بازدید 2724

بارش باران و رعد و برق در اغلب استان‌های ایران

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت جوی استان‌های کشور را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۴۸۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲ 03 November 2022

به گزارش «تابناک»، صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت جوی استان‌های کشور بیان کرد: در روز پنجشنبه (۱۲ آبان‌ماه) در استان‌های خوزستان، فارس، بوشهر، شمال خلیج فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، یزد، جنوب لرستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی، سمنان، مازندران و گلستان و روز جمعه (۱۳ آبان‌ماه) در خراسان‌های رضوی و جنوبی، کرمان، یزد، فارس، هرمزگان، شمال سیستان و بلوچستان و جنوب بوشهر بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط تگرگ و در نقاط مستعد، گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روز شنبه (۱۴ آبان‌ماه) در شمال شرق، شرق و استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. همچنین یکشنبه (۱۵ آبان‌ماه) در استان‌های ساحلی خزر، شمال شرق و دوشنبه (۱۶ آبان‌ماه) علاوه بر این مناطق در جنوب شرق بارش خواهیم داشت.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، شمال خلیج فارس پنجشنبه نیز مواج است.

ضیاییان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۳ آبان‌ماه) صاف گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه (۱۴ آبان‌ماه) کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان در پایان گفت: امروز (۱۲ آبان‌ماه) بندرعباس با دمای ۳۲ درجه و فردا با دمای ۳۱ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مرکز استان و ارومیه با دمای صفر و یک درجه سانتی‌گراد سردترین مرکز استان هستند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس