بازدید 12664
نفر دوم فدراسیون فوتبال هم به وزارتخانه‌ نزدیک شد

ترفیع حامیان کی‌روش با حکم وزیر ورزش! / تاثیر معکوس کارت زرد دوم مجلس! / سهم چشمگیر نبی از پاداش‌های تیم ملی

نبی نقش پررنگی در ماجرای پاداش‌های تیم ملی ایفا کرد و به عنوان مدیر در فدراسیون سهم چشمگیری از جوایز چند حضور اخیر تیم ملی در جام جهانی را به خود اختصاص داد. باید منتظر واکنش نمایندگان مجلس به این انتصاب سجادی ماند.
کد خبر: ۱۱۶۰۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸ 18 January 2023

مهدی محمدنبی به عنوان مشاور وزیر ورزش و جوانان در «امور ورزشی» منصوب شد.

به گزارش تابناک ورزشی و طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمید سجادی طی حکمی، مهدی محمدنبی را به عنوان مشاور خود در «امور ورزشی» منصوب کرد. به این ترتیب، وزیر ورزش پس از نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی قطر و عملکرد ضعیف‌تر در حوزه سرپرستی تیم‌ملی و حواشی اطراف آن، به عوامل آن ترفیع داد و آنها را تشویق کرد!

نبی همچنین نقش پررنگی در ماجرای پاداش‌های تیم ملی داشت و سهم چشمگیری از جوایز چند حضور اخیر تیم ملی در جام جهانی را از آن خود کرد. او سه ماه مانده به جام‌جهانی خود را به صندلی سرپرستی تیم‌ ملی رساند و رضاییان را از بازی های تدارکاتی در اروپا کنار زد.

ترفیع جبهه حامیان کی‌روش با حکم وزیر ورزش! نبی هم مشاور سجادی شد

به نظر می‌رسد نمایندگان مجلس شورای اسلامی ـ که به تازگی طرح استیضاح وزیر ورزش را در مجلس ارائه داده و به سجادی کارت زرد دوم را هم دادند ـ بار دیگر واکنش نشان دهند، چون یکی از عوامل دخیل در بسیاری از سوال های فوتبالی نمایندگان مردم از وزیر ورزش، اکنون ارتقای درجه یافته و به حلقه بسیار نزدیک وی اضافه شده است!

نبی دومین مشاور سجادی از میان حامیان کی‌روش است و جبهه نزدیکان مرد پرتغالی در فدراسیون فوتبال تقویت شده است! البته احتمال بازگشت کارلوس با توجه به مخالفت اکثریت اعضای هیات رئیسه و همچنین توافق کارلوس با قطری‌ها بسیار ضعیف است. پیش از این، محسن معتمدکیا، مدیر رسانه مورد علاقه کی‌روش هم در سال گذشته مشاور وزیر ورزش شده بود.

در حکم وزیر ورزش و جوانان خطاب به محمدنبی آمده است: «امید است با استعانت از خداوند متعال و با رعایت اصول «عدالت‌محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون‌مداری» دولت مردمی، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

به نظر می‌رسد، دومین کارت مجلس به حميد سجادی تاثیری معکوس داشته و او به جای حرکت در مسیر رفع دغدغه‌های نمایندگان مجلس به خصوص در حوزه فوتبال، مدیران این فدراسیون را با احکام اضافه ارتقا داده است! البته اطلاق لقب دوشغله به نبی به دلیل اعطای عنوان مشاور چندان متناسب نیست؛ اما باید دید این مدیر کهنه‌کار از دریافت این جایگاه تازه چه هدفی را دنبال می‌کند.

تقویت جبهه حامیان کی‌روش با حکم وزیر ورزش! / نبی به مشاور سجادی ارتقا یافت / تاثیر معکوس کارت زرد دوم مجلس!

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۱
ای امان از دست فساد
این کارها را میکنند بعد میگن چرا مردم عصبانی اند؟ وقت این همه آدم از تاج و کیروش ناراضی اند، چرا مورد حمایت وزیر ورزش اند؟
این آقایان هدفی جز خدمت ندارند.
به جز رانت و منفعت شخصی چه هدفی رو دنبال میکنه؟ حتما فکر میکنین دنبال ارتقای فوتبال ایرانه؟
دولت انقلابی
یعنی آدم حرص اش می گیره مگر قحط الرجال است توی این مملکت ؟ این همه استعداد این همه نیروی انسانی تازه نفس وبا انگیزه وبعد ......
برای وزارت ورزش از اشخاص تحصیل کرده و چهره های ورزشی عنوان دار وندرس همچون آقای دایی و یا آقا رسول خادم که محبوبیت بالا دارن استفاده کنید.سجادی هم ترسو و هم فاقد محبوبیت ست عنوانی هم که نداره ۱۷ سال دویده و هیچی هم نشده!
مجلس و دولت یکدست انقلابی
اینها پشتشون گرمه هر کاری که بخوان میکنند از این مجلس ونمایندگان مردم هیچ حسابی نمی برند
این وزیر ورزش بندازید بیرون حسن کفاش بیارین کارش ازاین سه تا بهتره اشنا بازیم نیمکنه
وزیر ورزش عزلش کنید
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022