بازدید 2418

برنامه‌ریزی برای جابجایی روزانه ۲۵ هزار مسافر در نوروز

«حسن خوشخو» درباره تمهیدات سازمان هواپیمایی برای سفرهای نوروزی امسال، گفت: استفاده حداکثری از منابع موجود اعم از ظرفیت فرودگاهی و ناوگان برای ارائه بهترین سطح سرویس در نوروز ۱۴۰۱ در دستورکار قرار دارد.
کد خبر: ۱۱۶۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰ 09 February 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: هم اکنون شرکت‌های هواپیمایی چک‌های تعمیراتی و ایمنی پروازها را به انجام رسانده و آماده مشارکت با حداکثر ظرفیت در طرح نوروزی ۱۴۰۲ هستند.

وی افزود: با توجه به افزایش تقاضای سفر که بعد از کرونا با آن روبرو هستیم و هم چنین مناسب بودن هزینه سفرهوایی پیش بینی افزایش تعداد سفر هوایی را از نیمه اسفند ماه تا پایان طرح نوروزی داریم.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی درباره تعداد صندلی‌های پروازی که برای تعطیلات ارایه خواهد شد، نیز گفت: هم اکنون ۲۵ هزار صندلی به صورت روزانه ارائه می‌شود که با توجه به پایان چک‌های دوره‌ای برخی هواپیماها این امکان وجود دارد که تعداد صندلی پروازها در آستانه نوروز افزایش یابد.

خوشخو گفت: ظرفیت عملیاتی شرکت‌ها افزایش خواهد یافت، مسافران نیز از هم اکنون مطابق برنامه پروازی بلیت‌های نوروزی را خریداری کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای جلوگیری از تاخیر و بدقولی ایرلاین‌ها اندیشیده شده است، گفت: هر گونه نارسایی در بخش هوایی مطالق شکایت مسافران پاسخ داده می‌شود. توجه به حقوق مسافر وظیفه اجتماعی سازمان است و با توجه به اصلاح دستورالعمل حقوق مسافر، حتما رسیدگی خواهد شد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی