چقدر سود به جیب خریداران هایما از بورس کالا واریز شد؟

ایران خودرو امروز ۸ آبان ماه ۲۰۰ دستگاه هایما اس۷ مشکی و ۵۰ دستگاه اس۷ مشکی سفارشی را در بورس کالا عرضه نمود. خریداران امروز هایما چقدر سود کردند؟ و این محصول با چه قیمتی معامله شد؟
کد خبر: ۱۱۴۷۹۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳ 30 October 2022

به گزارش بورس تابناک، هفتم شهریور ماه سال جاری طی نخستین عرضه محصولات ایران خودرو در بورس کالای ایران، ۳۰۰ دستگاه هایما S۷ مشکی و ۲۰۰ دستگاه هایما S۷ سفید در بورس کالا عرضه شد؛ و پس از حدود دو ماه دوباره ایران خودرو امروز ۸ آبان ماه این محصول را در بورس کالا عرضه نمود.

این بار ۲۰۰ دستگاه اس۷ مشکی و ۵۰ دستگاه اس۷ مشکی سفارشی روی تابلو رفت. تاریخ تحویل این محصولات، ۱۶ آذر ماه یعنی ۳۸ روز دیگر خواهد بود.

قیمت پایه Haima S۷ مشکی، ۷۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و Haima S۷ مشکی سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب ۷۵۶میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است که به این هزینه‌ها، ۱۳درصد بهای نهایی خودرو بابت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض قانونی به علاوه هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت به مبلغ ۴ میلیون و ۲۳۴هزار و ۵۰ تومان اضافه می‌شود.

۲۰۰ دستگاه هایما S ۷ مشکی معامله شد

پس از رقابت و فروش هایما S ۷ مشکی سفارشی روی قیمت ۸۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۲۰۰ دستگاه هایما S ۷ مشکی با ۷۷۱ تقاضا در حوالی قیمت ۸۱۱ میلیون تومان مچ شد تا خریداران با ۹.۱۶ درصد رقابت بالاتر از نرخ پایه اعلام شده یعنی ۷۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، صاحب این خودرو شوند. خریداران میتوانند ۳۸ روز دیگر خودرو خود را تحویل بگیرند.

شایان ذکر است که این خودرو در بازار آزاد ۹۳۰ میلیون تومان به فروش میرسد.

خریداران امروز هایما چقدر سود کردند؟

با توجه به قیمت نهایی برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S۷ مشکی سودی حدود ۱۸۸ میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

۵۰ دستگاه هایما S۷ مشکی سفارشی معامله شد

پس از ۳۹ دقیقه رقابت بین ۲۶۹ سفارش برای خرید ۵۰ دستگاه «هایما S۷ مشکی سفارشی» توسط ایران خودرو در بورس کالا، سرانجام خریداران با ۱۱.۰۵درصد رقابت و میانگین قیمت ۸۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان موفق به خرید شدند. قیمت پایه این ماشین ۷۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده بود.
قیمت هایما S ۷ دیروز در بازار ۹۸۲ میلیون تومان معامله شد.

خریداران امروز هایما چقدر سود کردند؟

با توجه به قیمت نهایی برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S۷ مشکی سفارشی سودی حدود ۱۴۲ میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس
آخرین اخبار