بازدید 6514
خبر

یک مجرم اقتصادی از فدراسیون فوتبال اخراج شد

کد خبر: ۱۱۵۷۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸ 04 January 2023

شهره موسوی، نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال در پی غیبت مکرر در جلسات هیات رییسه و پرونده‌های مالی در قوه قضاییه که منجر به بازداشت او و ایجاد حاشیه برای فدراسیون فوتبال شد، از این سمت برکنار شد. 

شهره موسوی سال ۹۹ همراه با شهاب الدین عزیزی خادم در انتخابات شرکت کرد اما حواشی فعالیت‌های اقتصادی او در این مدت مانع از فعالیت مستمر او در فدراسیون فوتبال شد. 

اصولی در خصوص اینکه آیا شایعات منتشر شده درباره فشار به رئیس فدراسیون پیرامون گزینه نایب رئیسی بانوان صحیح است، توضیح داد: به هر حال شرایطی پیش آمد که دیگر در خدمت شهره موسوی نیستیم. طبق اساسنامه ریاست فدراسیون فوتبال فردی را برای سرپرستی نایب رئیسی بانوان یا کمیته بانوان که مهم است و نیازمند سازماندهی این حوزه است معرفی خواهد کرد. منتظر پیشنهاد رئیس به هیات رئیسه هستیم  تا پس از تشکیل مجمع، این فرد پیشنهادی به رای مجمع هم گذاشته شود.

وی اضافه کرد: اینکه رئیس فدراسیون از جانب افراد یا جاهایی تحت فشار باشد، درست نیست و کاملا آن را تکذیب می‌کنیم. فردی که پیش از این در فدراسیون سمت مشاور داشته، این روزها اخبار کذب مطرح می‌کند که پیش از این هم سابقه داشته است. همان زمانی که این افراد با رئیس معزول فدراسیون آمد و پس از عزل عزیزی خادم هم رفت، مطالب کذبی را به شکل شایعه مطرح می کند که آن‌ها را تکذیب می‌کنیم. هیچ فشاری وجود ندارد و مطابق اساسنامه فدراسیون رئیس و اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری خواهند کرد.

یک مجرم اقتصادی از فدراسیون فوتبال اخراج شد

 اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه حق دارند یکی از اعضای خود را به صورت موقت برکنار کنند تا در مجمع بعدی فدراسیون درباره او تصمیم گیری شود. هرچند با توجه به صحبت‌های اصولی به نظر می‌رسد برکناری شهره موسوی قطعی است اما دلیل این کار و جزئیات آن به صورت دقیق و شفاف بیان نشده است.

 

پرونده رمز ارز کینگ مانی یکی از بزرگترین پرونده های کلاهبرداری در بازار رمز ارز ها در ایران است که شاکیان بسیاری دارد. پیش از نیز آقای فریدون قربانیان متهم ردیف اول و همسر نایب رئیس فدراسیون فوتبال به دلیل فعالیت در این پروژه بازداشت شده بود. گفته می شود که فریدون قربانیان، همسر خانم شهره موسوی مالک شبکه بازاریابی بادران و رمزارز کینگ مانی بوده است که اواسط اسفند ماه سال 1400 دستگیر شده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی