بازدید 17369
۱

قیمت آپارتمان های ۵۰ متری در منطقه ۸ تهران

بررسی بازار مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد ۵۰ متری در منطقه ۸ بین ۱.۳ تا ۲ میلیارد تومان بسته به امکانات آن قیمت‌گذاری شده است.
کد خبر: ۱۱۴۲۸۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴ 30 September 2022

به گزارش تابناک، تسنیم نوشت: بررسی قیمت مسکن در منطقه ۸ تهران حاکی از آن است که یک واحد ۴۶ مترمربعی ۲۳ ساله بدون پارکینگ با قیمت ۲ میلیارد تومان برای فروش،‌ قیمت‌گذاری شده است. در واقع هر مترمربع این آپارتمان ۴۳ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

یک واحد ۵۰ متری ۲۳ ساله بدون پارکینگ با قیمت ۱.۹ میلیارد تومان، آپارتمان ۵۰ متری ۱۸ سال ساخت با پارکینگ و انباری و بدون آسانسور با قیمت ۲.۲ میلیارد تومان، واحد مسکونی ۵۰ مترمربعی (در سبلان) با قیمت یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان (هر مترمربع ۳۷.۸ میلیون تومان) و آپارتمان ۵۰ متری ۷ سال ساخت با قیمت یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومانی بعنی به ازای هر مترمربع ۳۰.۶ میلیون تومان در فایل فروش قرار داده شده است.

 

همچنین واحد ۵۰ متری واقع در گلبرگ غربی ۳ سال ساخت با پارکینگ،‌انباری و آسانسور ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

یک دستگاه آپارتمان ۵۰ متری بدون پارکینگ با عمر ۳ سال دارای انباری و آسانسور یک میلیارد و ۲۹۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است، یعنی هر مترمربع ۲۵.۸ میلیون تومان.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱
ترکیه بخری بهتره
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022