بازدید ۱۳۸۹۲۵
شرکت کنندگان در آیین تشییع شهدای حادثه تروریستی ایذه در حالی که پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و دست نوشته‌هایی با مضمون‌های گوناگون از جمله «اغتشاشگر در خون شهدا شریک است»، اقدام‌های کور تروریستی را محکوم کردند. در آیین تشییع پیکر‌های شهدای عملیات تروریستی ایذه «محسن رضایی» معاون اقتصادی رییس جمهوری نیز حضور داشت.
کد خبر: ۱۱۵۰۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳ 18 November 2022

تابناک _ مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهیدان حادثه تروریستی ایذه با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان از میدان ولایت به سمت گلزار شهدا برگزار شد. مردم شهرستان ایذه، در مراسم تشییع شهدای این حادثه تروریستی تلخ و وحشیانه با پرچم مقدس جمهوری اسلامی و با در دست داشتن عکس مقام معظم رهبری حاضر شدند.

بنا بر رسم عزاداری در شهرستان ایذه، خانواده‌های شهدای این حادثه تروریستی همراه با مداحان محلی در این مراسم حضور یافتند. هر شهید را جمعیتی حدود دو هزار نفره از نزدیکان و بستگان در این آیین تشییع همراهی کردند.

نماز میت بر پیکر این هفت شهید حادثه تروریستی با حضور مردم شهر ایذه، نزدیکان و خانواده‌های شهدای این حادثه اقامه شد.

در حادثه تروریستی ایذه که عصر روز چهارشنبه توسط دو گروه موتوری که با استفاده از سلاح جنگی اقدام به تیراندازی به مردم و حافظان امنیت کردند، هفت تن شهید و هشت تن دیگر مجروح شدند.

محسن رضایی: سه تن از عوامل حادثه تروریستی ایذه هنگام خروج از مرز ماکو دستگیر شدند

محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور امروز در مراسم خاکسپاری شهدای حادثه تروریستی ایذه اظهار کرد: سه تن از عوامل حادثه تروریستی ایذه در حالی که می خواستند از مرز ماکو خارج شوند، دستگیر شدند و در حال بازگشت به سمت اهواز هستند.

وی ادامه داد: مطمئن باشید هرکسی که در این حادثه دخالت داشته است، هر که باشد و در هر سوراخی رفته باشد، او را دستگیر خواهیم کرد و از او انتقام می گیریم.

رضایی گفت: از مسئولان قضایی درخواست داریم این افراد جنایتکار را در شهرستان ایذه و در مقابل چشم مردم مجازات کنند.

وی با ذکر قهرمانی‌های ایذه در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی یادآور شد: ایذه‌ی قهرمان همیشه پای خود ایستاده است و با شهادت فرزندانش خم نخواهد شد و مسیر تاریخی خود را ادامه خواهد داد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور ادامه داد: من به نمایندگی از رئیس جمهور در ایذه حضور پیدا کردم و بررسی تمامی ابعاد این حادثه خونین را تا تا مشخص شدن ابعاد آن دنبال خواهم کرد.

وی گفت: به چه جرمی مردم خوب ایذه را به رگبار بسته‌اند؟ مردم ایذه همواره از آزاد کردن مشروطه تا حادثه ۱۵ خرداد و از پیروزی شکوهمند ۲۲ بهمن تا بیرون کردن صدام از سرزمین های ایران اسلامی، یکی از کانون های تاریخ ساز قوم بختیاری بوده‌اند. مگر دشمن می‌تواند ایذه را با شکست مواجه کند؟ مگر می تواند از چهره نورانی مردم ایذه غم و غصه به وجود بیاورد؟

رضایی با بیان اینکه ما امروز غصه‌دار هستیم، بیان کرد: امروز غم در دل ما خانه کرده است؛ اما ایذه سرپای خود می‌ایستد و به راهش ادامه می دهد و هیچ دشمنی نخواهد توانست ایذه را به زانو دربیاورد.

وی با بیان اینکه ما به آمریکا و اروپا تودهنی می‌زنیم، گفت: امروز ما در حال مقابله با تحریم‌های اقتصادی هستیم و در دهن آمریکا و اروپا می زنیم و بیش از یک میلیون بشکه نفت صادر می‌کنیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: وقتی حادثه ای در شاهچراغ، ایذه و اصفهان درست می کنند، می گویند آیا ایران سوریه و لبنان می شود؟ در حالی که دشمن فریب خورده است. دشمن بداند که او را بیرون خواهیم کرد و در کنار قدرت نظامی، اقتصاد را هم درست می‌کنیم.

وی افزود: دشمن متوجه ایجاد تحولات و اصلاحات جدی در فرهنگ و اقتصاد ایران شده است. قصد دارد مردم‌داری، برادری و محبت بین دولتی‌ها و مردم را از بین ببرد.

رضایی با بیان اینکه اعتماد مردم به دولت برای دشمن از بمب اتم خطرناک‌تر است، گفت: دشمن می‌خواهد رابطه بین مردم با دین و رهبر و دولت را قطع کند، زیرا اگر این انقلاب، نظام و دولت به مردم وصل شود، از ده ها بمب اتم و هیدروژنی خطرناک‌تر است و به همین دلیل دست به ناامنی زده‌اند و پشت سر معترضان قرار گرفته‌اند.

وی تأکید کرد: معترضان حق دارند حرفشان را در این کشور بزنند و این حق مردم است. اصلاً انقلاب آمده است تا صدای مردم به گوش دولتمردان برسد.

رضایی تصریح کرد: همان طور که مردم در انتخابات مشارکت دارند در طرف دیگر هم اگر حرفی دارند انقلاب به آنها گفته است به صورت مسالمت آمیز و قانونی حرف خود را به گوش دولتمردان برسانید.

وی ادامه داد: در حادثه تروریستی ایذه دشمن از دو سمت به سوی یک میدان تیراندازی کرد و در حال حاضر سه بسیجی زخمی شده و در بیمارستان های اهواز تحت بررسی هستند. من به دوستان می گویم چرا این فیلم ها را پخش نمی کنید؟

رضایی گفت: چرا موتورسوارهایی را که به دوربین ها تیراندازی کردند و آنها را خاموش کردند، نشان نمی دهید؟ اکنون مساله فضای مجازی و جنگ در افکار عمومی یک جنگ بسیار مهم است.

وی گفت: آنها موتورهای نیروی بسیجی را تکه تکه کردند. باید سه بسیجی که در این حادثه مجروح شده‌اند را نشان دهید تا مردم بدانند که چگونه بسیج، سپاه و ارتش در کنار مردم در خون خود می غلتند.

رضایی در عین حال خاطرنشان کرد: من بار دیگر از طرف مقام معظم رهبری، دولت، آقای رئیسی و خودم که مثل شما عزادار هستم و احساس می کنم فرزند خودم را از دست داده‌ام، تسلیت عرض می کنم.

استاندار خوزستان: سرنخ‌های خوبی از مسببان این حادثه به دست آمده است

صادق خلیلیان استاندار خوزستان ضمن تسلیت حادثه تروریستی ایذه اظهار کرد: هفت تن از هموطنان ما در ایذه به دست افراد شرور به شهادت رسیدند. مردم شریف ایران بدانند که با مسببان این حادثه برخورد قاطعی خواهد شد.

وی با بیان اینکه سرنخ‌های خوبی از عاملان این جنایت به دست آمده است، گفت: تعدادی از عاملانی که در به شهادت رساندن شهدای تروریستی ایذه مشارکت داشتند در حین فرار دستگیر شدند و در حال بازجویی هستند.

خلیلیان با اشاره به شناسایی کلیه عناصر پشت پرده این حمله کور تروریستی ادامه داد: تمامی شبکه‌هایی که این حادثه تروریستی را سازمان‌دهی کردند، شناسایی و دستگیر شده و مجازات می‌شوند.

وی همچنین یادآور شد: همچنین عناصری که در رسانه‌های خارج از کشور پشت پرده این اتفاق تلخ در ایذه هستند شناسایی می‌شوند و بموقع اطلاعات آن در اختیار مردم شریف ایران قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه خوزستان: کشتن کیان 9 ساله جنایت نابخشودنی است

حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر در خوزستان امروز در تشییع شهدای حادثه تروریستی ایذه اظهار کرد: دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی بی رحمانه با بمباران، موشک و استفاده از تمام سلاح‌ها شهرهای ما را مورد هدف قرار می‌داد و امروز هم چنین صحنه‌ای را تکرار کرده است.

وی ادامه داد: دشمنان از ترس توانمندی دفاعی ایران به اغتشاش، تخریب، حمله به مراکز مذهبی و به آتش کشیدن حوزه علمیه روی آورده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر خوزستان، این اقدامات را در تضاد با باورهای مردم دانست و گفت: کشته شدن نوجوان عزیز ما کیان جنایت نابخشودنی است و مردم ما مطمئن باشند که این کارها، کار دشمن است.

وی با اشاره به جنایت دشمن در ایذه گفت: امروز مردم ایذه با حضور پرشور خود در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی ایذه ناکامی دشمن را اعلام کردند.

نخستین تصاویر از تروریست‌های حادثه ایذه ساعتی قبل از جنایت

تروریست‌ها راکبان مسلح دو موتورسیکلت در تصویر هستند که قبل از ارتکاب به جنایت با سلاح در حال شلیک به دوربین‌های نظارتی هستند. در حادثه تروریستی ایذه ـ که عصر روز چهارشنبه توسط دو گروه موتوری که با استفاده از سلاح جنگی اقدام به تیراندازی به مردم و حافظان امنیت کردند، هفت تن شهید و هشت تن دیگر مجروح شدند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲۶
در انتظار بررسی: ۳۴
انتشار یافته: ۱۲۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
از تشییع کیان هم فیلم بذارید لطفا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حرفای مادر کیان هم بذارید
اسماعیل
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
از طرف خودم و همه همشهری هام تبریز سرافراز تسلیت عرض می کنم انشالله به لطف خدا ریشه این نامردی ها با اشاره رهبری بزرگوار و ملت نجیب ایران اسلامی می خشکه و دوباره دست در دست هم زیر پرچم سه رنگ زیبامون شادی کنان ایران اسلامی قدرتمند رو نظاره خواهیم کرد... لعنت بر دشمنان ملت ایران لعنت بر آمریکا لعنت بر صهیونیست ها که سابقه کودک کشی شون شهره عام و خاصه ... رحمت خدا بر ملت نجیب ایران ... ترک یعنی فدایی ایران ترک یعنی ایستاده ترک یعنی نجابت یعنی شجاعت ما دست در دست برادران کرد و لر و بلوچ و فارس و گیلک کشور رو از وجود نحس کاسه لیس های آمریکا پاک خواهیم کرد انشالله
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اینجا که ۵ تا موتوره !
حالا اون ۲ تا موتور مورد نظر کدوم یک از این ۵ تا موتوره ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جالبیش اینه که اینا از کجا از جای دوربین‌های امنیتی خبرداشتند که اول به اونها شلیک کردند
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
تیر اندازی نمیبینی چون نمی خواهی ببینی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چقدر هم تصاویر از وضوح بالایی برخورداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
با همین فرمون بریم جلو تا آخر سال ؛ نصف جمعیت مون میرن بهشت !
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مرگ برمنافق.
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
آشوب‌های اخیر در کشور با عده‌ای فریب‌خورده و افراد بی‌اطلاع از سیاست‌های موجود انجام شد که آمریکا و صهیونیسم بداند نه این آشوب‌ها نه تحریم‌ها‌ی سخت ایران را متزلزل نمی‌کند و ایران در حال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
این دست فرمونیه که بدخواهان ایران دارن به جوانهای احساساتی دیکته می کنن و سوء استفاده از صبر نیروهای انتظامی
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اینا کلی ادم هستن نه چند نفر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
هر تعدادی که باشند باید به خاطر حمل سلاح و شورش مسلحانه دستگیر شوند. وگر نه تو که مدافعشون هستی را هم میکشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ای کاش خاوری هم لب مرز موقع فرار دستگیر میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چه ربطی داشت؟ مگه اقدام مسلحانه کرده بود؟
اون یک دزد بود که مثل موش فرار کرد از کشور
منتقد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
این لب مرز با اون لب مرز خیلی فرق داره !
رامین
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
آره و ای کاش علی کریمی هم بازداشت میشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
رسانه ما مفت نمیارزه درشو ببندید مسول رسانه ایی که همش خواب خرگوشیه .رسانه خارجی برنامه شبانه روزی برای جوسازی وانحراف میذاره اینجا روزی دوسه بار فقط در اخبار اونم شبکه های کم رنگ . چرا اینروزا شبکه ۳ رو شبانه روز وارد حریان نمیکنید خبر تحلیل مستند رو کردن واقعیت اگه بجا باشه اینهمه جوانان ما ازدست نمیرن این مسولان رسانه ما همیشه از اونور بوم افتادن حیف اونهمه امکانات معطل ک در اختیار شماس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
والله خوابند رسانه های ما. اگر جلو رسانه های خارجی نایستید می توانند بطور جدی آسیب زا باشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چه زود از خوزستان رسیدندماکو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
تخته گاز با همون موتورا رفتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
شما دیر رسیدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
ماکو مهم نیس مهم اینه تیر اندازی با کلت و تفنگ نمیبینی گیر میدی به ماکو ....دوس دارم یک روز شده داعش و صدام طرف میشدی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
معاون اقتصادی رییس جمهور چه ربطی به حوادث امنیتی داره. یعنی قبول داره که هنوز نظامیه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آقای دکتر رضایی اولا"خوزستانی و بختیاری و لر است و افتخار ما خوزستانی ها است ایذه یک شهرستان بختیاری است ایا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
محسن رضایی اصالتا خوزستانیه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
متأسفانه مادر کیان مانند پدر خانم امینی تحت تأثیر شرایط احساسی دارند صحبت‌های نادرست می‌کنند. از مسئولین عزیز خواهشمندیم نگذارند مانند ماجرای فوت خانم امینی ابتدا فضای دروغ حاکم شود و بعد بخواهند واکنش نشان دهند. پیش از اینکه دیر شود مردم را در جریان دقیق مسائل بگذارند. یک فرد داغدار به دلیل غلبه‌ی احساسات قضاوت درست ندارند و با صحبت‌های خود هم به خود و هم به نظام آسیب می‌رسانند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
متاسغم با چون شمایی در یک کشور زندگی میکنم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
کاش جای پدر مادر کیان بودی،
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
. عزیز؛ مادر در صحنه حضور داشته
نادر
| United States of America |
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
کدوم مسائل، چیزی وجود نداره، یعنی شما میگی، اون
مادر خون بچه بیگناه خودش رو بازیچه قرار داده، چرا فکر نمیکنی باید به حرف اون مادر هم گوش کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
داغدار کدامه طرف جلو چشمش بهش شلیک شده یعنی نمی دونه کی به بچش شلیک کرده؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مردم دقیقا در ریز مسائل هستند!ا
اتحاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
با عرض تاسف وقتی یک عده ای با این اغتشاش گران همراهی میکنند و اغتشاشگران در بین آنها مخفی شده و خون عزیزان این وطن را میریزند مردم باید آگاه باشند و صف خود را از اغتشاش گران جدا کنند
پروژه سوریه سازی بشدت در حال اجرا می باشد
الی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
واقعا که حرف درستی زدی .....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
آره واقعا. صحبت درست را شما می کنی که در صحنه نبودی. وای به حال وقتی که کسی نخواد ببینه و بشنوه.
هرمز
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
نیرو های امنیتی مسلسل نداشتند
مادر کیان هم زاویه اصابت تیر را بررسی کنه می فهمه چه
کسی شلیک کرده

نیروهای امنیتی هم وقتی سلاح گرم دست اغتشاشگرها دیدند باید به شکل دیگری برخورد میکردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
هر چیز قابل انتشاری که میشد بهت گفت رو قبلن بهت گفتن
من دیگه چیزی بهش اضافه نمیکنم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
خیلی با غیرتی!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
من خوزستانی و بختیاری ام این عکسها داد میزنه اینها مردم ایذه نیستن و اومدن ایذه برای شرکت در مراسم تشریفاتی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
یعنی مردم ایذه اصلا براشون اهمیت نداشت که برن مراسم ؟
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
دشمنان غافل از اتحاد و پیوند ناگسستنی شیعه و سنی، فتنه‌های همیشگی خود را شعله ور کرده اما با هوشیاری مردم انقلابی، بصیر و ولایتمدار کشور اعم از عرب، ترک، لر، بلوچ و فارس و سایر اقوام در تمام مذاهب اعم از مسلمان و غیرمسلمان و شیعه و سنی توطئه خبیثانه دشمن بار دیگر خنثی شده و آنها از این اتحاد مردم سخت ناراحت و بدنبال انتقام از مردم همیشه در صحنه هستند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اگه بختیاری بودی می فهمدی وقتی یه جوون از بختیاریها فوت میکنه از همه جا خودشونو می رسونن به مراسم . تو بختیاری نبیتس .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ماکو!!!
رضوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چرا با تروریست ها قاطع برخورد نمیشود. تمام این اشغالها را در میدان ها اعدام کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چرا باید ۱۱ نفر به این پیام منی بدن
نکنه باید تروریست هارو باید جمع کنیم و بهشون مدال بدیم!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
افرین باید اینا اعدام شن در ملع عام که درس عبرت بشه واسه دیگران
ناشناس
|
France
|
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مزدور های میدانی در اکراین موفق شدند کشورشان را به خاک سیاه بنشانند ولی در ایران مزدورهای چاله میدانی به عمق فاضلاب چپانده خواهند شد و آرزوی نابودی ایران برای ارباب شان را به گور کثیف شان خواهند برد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
انگار خواب تشریف دارین چون حدود دو ماه است اوضاع اونقدر خراب شده که دیگه خبری از ساندیس نبست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
این ادبیات شایسته ی جواب دادن هم نیست
ناشناس
| Australia |
۰۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اوکراین یک کشور مستقل با مرز مشخص تعریف شده در سازمان ملل است. هر کشوری به هر نحوی خاک اوکراین وارد شود متجاوز است. فهمیدنش سخت نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
حتما ارزوی نابودی ایران و به گور خواهید برد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
تو فعلا تشریف بیار اینجا ایران زندگی کن بعد شعار بده.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
یک سوال:
چرا عوامل حوادث ایذه برای خروج از کشور، ماکو و مرزهای شمالی را انتخاب کردند؟ راه نزدیکتر برای خارج شدن از ایران وجود نداشت؟
ا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آخه به این شکل آذربایجان هم مقصر میشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چون باید برن شمال عراق
همون قبرستونی که ازش اومدن
انقد فهمش سخته!!
موسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
به خاطر رفتن به باکو بوده .
هرمز
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
سوال جالبه
باید دید کجا می خواستند بروند

چند سالی است ترکیه بهشت تروریست ها شده
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
چون بهترین راه برای رسیدن به اروپا و گرفتن پاسپورت اروپایی است. از جنوب که باید بره تو خلیج فارس شنا کنه. از شرق هم که میرسه پیش طالبان. شما بودی کدوم سمت میرفتی
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آقای رضایی تو معاون اقصادی هستی یا نظامی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اشتباهی منفی زدم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
بچه خوزستانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اقایان این وزیر کشور الان دقیقا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
در حال سجده بر روی مُهر میباشند
Nader
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چه فیلم جالب وپرمحتوایی تروریستاچقدرخونسردن انگارخونه خالشونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
خوب چرا صحنه تیراندازیشون رو نشون نمیدید؟
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مگه نگفت تروریستها قبل عملیات دوربینهارابه به رگبار بسته اند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اگه نشون میدادند تو میگفتی دروغه...یادشون باشه فیلم بردار به صحنه بیارند
مهران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
باید عواملش رو صلاخی کنید تا درس عبرتی برای تروریست ها باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
البته عوامل واقعی !!!؟؟

که حتما بدست قانون خواهند افتاد
محسن رضایی
|
Sweden
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
خوشبختانه قوم بختیاری تازه بعد از انقلاب برای اینکه کاراشون را بیفته بظاهر عده ای مسلمون شدند۰ توی تمام مسجدسلیمان یه مسجد بود ۰ ایذه را که بعید میدونم۰ دکتر سردار نمک روی زخم مردم نپاش بذار عذاداریشان. ا طبق آیین خوشان با تشمال چپی برگذار کنند و این آخر عمری حرفی برای دفاع از مردمت بزن۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
از ایذه تا تا ماکو چند کیلو متر میشه؟
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
انتظار داشتی بره عراق سریع دستگیرش کنه حشد الشعبی میرفته آذربایجان تا از اونجا بره اسراقیل یا اروپا
جالبه در حرفهای مادر کیان ایشون ساعت تیراندازی را میگه و جالبتر اینکه ایشون نیروی انتظامی رو دیده ولی اون همه ادم هیچ کروم ندیدن یا فیلم نگرفتن
ایشون خودش از اغتشاش گرا بوده فکر نمیکرده بچه خودش قربانی بشه و حالا نمیتونه راست داستان رو بگه چون خودش

اگر متهم به نامادری میشه و خیانت به بچه اش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
مگر دوستلن شما با قاطر مسافرت می رن؟
مسعود سعیدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
حدود 18 ساعت راه است ، کمتر از یک شبانه روز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
پیاده نرفتند احتمالا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
۳کیلومتر
@
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
ترسیدند اشتباهی رفتم مسیرو سر از ماکو شایدم باکو دراوردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
15ساعت راهه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آقای دکتر محسن رضایی اقتصادو که شکوفا کردین با مدرک دکتراتون...خواهشا دست از سر ما بردارین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اقای دکتر رضایی یک خوزستانی و یک بختیارو لر است افتخار خوزستان و کشور است
آرش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
خدا لعنت کنه تروریستهای مزدور رو .
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
در سوریه هم ابتدا بازیگران فوتبال و فیلم قضایا را شروع کردند و بعد تروریست های النصره، داعش و... وارد شدند
Ftm
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
این چی بود حالا یه اسفالت با دوتا الی ۳ تا ادم نشون داد اصلا مهم ترین چیز ماشینی که بهش شلیک کردن کو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چقدر بی شرف اند اونایی که اول شب تبریک گفتن به خاطر هجوم به نظامیان در ایذه و بعد از یک ساعت که فهمیدن یک بچه هم توی کشته شدگان هست، با وقاحت تمام گفتن این کار خودخودشونه
اگر بی شرف تر و وقیح تر از اینا دیدید به ما هم خبر بدید
متین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مماشات تمام شود بکشید این کثافتا رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
انشالله فقط خدا کمکمون کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
سیاست مشت آهنین برای این جانی های تروریست اجرا شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مادر کیان پیرفلک در مراسم خاکسپاری ساعت تیراندازی را هم میدانست؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
سلام ولی ما یک سری فیلم دیگه از مراسم خاکسپاری دیدم ! و مادرشون که در خودرو بود مطلب دیگه ایی گفتند ! الان کدوم باور کنیم ؟!!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
چرا فیلم موقع حادثه را پخش نمی کنند اینها که قابل شناسایی نیستند
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
خوب یه راه نزدیکتر رو میگفتین ماکو تو ذهن‌نمیگنجه
ناشناس
|
Sweden
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
ماکو بعربی یعنی نداریم۰ جوابی ندارید ماکو۰
الی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
باید با این تروریست ها قاطع برخورد بشه تا کی باید کشته بشن مردم ....تمومش کنید چند نفرشونو اعدام کنید ...تا درس عبرت باشه برای بقیشون
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
آنجا که به خودرو این بچه مظلوم شلیک شده دوربین دارد فیلم آنرا نشون بدهید. والا ربط دو موتور سوار در یک محل دیگر به شلیک در این محل مشکلی را حل نمی کند
مسعود سعیدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
البته نکته جالب از اکانت اینستای این مادر افراد و کانال هائی است که فالو کرده و دنبال کننده آنها بوده ، از مسیح علینژاد گرفته تا سعودی اینترنشنال و شبکه اسرائیل و دهها نفر و کانال از دشمنان و براندازان و تجزیه طلبان و قطعا حرفهای وی تحت تاثیر همان فالوها و طرز فکر او بوده ، اگر معلوم شد دروغ گفته مثل پدر مهسا امینی که دروغ هاش با مدرک و سند رو شد رها میشه یا برخورد میشه ؟ سئوال اینجاست که هزینه دروغ برای دروغگو چرا اینقدر کم و مجانی است و برای مملکت و مردمش هزاران میلیارد خسارت
ماهان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
مدارا با مردم معترض و تلاش برای برآوردن خواسته های منطقی و معقول انها همانقدر مهم است که برخورد قاطع کوبنده و محکم با تروریست ها مخل آرامش جامعه.
مهیار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
استکبار جهانی بداند ما جوانان انقلابی به رهبری ولایت فقیه پوزه مزدوران و شیطان بزرگ را به خاک میمالیم..همانطور که در گذشته و همه حال این کار کرده ایم .پس بهتر است دست از شرارت بردارند زیرا حریف ما نخواهند شد....من ا...التوفیق
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
در سوریه هم ابتدا گروه های مدنی مثل دانشجویان و معلمان اعتراض می کردند و ناامنی ایجاد می کردند و این به گروه های افراطی مثل داعش فرصت ریشه کردن و جذب عضو و عملیات داد و زدن همه چی را نابود کردند و اون گروه های خوش خیال اول که حالا خونه و محل کار و همه چی شون نابود شده مجبور به پناهنده شدن و قایق و هر چیز دیگری شدند. خیلی شون با بچه هاشون در دریا غرق شدند، خیلی هاشون میلیونی در جاهایی مثل ترکیه در چادر زندگی می کنند، خیلی شون در مرز کشورهای گدا گشنه ای مثل مجارستان و بلغارستان گیر افتادن و در اردوگاه های اونجا چادر زدن و اون عده ای هم که مثلا به انگلیس یا فرانسه رسیدن که مجموعشون کمتر از یک درصد هست در شغل های سخت و سطح پایین برای گذران امور مجبور به فعالیت دو شیفته هستند. مردم باید قبل از حضور در اغتشاشات و ناامن کردن شهر و کشور خودشون این سوالها را از خودشون بپرسند که اگر امثال داعش و دیگر تروریست ها از این فضا استفاده کنند چی به اونها میرسه و کی سود می کنه؟ اون هم در فضایی که انواع و اقسام تروریست های عبری و سعودی و آمریکایی منتظر ضربه زدن به ایران و ایرانی هستن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اره فیلم کامل ایذه و صحبت های مادر کیان رو هممون دیدیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
در قسمتی از همین سخنرانی که در بعضی سایت ها منتشر شد آقای رضایی این فیلم ها را مربوط به بیست و چهار ساعت قبل از حادثه ذکر کرده.
مجتبی
|
United States of America
|
۰۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
این فیلم که هیچ نکته خاصی نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
مردم خودشان آگاه هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
معاون اقتصادی رئیس جمهور ادامه داد: من به نمایندگی از رئیس جمهور در ایذه حضور پیدا کردم و بررسی تمامی ابعاد این حادثه خونین را تا تا مشخص شدن ابعاد آن دنبال خواهم کرد.
بی خودنیست مملکت به این حال وروزافتاده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
و اما یک سوال؟
این عزیزانی که جهت تولید امنیت دائما و به سرعت در تمام صحنه هایی که جوانان شعار می دهند، حاضر می شوند الان دقیقا در صحنه این تیراندازی ها کجا هستند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
سلام خدمت ملت بزرگوار و تسلیت به مردم غیور خوزستان و بویژه مردم قرمان ایذه . ضد انقلاب و گروهکهای ترد شده در زاهدان موفق نشدند امدند ایذه .مردم بیدارند فریب دشمنان را نمیخورند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
وسط دعوا حلوا خیرات نمی کنن این پدر و مادر اگر دغدغه بچه هاشون و داشتن با دو تا بچه کوچیک در منطقه خطرناک تردد نمی کردند چنانکه خود مادر کیان هم در مصاحبه اش گفته بود که به شوهرم گفتم از کمربندی بریم و گوش نکرد. مامورین اگر قصد کشتن کسی و داشتن به پدر و مادر حمله می کردند نه به بچه. متاسفانه عامه مردم احساسی که میشن تفکر تعطیل میشه
افشین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
برای کامنتهایی که در راستای حمایت از این اغتشاشات نوشته شده اند یا مثبت منفی داده اند متاسفم. در تاریخی نزدیک دقیقا 10 سال پیش بهار عربی اتفاق افتاد ! لیبی سال 2000 که درآمد سرانه هر نفرش 1100 دلار بود .اصلا در لیبی فقر معنی نداشت. بیخانه ای نبود ! با تسلیم شدن سرهنگ قذافی به آمریکا و عهد معاهده دفاعی با انگلیس و تحویل موشکها و سامانه های دفاعی و .... در سال 2012 تقریبا همه ی مردم لیبی رفتن زیر خط فقر. اولین کشوری که به لیبی حمله و مراکز نظامی آن رابمباران کردن انگلیس بود !!! بعد از تمام اتفاقتی که سهرهنگ قذافی موجب انجام آنها شد تازه آمریکا گفت ما باید مطمن بشیم به حسن نیت لیبی ! در سال 2009 سرهنگ قذافی منشور سازمان ملل را پاره و به سمت رییس سازمان پرتاب کرد ! اون موقع مصاحبه ای کرد که سرنوشت لیبی و مردمش باید آیینه عبرتی بشه برای سایر کشورهایی که با آمریکا وارد مذاکره میشوند ! متاسفانه کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد. این اغتشاشات داره میکشه به سمت جنگ داخلی که اربابان این احمقها در اتاق های فکر تنظیم کرده اند . خمینی هدف داشت انقلاب کرد. خوب یا بد ! به هر حال اون موقع یه شخصیتی بود مقبول ! مال الان شما کیه؟ مسیح علینژاد یا مریم رجوی؟ تاسف میخورم به حال ملتی که از تاریخ عبرت نمیگیرند. سرنوشت عراق لیبی سوریه و.... آیینه عبرتی است برای ماها
مازیار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
این صحنه ها چی رو دقیقا داره نشون می ده ماکه سر در نیاوردیم کسی چیزی دستگیرش شد ترا خدا منو نیز در جریان بزاره ؟.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اردوغان یک کودتا رو در حد یک هفته جمع کرد همه رو از ادارات اخراج و زندانی کرد همه رو جمع کنین اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عسگر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
زود دستگیر بشن به جزای اعمالشون برسن تا درس عبرتی برا سایرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
الان این فیلم چه چیزی رو نمایش داد؟؟؟
Atabəy
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
چقدر جالب بود حادثه تروریستی شهر استانبول را بالغ بر 112 کشور جهان محکوم کرد حوادث رخ داده تروریستی در شاه چراغ و ایذه را نه تنها هیچ کشوری از منطقه و جهان حتی کشور دوست و عشق و دلبند خودمان ارمنستان هم محکوم نکرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) گفتند مردم مطمئن باشند که این کارها کار دشمن است ، برادر عجب حرفی زدی ها مگر مردم فکر می‌کنند این کارها کار دوستاشونه؟
سجاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
مرگ بر منافق،مرگ بر اسراییل و غرب کودک کش،مرگ بر رژیم آل سعود،،،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
واقعا تصاوير قانع كننده اي بود احسنت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
تابناک پیامهاروبگذارهمین صدخواننده ات روهم ازدست میدی گوش شنوایی ندارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
اینها جوانهای عادی شهر هستن که یکیشون با تیرکمان داشت به دوربین میزد یکی دیکه هم فکر کنم با کلت بود ودر بین اینها مردم عادی هم رفت وآمد میکردن ومزاحم مردم عادی نشدن.سلاح جنگی نداشتن
مهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
مامانه میدونست ساعت شش چخبره
سیمرغ
|
Denmark
|
۱۴:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
پدر بزرگ بچه گفته گلوله به شانه و قلب بچه خورده، مادر بچه گفته مامورهای امنیتی به ماشین ما گفتند برگردیم و ما برگشتیم و ماشین ما را به رگبار بستند، خوب اگر اینطور باشد گلوله به راننده و کناری اش میخورد نه به بچه که عقب نشسته، دوم بچه پایین صندلی قرار دارد چطور گلوله به شانه و قلب خورده، نتیجه این کار فقط با موتور و از کنار ماشین و هدفمند میتواند انجام شود،کودک کشی کار صهیونیست است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
ايران تسليت.لعنت خداوندبركساني كه دستشان به خون اين شهيدان بي گناه آلوده است.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
شهرستان خوی مصوبه مولدسازی حکومت پهلوی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب دهه فجر
وب گردی