بازدید 2287

کاپیتان تیم ملی عربستان مصدوم شد

کد خبر: ۱۱۴۹۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵ 07 November 2022

تیم ملی فوتبال عربستان شب گذشته (یکشنبه) در دیداری دوستانه با یک گل بر تیم ایسلند غلبه کرد. در این دیدار سلمان الفرج به خاطر مصدومیت تعویض شد و در حال سپری کردن آزمایشات پزشکی است.

روزنامه الریاضیه با تایید خبر مصدومیت سلمان الفرج نوشت: کاپیتان تیم ملی عربستان در دیدار برابر ایسلند از ناحیه کتف مصدوم شد و کادر پزشکی منتظر جواب MRI این بازیکنان سرشناس سعودی است. در معاینات نخست آثار کبودی بر روی کتف کاپیتان سعودی‌ها دیده می‌شود اما هنوز میزان این مصدومیت مشخص نیست.

تیم ملی فوتبال عربستان که پنجمین جام جهانی خود را تجربه می کند در گروه سوم این رقابت‌ها با قرعه سخت آرژانتین، مکزیک و لهستان مواجه شده و برخی از کارشناسان باور دارند که این تیم ممکن است که مانند ادوار گذشته جام جهانی شکست‌های پرگلی را در قطر تجربه کند. عربستان در جام جهانی ۲۰۰۲ با نتیجه هشت بر صفر مغلوب تیم ملی فوتبال آلمان شد و در جام جهانی ۲۰۱۸ با نتیجه پنج بر صفر برابر روسیه میزبان شکست را پذیرا شد.

این تیم همچنین در جام جهانی ۱۹۹۸ چهار گل  از فرانسه، جام جهانی ۲۰۰۶ چهار گل از اوکراین و در جام جهانی ۲۰۰۲ سه گل از ایرلند جنوبی دریافت کرد.

البته تیم عربستان سابقه صعود از گروه خود را نیز دارد. این تیم در جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا، با شکست مراکش و بلژیک به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتبال صعود کرد.

عربستان در پنج دوره گذشته حضور در جام جهانی ۱۶ بازی انجام داده که حاصل آن سه برد، ۲ تساوی و ۱۱ باخت است.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار