بازدید 2464

هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: با توجه به اعلام سازمان هوا شناسی از امروز(جمعه) تا اواخر وقت فردا(شنبه) به دلیل پایداری نسبی جو و عدم وجود وزش باد قابل ملاحظه، در بخش‌های مرکزی و نیمه جنوبی استان تهران آلودگی هوا پیش بینی شده است.
کد خبر: ۱۱۴۹۸۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱ 11 November 2022

 

به گزارش تابناک از ایرنا، حامدیزدی مهر روز جمعه با بیان اینکه طبق بررسی‌ها کاهش کیفیت و افزایش شاخص آلودگی هوا مورد انتظار است، افزود: با توجه به این ارزیابی ها، هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس است.

وی بیان داشت: در مواقع بحران آلودگی هوا توصیه اکید این است که افراد حساس شامل سالمندان، مادران باردار، کودکان و افراد دارای سابقه بیماری قلبی عروقی و تنفسی از تردد در معابر شهری خودداری کنند و سایر افراد نیز با استفاده از ماسک مناسب و در مواقع ضروری خارج شوند و حضور در فضای باز را به حداقل کاهش دهند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در زمان آلودگی هوا از حضور در بوستان ها و پیاده روی در این اماکن در هوای آلوده نروند خودداری کنند و در صورت استفاده از خودروی شخصی با استفاده از ماسک مناسب شیشه‌ها را بالا نگهدارند و در صورت ضرورت برای خروج از منزل یا محل کار حتماً از ماسک مناسب استفاده کنند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار