بازدید 13746
۶

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۷ شهریور/ فوت تنها ۱۴ بیمار در شبانه روز اخیر

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۶۴۲ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۲۷۷ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۱۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹ 18 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۶۱ هزار و ۱۵۲ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۶۰۸ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۲۶ هزار نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۶۴۲ هزار و ۷۶۰ دوز واکسن در ایران که ۶ هزار و ۹۹۷ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۷۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۷۴ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۸۲۲ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۰۱ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۹۴۱ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۷۷ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۹۹۵ هزار و ۵۶۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۶
تابی جون ؛ "تنها" ۱۴ نفر رو خوب اوندی!
آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۷ شهریور/ فوت تنها ۱۴ بیمار در شبانه روز اخیر

این کلمه تنها که میگی خیلی رو مخه اینها 14 تا انسان هستند 14 خاواده داغدار شدند
سلام میشه به احترام به حقیر که از پابه قرس های سایت وزینتان هستم این ایتم را حذف کنید واز مین گذاری کذایی روحانی ومافیای فروش ماسک و ژل واسپری ایشان گذر کنید

دلیلش هم سوالی که اط شما کارشناس مدیر محترم می پرسم ایا در طایفه شما کسی از کرونا فوت شده؟
خب خداروشکر فقط ۱۴ تا خانواده عزادار شدن که خب اونم چیری نیست! دیگه ۱۴ که عدد مهمی نمیتونه باشه
اولا تنها 14 نفر متن خوبی برای خبرمرگ نیست دوما من ریاضیم خوب نیست ولی اگه 1.9 درصد جان باخته داریم باید انورم اصلاح بشه 98.99باید نوشته بشه.
نگران نباشید با بازگشت عزیزان به میهن دوباره فوتی ها سه رقمی میشه و آمار ابتلا به کرونا و ده مرض دیگه چند برابر خواهد شد و با کمبود سرم که معلوم نیست چرا کمبود داریم مگه سرم از چی ساخته میشه که داخل کشور نمیتونن تولید کنن یه آب قند و آب نمک چیه که همیشه کمبود داریم مردم زیادی میرم اون دنیا حالا ببینید من کی گفتم این خط این نشون
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی