بازدید 10984

لیگ برتر والیبال: هراز آمل بدون باخت صدرنشین ماند

فولاد سیرجان که با 5 برد و 16 امتیاز، رقابت نزدیکی با پیکان، هورسان و شهداب در جدول دارد، این هفته میزبان نیان الکترونیک خراسان بود و با شکست سه بر دو، تنها یک امتیاز از میزبانی خود به دست آورد
کد خبر: ۱۱۵۰۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹ 13 November 2022

هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه 22 آبان هفت دیدار در شهرهای ارومیه، گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان و رشت پیگیری شد.

لیگ برتر والیبال: هراز آمل بدون باخت صدرنشین ماند

 

تیم فولاد سیرجان ایرانیان که با 5 برد و 16 امتیاز، رقابت نزدیکی با پیکان، هورسان و شهداب در جدول مسابقات دارد، این هفته در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان میزبان نیان الکترونیک خراسان بود و با شکست سه بر دو مقابل این تیم، تنها یک امتیاز از میزبانی خود به دست آورد. بازیکنان فولاد در ست دوم و سوم 25 بر 19 و 25 بر 17 به پیروزی رسیدند اما در ست‌های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 21 و 15 بر 12 مغلوب میهمان خود شدند تا چهارمین شکست خود را تجربه کنند. تیم نیان الکترونیک خراسان در هفته نهم به چهارمین برد متوالی خود و پنجمین پیروزی در این فصل از رقابت‌ها دست یافت و 15 امتیازی شد.

سالن غدیر ارومیه این هفته میزبان دو تیم صدرنشین و قعرنشین جدول بود که لبنیات برای نهمین برد و شهرداری ارومیه برای دومین برد به میدان رفتند و شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات هراز آمل که این هفته به دنبال اثبات شکست ناپذیری خود بودند سه بر دو میزبان را شکست دادند. تیم شهرداری ارومیه در ست‌های دوم و سوم با امتیاز مشابه 25 بر 21 به پیروزی رسید و یک امتیاز از صدرنشین جدول گرفت، اما در ست‌های اول، چهارم و پنجم با امتیازهای 25 بر 16، 27 بر 25 و 16 بر 14 مغلوب شد. تیم لبنیات هراز آمل با کسب نهمین برد متوالی خود 25 امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند تا همچنان تنها تیم بدون شکست مسابقات باشد.

لیگ برتر والیبال: هراز آمل بدون باخت صدرنشین ماند

در ششمین مسابقه هفته نهم لیگ برتر دو تیم شهرداری گنبد و مس رفسنجان در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر رفتند. گنبدی‌ها در این مسابقه 3 بر 2 به پیروزی رسیدند و پنجمین برد خود را به دست آوردند و 13 امتیازی شدند. مسی‌ها در ست‌های اول و دوم 25 بر 14 و 25 بر 21 به پیروزی رسیدند و یک امتیاز از این مسابقه کسب کردند، اما در ست‌های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 18 و 15 بر 13 نتیجه را واگذار کردند.  کمک مربی مس در ست چهارم از مسابقه اخراج شد.

در آخرین دیدار هفته نهم لیگ برتر مردان تیم ایفاسرام اردکان میزبان نارنجی‌پوشان سایپا بود و سه بر دو به پیروزی رسید تا چهارمین برد خود را به دست آورد. تیم سایپا در ست‌های دوم و چهارم این مسابقه 25 بر 23 و 25 بر 22 به پیروزی رسید و یک امتیاز به دست آورد، اما در ست‌های اول، سوم و پنجم نتیجه را با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 14 و 15 بر 11 واگذار کرد.

 

لیگ برتر والیبال: هراز آمل بدون باخت صدرنشین ماند

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی