ میلیارد تومان، هشتم شد.

پالایش نفت اصفهان با فروش ۴۵ هزار و ۳۵۰ تن وکیوم باتوم، لوب کات سبک، آروماتیک سنگین و گوگرد گرانوله به ارزش بیش از ۵۳۰ میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.

پتروشیمی تندگویان نیز با ثبت معامله ۱۴ هزار و ۲۹۶ تن پلی اتیلن ترفتالات نساجی و بطری و نخ پلی استر در گرید‌های مختلف و ثبت ارزش بیش از ۵۱۳ میلیارد تومان دهم شد./تسنیم

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار