بازدید 3136
مدیر روابط عمومی صبا فولاد خلیج فارس خبر داد:

ثبت رکورد تولید، دستاوردی تاریخی در صبا فولاد خلیج فارس

مدیرروابط عمومی صبا فولاد خلیج فارس خبر داد: ثبت رکورد تاریخی تولید بریکت گرم در صبا فولاد خلیج فارس در فاصله یک ماه و نیم به پایان سال مالی جدید تحقق یافت که این افزایش تولید همسو با افزایش بهره وری است.
کد خبر: ۱۱۴۹۹۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ 12 November 2022

به گزارش تابناک از روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس، تولید سالانه 55 میلیون تن محصولات فولادی در افق 1404 نیازمند استفاده از سبک نوین مدیریتی در لایه های مختلف تامین و تولید است و در این میان نباید فراموش کرد که محدودیت های انرژی و مواد اولیه اگرچه دو چالش بزرگ برای دستیابی هرچه سریعتر به چشم اندازهای توسعه و افزایش تولید است اما وزنه مدیریتی در چنین بزنگاه هایی میزان اثربخشی خود را نشان می دهد که این مهم موجب شد گام بزرگ صبا فولاد خلیج فارس در ثبت رکورد جدید تولید بریکت گرم با بالا بردن میزان تولید در کنار افزایش بهره وری محقق شود.
شرکت صبا فولاد خلیج فارس به عنوان نخستین کارخانه داخلی کشور در زمینه تولید بریکت گرم موفق شد تا با عبور از رکورد سالیانه تولید بریکت گرم گام مهمی را در جهت حرکت در مسیر ظرفیت نهایی خود بردارد.

احسان دشتیانه که از 20 بهمن سال گذشته مدیریت واحد تولیدی صبا فولاد خلیج فارس را در اختیار دارد نیز در این باره گفت: در سال مالی گذشته بیشترین میزان تولید سالیانه بریکت گرم آهن اسفنجی HBI در صبا فولاد خلیج فارس ۸۵۷ هزار و ۷۷۸ تن بود که در فاصله یک ماه و نیم به پایان سال مالی جدید رکورد تولید سالیانه قبلی با یک هزار و 588 تن افزایش شکسته شد و به 859 هزار و 366 تن رسید.
لازم به ذکراست این رکورد که در 13 آبان 1401 به ثبت رسید در شرایطی حاصل شد که موضوع توزیع مواد معدنی در زنجیره فولاد از ابتدای سال هنوز محل بحث مدیران واحدهای تولیدی است.

احسان دشتیانه در این باره تصریح کرد: پیش بینی ما این است که تا پایان سال مالی صبا فولاد در پایان آذر ماه ۱۴۰۱ بتوانیم به رکورد تولید یک میلیون تن بریکت گرم در این شرکت دست پیدا کنیم و رشد ۱۵ تا ۲۰ درصدی در تولید سالیانه صبا فولاد محقق شود.

مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس نیزاز تلاش‌های مجموعه کارکنان صبا فولاد خلیج فارس در جهت رسیدن به حد نصاب جدید تولید در این شرکت، تشکر و قدردانی نمود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی