با دویست و هفتمین روز حمله روسیه به اوکراین
دویست و هفتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می‌گذرد؛ تهاجمی که رویداد‌های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
کد خبر: ۱۱۴۱۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳ 18 September 2022

تلفات سنگین به مواضع ارتش اوکراین با پهپادهای ایرانی/ حملات سنگین ارتش روسیه به مواضع نیروهای اوکراین

بین الملل تابناک: دویست و هفتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می‌گذرد؛ تهاجمی که رویداد‌های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.

بیشتر بخوانید

۴ میلیون تن غلات از بندرهای اوکراین صادر شد
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۲

وزارت زیرساخت اوکراین روز یکشنبه اعلام کرد که بر اساس توافق بازگشایی بندرهای این کشور در مجموع ۱۶۵ کشتی باری حامل سه میلیون و ۷۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی، بندرهای اوکراین را در دریای سیاه ترک کرده اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این وزارتخانه همچنین افزود که قرار است در روز یکشنبه ۱۰ کشتی حامل ۱۶۹ هزار و ۳۰۰ تن تولیدات کشاورزی، بندرهای اوکراین را در دریای سیاه ترک کنند.

۴ میلیون تن غلات از بندرهای اوکراین صادر شد
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۲

وزارت زیرساخت اوکراین روز یکشنبه اعلام کرد که بر اساس توافق بازگشایی بندرهای این کشور در مجموع ۱۶۵ کشتی باری حامل سه میلیون و ۷۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی، بندرهای اوکراین را در دریای سیاه ترک کرده اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این وزارتخانه همچنین افزود که قرار است در روز یکشنبه ۱۰ کشتی حامل ۱۶۹ هزار و ۳۰۰ تن تولیدات کشاورزی، بندرهای اوکراین را در دریای سیاه ترک کنند.

حمله نیروهای روسیه به پایگاه های ارتش اوکراین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۰

وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه اعلام کرد که نیروهای توپخانه و هوایی این کشور به مراکز فرماندهی ارتش اوکراین و پایگاه های مزدوران آمریکایی که نیروهای مسلح اوکراین را همراهی می کنند، حمله کرده اند.

به گزارش شبکه اسپوتنیک؛ با وجود هشدارهای مکرر کرملین به کشورهای دیگر برای جلوگیری از سفر شهروندانشان به اوکراین برای جنگیدن به همراه نیروهای مسلح این کشور، هزاران مزدور بیگانه برای همراهی با نیروهای مسلح کی یف علیه عملیات نظامی ویژه روسیه، وارد اوکراین شده اند.

مسکو اخطار کرده است که این مزدوران از حمایت هایی که به جنگجویان عادی در میدان نبرد داده می شود، بهره مند نخواهند شد.

به گفته وزارت دفاع روسیه؛ این پایگاه مزدوران به ارتش خصوصی "آکادمی پی ام سی" اختصاص داشته که قبلا با نام شرکت بلک واتر مرتکب جنایت هایی شده است.

انتقاد روسیه از آژانش بین المللی انرژی اتمی
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۵

الکسی لیخاچف رئیس نهاد هسته ای روسیه (روس اتم) روز یکشنبه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را به سیاسی کاری متهم کرد و از این نهاد به علت اجازه دادن به سیاست برای شکل دادن بیانیه هایش در باره نیروگاه هسته ای اوکراین، انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک؛ شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی روز پنجشنبه به رغم حملات توپخانه ای نیروهای ارتش اوکراین به نیروگاه هسته ای زاپوروژیا که از ماه مارس به تصرف نیروهای روسیه درآمده، با تصویب قطعنامه ای از این کشور خواست به صورت فوری همه اقدامات علیه یا درون این تاسیسات را متوقف کند.

لیخاچف در مصاحبه ای که امروز منتشر شد، گفت: آنها (آژانس) کاملا از رخدادهای آنجا (تاسیسات هسته ای اوکراین) و طرف مهاجم به این نیروگاه آگاهی دارند، اما پس از قرار گرفتن این اطلاعات در اختیار مقر این سازمان در وین، یک بخش سیاسی نیز به آن افزوده می شود.

ادعای نخست وزیر مجارستان درباره از دست رفتن نیمی از اوکراین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۹

نخست‌وزیر مجارستان ضمن هشدار درباره احتمال فروپاشی اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۳۰ اعلام کرد که شاید اوکراین نیمی از سرزمین خودش را از دست بدهد.

به گزارش شبکه «آذربایجان ۲۴»، وی در یک نشست با اعضای هم حزبی این حزب محافظه‌کار مجارستان به شدت از مواضع کشورهای غربی در قبال جنگ اوکراین انتقاد کرد.

نخست‌وزیر مجارستان گفت: «مناقشه در اوکراین این خطر را دارد که تا ۲۰۳۰ ادامه یابد و کی‌یف ممکن است یک سوم یا نیمی از سرزمینش را از دست بدهد. قرار بر این بود که منازعه در اوکراین، یک منازعه محلی باشد اما غرب مداخله کرد و آن را جهانی کرد».

ویکتور اوربان که طی سال‌های اخیر به دلیل مواضع سیاست داخلی و خارجی دولت مجارستان روابطی متشنج با اتحادیه اروپا داشته است، در جمع هم حزبی‌های خود گفت که ممکن است تا سال ۲۰۳۰ شاید اتحادیه اروپا هم فروبپاشد.

طبق گزارش رسانه‌ها، نخست‌وزیر مجارستان این اظهارات را در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) در یک نشست پشت درهای بسته در روستای «کتچه» مجارستان ایراد کرد.

این مقام ارشد مجارستانی همچنین ادعا کرد که تا سال ۲۰۳۰ ممکن است حوزه مالی مشترک اروپا (یورو) از هم بپاشد و تا سال ۲۰۴۰ اکثریت جمعیت شهرهای اروپایی را مهاجران کشورهای اسلامی تشکیل دهند.

وی با انتقاد شدید از مواضع اتحادیه اروپا در قبال جنگ روسیه و اوکراین تصریح کرد که اروپا‌ با اعمال تحریم علیه روسیه «در حال شلیک کردن به پای خودش است».

نخست‌وزیر مجارستان از تلاش برای تمدید نشدن تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه در فصل پاییز جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد، پس از انتخابات پیش رو در ایتالیا، دولتی روی کار بیاید که از موضع مجارستان در قبال تحریم روسیه حمایت کند.

اجازه سازمان ملل به زلنسکی برای سخنرانی مجازی
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸

مجمع عمومی سازمان ملل رای داد که زلنسکی اجازه دارد تا سخنرانی از پیش ضبط شده‌ای را برای گردهم آیی رهبران جهان ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مجمع عمومی سازمان ملل به سخنرانی مجازی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین با ۱۰۱ رای موافق در برابر هفت رای مخالف و ۱۹ رای ممتنع شامل چین رای دادند. این هفت کشور که رای منفی دادند شامل بلاروس، کوبا، اریتره، نیکاراگوئه، کره شمالی، روسیه و سوریه هستند.

مجمع عمومی در ابتدا به اصلاحیه‌ای رای داد که توسط بلاروس، متحد نزدیک روسیه ارائه شده بود، که به هر مقام ارشد که با مشکلات غیرمنتظره مواجه می‌شد و نمی‌توانست در آن شرکت کند، اجازه می‌داد یک سخنرانی از پیش ضبط شده ارائه دهد. اما این پیشنهاد با ۲۳ رای موافق در برابر ۶۷ رای مخالف و ۲۷ رای ممتنع شکست خورد.

در سندی که تصویب شده این نگرانی وجود دارد که رهبران کشورهای مستقل "صلح‌طلب" نمی‌توانند به دلایل خارج از کنترل خودشان مانند حمله خارجی، تجاوز، نبردهای نظامی که اجازه خروج و بازگشت امن به آنها را نمی‌دهد، شخصا در نشست مجمع عمومی شرکت کنند.

این سند که از سوی اوکراین و بیش از ۵۰ حامی دیگر مطرح شده به زلنسکی اجازه می‌دهد تا بیانیه ضبط شده خود را برای پخش در مجمع عمومی سازمان ملل ارائه کند.

سفیر اوکراین در سازمان ملل نیز رضایت خود را بابت این نظر مثبت اعلام کرد و گفت: سخنرانی از پیش ضبط شده زلنسکی قرار است روز چهارشنبه بعدازظهر پخش شود و دلیلی برای تغییر آن وجود ندارد.

کنسول انگلیس پیش از این رای‌گیری به مجمع عمومی سازمان ملل گفته بود که دلیل اینکه این سخنرانی مهم است این است که روسیه به همسایه خود حمله کرده و رئیس جمهوری اوکراین نمی‌تواند به نیویورک برود تا در این جلسه شرکت کند.

واهمه آمریکا از ارسال موشک های دوربرد به اوکراین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۷

یک رسانه آمریکایی نوشت: با تداوم جنگ در اوکراین و ادامه ارسال تسلیحات به این کشور، آمریکا از ترس واکنش خطرناک روسیه و احتمال بروز درگیری مستقیم با آن، از تحویل موشک‌های دوربرد به کی‌یف خوددداری کرده‌است.

به گزارش تارنمای شبکه خبری "ان‌بی‌سی نیوز"، مقام های ارشد ارتش آمریکا به کاخ سفید توصیه کرده‌اند که از ارسال موشک‌های دوربرد به اوکراین به دلیل بیم از بروز جنگ گسترده با روسیه خودداری کند.

به گفته دو مقام نظامی ارتش آمریکا، دولت «جو بایدن» درخواست اوکراین برای ارائه موشک‌های دوربردتر را به دلیل ترس از واکنش خطرناک روسیه، متوقف کرده است. گزارش ها نشان می دهد مقام های ارشد پنتاگون نیز با ارسال موشک های دوربرد به اوکراین مخالف هستند.

براساس گزارش این شبکه خبری آمریکایی، مقام های دفاعی ارتش ایالات متحده به دولت توصیه کرده‌اند از ارائه موشک‌های دوربرد به اوکراین موسوم به "سامانه‌ موشکی تاکتیکی ارتش" (ATACM) خودداری کند. آنها ابراز نگرانی کرده اند که ارسال این موشک ها می تواند علیه اهدافی در داخل خاک روسیه مورد استفاده قرار گیرد و خطر جنگ گسترده با روسیه را افزایش می دهد.

آموزش مخفیانه سربازان اوکراینی توسط فرانسه
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵

پولتیکو از قول منابع مطلع گزارش کرد، فرانسه در حال آموزش ویژه سربازان اوکراینی آن هم در یک برنامه مخفیانه است.

به گزارش پایگاه خبری مذکور، به گفته یکی از مشاوران وزیر دفاع فرانسه که خواست نامش فاش نشود بجز انگلیس، پاریس تصمیم گرفته از انجام تمرینات آموزشی گسترده با سربازان اوکراینی خودداری کند. از آغاز حمله روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، فرانسه در مجموع ۴۰ سرباز اوکراینی را با تمرکز بر اینکه چطور هویترزهای فرانسوی را هدایت کنند، آموزش داده است.

این مشاور همچنین به این نکته اشاره کرد که "اوکراینی‌ها ممکن است دستورالعمل‌های بیشتری را در خاک فرانسه کسب کنند. انگلیس انتخاب کرده که با آموزش‌های پایه پیش برود. ما در حال انجام آموزش‌های تخصصی‌تری هستیم."

این منبع خبری همچنین اعلام کرد که پاریس برای حمایت از کی‌یف، استراتژی "محتاطانه‌تری" را در پیش گرفته است. به عنوان مثال مذاکرات اخیر بین امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و همتای روسی وی ولادیمیر پوتین انجام شد که در آن دو طرف بر اعزام هیاتی از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به منظور رصد اوضاع نیروگاه اتمی زاپوریژیا در اوکراین موافقت کردند. به گفته مسکو، این تاسیسات اتمی بارها از سوی نیروهای کی‌یف هدف قرار گرفته است.

به گفته یکی از سرهنگ‌های بازنشسته ارتش فرانسه، موضع کنونی پاریس درباره آموزش نظامی یک انتخاب سیاسی است.

وی به پولیتیکو گفت: فرانسه می‌تواند اوکراینی‌ها را به روشی که انگلیس آموزش می‌دهد، آموزش دهد. ما در اردوگاه‌های سراسر فرانسه می‌توانیم پذیرای اوکراینی‌ها باشیم و آنها را به سرباز تبدیل کنیم. ما پیش از این با سربازان آفریقایی چنین کرده بودیم.

یکی دیگر از ژنرال‌های بازنشسته ارتش فرانسه ضمن مخالفت با این ایده به پولیتیکو گفت، نیروهای فرانسوی در حال حاضر نمی‌توانند از برنامه‌های آموزشی با مقیاس بزرگ در داخل کشور حمایت کنند چون یکسری استقرارها در خارج از کشور و در آفریقا و خاورمیانه وجود دارد.

تعداد دیگری از کشورهای غربی شامل انگلیس، لهستان و آلمان به آموزش نیروهای اوکراینی اقدام می‌کنند. انگلیس به ویژه در این زمینه فعالتر است. گزارش شده از ژوئن سال جاری میلادی، حدود ۵۰۰۰ سرباز اوکراینی در خاک انگلیس آموزش دیده‌اند.

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز در اوایل سپتامبر ۲۰۲۲، ارتش انگلیس تصمیم گرفت تا دوره‌های ضربتی خود را برای اوکراینی‌ها از سه هفته به پنج هفته و منظور آموزش ده‌ها هزار سرباز جدید افزایش دهد تا آنها در نبرد حضور یابند.

دبیر کل ناتو: جنگ اوکراین ادامه دارد
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۴

دبیرکل ناتو اظهار کرد، ضدحمله اخیر اوکراین علیه قوای روسیه به معنی این نیست که جنگ در این کشوربه پایان خود نزدیک می‌شود.

به گزارش شبکه راشا تودی، ینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو در مصاحبه‌ای ادعا کرد، جنگ روسیه و اوکراین به رغم آنچه که او ضد حمله "موثر" کی‌ِیف علیه سربازان مسکو خواند قرار نیست به زودی پایان یابد.

استولتنبرگ در مصاحبه با رادیو بی.بی.سی گفت: مشاهده اینکه نیروهای مسلح اوکراین توانسته‌اند اراضی را باز پس بگیرند و به پشت خط مقدم نیروهای روسیه حمله کنند شدیدا دلگرم کننده است.

دبیر کل ناتو تاکید کرد: مهم است درک کنیم این وضعیت شروع روند پایان جنگ نیست، ما باید برای جنگی دراز مدت آماده باشیم.

این اظهارات استولتنبرگ بعد از آن مطرح شد که روسیه عقب نشینی سربازانش از چند ناحیه در شمال شرق اوکراین از جمله شهر "ایزیوم" را اعلام کرد.

مسکو توضیح داده که هدف از برداشتن این گام تقویت نیروها در حوزه "دونتسک" است در حالی که کی‌یف نیز از عقب نشینی روسیه به عنوان یک پیروزی یاد کرد.

استولتنبرگ اخیرا همچنین ادعا کرد، روسیه "خواستار در کنترل گرفتن اوکراین است" و هشدار داد اگر اوکراین به جنگش با روسیه ادامه ندهد ممکن است "دیگر موجودیتی به عنوان یک کشور مستقل نداشته باشد."

دبیر کل ناتو خواستار آن شد که کشورهای غربی حمایتشان از کی‌یف را با ارسال کمک‌های نظامی بیشتر و همینطور اعطای یونیفرم زمستانی، ژنراتور، چادر و اقلام دیگر ادامه دهند.

اتصال نیروگاه زاپوریژیا به شبکه توزیع برق اوکراین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۳

رسانه‌های محلی اوکراین گزارش دادند، نیروگاه هسته‌ای زاپوریژیا مجددا به شبکه توزیع برق این کشور متصل شده است.

 رسانه‌های اوکراینی گزارش دادند، مهندسان یکی از چهار پیوند اصلی این نیروگاه به شبکه برق خارج از سایت را که در جریان گلوله‌باران‌های اخیر آسیب دید، ترمیم کردند.

خبرگزاری دولتی "اوکرینفرم" گزارش داد، موضوع ترمیم یکی از چهار پیوند نیروگاه هسته‌ای زاپوریژیا به شبکه توزیع برق خارجی توسط مهندسان به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رسانده شد.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، این اتصال ۷۵۰ کیلوولتی مجددا برقرار شده، اکنون برق مورد نیاز را به نیروگاه زاپوریژیا می‌رساند.

چند روز قبل شرکت اپراتور برق اتمی اوکراین موسوم به "انرژواتم" در بیانیه‌ای اعلام کرده بود، آخرین راکتور از مجموع شش راکتور هسته‌ای نیروگاه زاپوریژیا با توجه به قطع اتصال برق نیروگاه به شبکه توزیع برق خارج از سایت، فعالیتش متوقف شده است.

نیروگاه زاپوریژیا در فهرست ۱۰ نیروگاه تولید برق هسته‌ای بزرگ جهان قرار داشته و قبل از شروع جنگ در اوکراین، ۱۰ درصد از برق این کشور را تولید می‌کرد.

یک تیم از کارشناسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اوایل ماه سپتامبر تحت سرپرستی رافائل گروسی، مدیرکل این آژانس از این تاسیسات بازرسی کردند.

تلفات سنگین به مواضع اوکراین با پهپادهای ایرانی

نیروهای ارتش اوکراین گفته اند پهپادهای ساخت ایران، آسیب های زیادی به مواضع آنها وارد کرده است.

 این خبر را روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال به نقل از منابع نظامی اوکراینی منتشر کرده است. وال استریت ژورنال در گزاش خبری خود با تیتر "استفاده روسیه از پهپادهای کامی‌کازه ایرانی، خطرات جدیدی علیه نیروهای اوکراینی ایجاد می کند"، پهپاد انتحاری ایرانی شاهد 163 را با عملیات های کامی‌کازه جنگنده های ژاپنی علیه ارتش امریکا در جنگ جهانی دوم مقایسه کرده است.

در جنگ جهانی دوم، خلبانان ژاپنی در عملیات انتحاری معروف به "کامی کازه"، جنگنده های خود که مملو از بمب و مواد منفجره بودند را به مواضع ارتش امریکا می کوبیدند و باعث خسارت های زیادی در طرف مقابل شدند.

تلفات سنگین به مواضع ارتش اوکراین با پهپادهای ایرانی/ حملات سنگین ارتش روسیه به مواضع نیروهای اوکراین

منابع امریکایی پیش از این گفته بودند روسیه از ایران پهپاد خریداری کرده تا در جنگ خود علیه اوکراین استفاده کند. وزارت دفاع امریکا و بریتانیا هم گفته بودند روسیه استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین را شروع کرده است.

حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران قبلا فروش پهپاد به روسیه را تکذیب کرده بود.

پهپاد مورد ادعا، "شاهد 163" نام دارد؛ نوعی پهپاد انتحاری و ساخت سپاه پاسداران است.

حملات سنگین ارتش روسیه به مواضع نیروهای اوکراین

بعد از گزارش‌ها درباره پیشروی نظامیان اوکراینی در جریان عملیات ضدحمله در جنوب این کشور، روسیه از حملات گسترده به مواضع نیروهای کی‌یف خبر داد.

وزارت دفاع روسیه روز شنبه اعلام کرد که نیروهای این کشور حملات گسترده‌ای را علیه مواضع نظامیان رژیم کی‌یف، در بخش‌های مختلفی از اوکراین انجام داده‌اند.

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، این وزارتخانه همچنین گفت که نظامیان اوکراینی همچنان به انجام حملات راکتی و خمپاره‌ای پراکنده به مناطق نزدیک نیروگاه اتمی «زاپروژیا» ادامه می‌دهند.

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه‌ای گفت نیروهای این کشور حملاتی را به مواضع نظامیان اوکراین در خِرسون، میکولایف، خارکیف و دونتسک انجام داده و حمله نیروهای اوکراینی به منطقه «پروادین» نزدیک خرسون را دفع کردند.

زلنسکی: جنگ با روسیه ادامه دارد

ولودیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین روسیه را به ارتکاب جنایات جنگی در شمال شرق اوکراین متهم کرد و گفت: علی‌رغم دست‌آوردهای نیروهای من در ماه اخیر در جبهه‌های جنگ، هنوز خیلی زود است که بگوییم جنگ رو به پایان است و فعلا پایانی برای جنگ با روسیه نمی‌بینم.

 رئیس جمهور اوکراین در این مصاحبه خود با رویترز اذعان داشت که نتیجه جنگ با روسیه که اکنون هفتمین ماه خود را سپری می‌کند، به تحویل سریع تسلیحات خارجی به کشورش بستگی دارد.

او وضعیت مناطق تازه آزاد شده شمال شرق را با وضعیت خونین پس از بوچا مقایسه کرد؛ شهری در نزدیکی کی‌یف که در آن نیروهای روسیه را به ارتکاب جنایات جنگی متعدد در ماه‌های اولیه جنگ متهم کرد. مسکو این اتهامات را رد کرد.

زلنسکی گفت: تا امروز در منطقه شمال شرقی خارکیف ۴۵۰ مرده دفن شده در گورهای دسته جمعی یافت شده‌اند اما افراد دیگری نیز وجود دارند از جمله کسانی که شکنجه شده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شواهدی دال بر جنایات جنگی وجود دارد، افزود: همه اینها قابل مشاهده است. شواهدی وجود دارد و ارزیابی‌هایی از سوی کارشناسان اوکراینی و بین المللی در حال انجام است و برای ما بسیار مهم است که جهان این موضوع را به رسمیت بشناسد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰۱
در انتظار بررسی: ۲۳
انتشار یافته: ۲۲۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بیخودی ایران رو وارد این جنگ نکنید!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
سلاح میفروشیم بفهم البته مثل المان بمب شیمایی نمی فروشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مسئولان بچه هاشون رو ببرند جنگ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تجارته
صالح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تلفات سنگین؟؟؟؟ کلا دو تا توپ و دو تا نفر بر زده شده. بعد طرف گفته خسارت حالا چرا توی زبان فارسی و رسانه‌های ایران میگن «تلفات سنگین»؟؟ توی گزارش گفته از این پهبادها توی خارکیف استفاده شده. لااقل می نوشتید این درحالی است که نیروهای روسیه از خارکیف عقب نشینی(فرار) کردن. حالا میشه یکی بگه این چه جور تلفات سنگینی هست که آخرش روس‌ها مجبور به فرار شدن؟؟ خب احتمالا اوکراین با هیمارس و جاولین ده برابر خسارت فوق سنگین به ارتش پوشالی روسیه وارد کرده. امیدوارم برای یکبار هم که شده نظر من توی این رسانه چاپ بشه
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با این خبر وارد شدن رسمی ایران به جنگ اکراین با ارسال پهباد من دیگر طرفدار پوتین شدم و واقعا امیدوارم که پوتین پیروز بشه چون اگر پوتین پیروز نشه وضع کشور از این هم که هست بسیار بدتر خواهد شد چون اسب ما بازنده شده
ناشناس
| Canada |
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اینها این توان را دارند که در مانور کشتی خودمان را نابود کنند انوقت انتظار داریر از حمله به رو نفر بر دشمن! از لقظ تلفات سنگین استفاده نکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
موفقیت سلاح ایرانی باعث افتخار است

ولی چون در راه تجاوز و اشغال نظامی روسیه بر علیه

یک کشور آزاد و بصورت غیر قانونی بوده ، باعث تاسف

و شرمندگی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ناشناس16:۱۳ بمب شیمیایی را شوروی به عراق داد تاوریشهای فعلی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
ناشناس 21:20 مراد لازم سلاح شیمیایی را آلمانها به عراق دادند
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
روسیه داره با ناتو و آمریکا میجنگه نه فقط با اوکراین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تلفات سنگین به مواضع ارتش اوکراین با پهپادهای ایرانی

غربگدا تسلیت تسلیت !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
به ازای هر غربگدا نوشتن چند ریال بهت میدن؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ایران و ایرانی تسلیت ایران وارد بازی شده که هیچ چیز برایش ندارد جز نفرت جهانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خدا کنه چنین پهپادهایی داشته باشیم و آخرش معلوم نشه الکی بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
توده ای ها جو گیر شده اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تو هم دلت خوشه که به این چیزا افتخار میکنی
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اگر بلایی که روسها بر سر اوکراین آورده اند بر سر ما می آمد آیا قابل پذیرش بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ای بابا . وزیر خارجه تکذیب کرد که
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
غرب پرست درسته نه غربگدا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با این کار احتمال حمله ناتو به ایران خیلی زیاد شده
پاسخ ها
محمد فقیه نوری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
متاسفانه درست است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بروبابا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
برو بابا
احمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ناتو کلیویی چنده قبلا همین ناتو هشت سال همراه عراق با ایران جنگیده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خیلی زیاد چقدره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
چه ربطی به ناتو داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ناتو هیچ گاه به فکر حمله به ایران نخواهد افتاد چرا که جنگ با ایران گردابی است که تمامی نخواهد داشت بر عکس نظر شما فکر می کنم این توانمندی هشداری عمیق به کشور های متخاصم برای عدم حمله و و جنگ با ایرا ن هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اون زمان که ناتو قوی بود او ایران ضعیف، نتونستن غلطی بکنن. الان ایران یکی از ابرقدرتهای جهان هست و انها هم نسبت به قبل ضعیف تر شدن.... جرات چنین غلطهایی نمیکن.
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خخ ناتو جرعت نداره چپ به ایران نگاه کنه بخواد حمله کنه؟؟؟؟؟
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با این بحران انرژی که اروپا داره کافیه یه ترقه تو آرامکو ویه ترقه درحوزه گازی قطر منفجر بشه اونوقت جنگ شروع نشده تموم میشه
جعفری برفعلی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
به نظرمن ایران بایدکمک روسیه کند
مرتضی محمدیها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
یعنی داریم به روسها باج میدیم .یعنی شریک آدم کشها شدیم .متاسفم برای خودم که خبر نابودی یه کشور با تجهیزات نظامی ما باعث خوشحالیمون میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
در ماجرای پهباد های ایران در اوکراین برنده اصلی اسرائیل است چرا که به راحتی استراتژی عملیات پهبادهای ما را شناسایی کرده و خود را اماده می کند.
محمد مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
متاسف باش برای خودت و امثال خودت که سال هاست مردم فلسطین و یمن زیر بمب های پیشرفته و کشنده ساخت
آمریکا و غرب توسط عربستان و اسرائیل دارن تکه پاره میشن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اصلا در جریان نیستید شما. سرنوشت کشور در زمان خودمون و بچه هامون به این جنگ اوکراین و اتفاقاتی که تو یکی دو سال آینده می افته بستگی داره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
باید ناتو را از بحران سازی وجنگ افروزی متوقف کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ترکیه با پهبادهای مشترکش در تمام دنیا در حال مانور و پز دادن هست حالا که کارایی سلاح ایرانی ثابت شده شما نگران باج دادنی کدام باج جهان محل داد و ستد هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خیلی حرص نخور چون این جنگ بین روسیه و اوکراین نیست جنگ بین قدرتها هست و ایران هم اگر کمک می کند کاری درست دارد انجام می دهد برای منافع خودش
اکبر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
غم انگیز است که به نام من وکشورم به متجاوز کمک میشود
مرتضی محمدیها
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
جناب آقای محمد مهدی .فلسطین ویمن اصلا کجا هستن ؟ایران هزار جا مثل فلسطین ویمن
. داره نمیدونم از چی میترسید شما
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
وقتی عربستان با سلاح های آمریکا سوریه رو میزد آمریکا میشد آدم خوبه که اون موقع زر نمیزدی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
حالا این چه افتخاری دارد که یک کشور متجاوز از پهپادهای سپاه استفاده می کند؟ در ضمن اسم اینها دیگر پهپاد نیست بلکه موشک است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همینقدر که شما نوارهای غربی راستاست کنه مایه خوشحالی ما میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ناتو هر چه قویتر بشه به ضرر انسانیته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
جنگه بفهم اگه اوکراین پیروز بشه فشار به ایران و تحریم ها بیشتر میشه
زینال بندری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نیازی به ارسال تجهیزات نظامی به روسیه برای جنگ با اوکراین نیست دویست واحد گشت ارشاد به خط مقدم نبرد اوکراین اعزام کنیم تا تمام نیروهای خبیث اوکراین سکته کنند و جنگ به نفع ما پایان پذیرد
پاسخ ها
محمد فقیه نوری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
گرفتم
محمد مهدی ۱
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نمیدونم اگه شما ها تو آمریکا بودین و مثل جورج فلوید یکی رو میکشتن باز جرات داشتین حرف بزنین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ممنون زینال جان
ایران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
آیا زینال خواهد توانست به زودی عنوان بی ارزش ترین نظرات قرن رو کسب کنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
من دچار تناقض شدم . از یک طرف حس غرور به انسان دست می دهد که از خریدار صرف سلاح رسیده ایم به این جایگاه و از طرف دیگر حس می کنم ای کاش پهپادهای ایرانی سبب کشته شدن مردم غیر نظامی اوکراین نشود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
جنگه دیگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
الان کی گفته غیرنظامی کشتن باهاش. پهپادهای ایران دقیقه و معمولا برای هدف گرفتن سامانه های دفاع موشکی و سایر تجهیزات مهم و تاثیرگذار استفاده میشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
کلا مردم غیر نظامی اکراین هدف نبوده و نیستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ایران باید خودش کنترل کنه پهپادهارو که غیر نظامی آسیب نبینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
انهدام دو تا توپ کششی و دو تا نفربر شد تلفات سنگیییین؟!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اینا مجبورن اینجوری خبر پراکنی کنن
جی اچ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ما. کشور ثروتمندی هستیم و احتیاج به پول سلاح نداریم که مردم بی گناه با آن کشته شوند. مرگ بر روسیه خبیث
یک شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نه اینکه مخالف دشمن کم داریم شما هم به عمد دشمن تراشی کنید....ببینم آیا اگر اوکراین هم پهباد بخواهد بهش میدهید؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اگراین همراه ناتو دشمن ما بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
دشمن همان آمریکا و انگلیسند که اکراین را تحریک میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اوکراین غربی ها دارن بهش میدن دیگه اگه اوکراین اف ۳۵ بهمون بده بله میدیم روسیه سوخو ۳۵ میده
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
روسیه می‌تونه بهترین متحد ایران باشه روسیه یه فوق ابر قدرته جهانیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مجبوريد كه تيتر روزنامه وال استريت را اينطوري بازنشر دهيد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اوکراین سمبل ازادی و مقاومت
پاسخ ها
محمد مهدی ۱
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
سمبل آزادی و مقامت فلسطین هست نه اوکراین۷۰ ساله ساکت بودین راجع به فلسطین حالا برای چند ماه اوکراین دهان باز کردین
حبیب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اکرایل سمبل دلقک بازی یک دلقک است که با جان ومال مردمش به دستور آمریکا بازی میکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اکراین سمبل حماقت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
واسه شما غربگداها البته
ناشناس
| Canada |
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اقا محمد مهدی. اگر شما در طول تازیخ حتی یک سند اوردید که کشور و ملتی بنام فلسطین حتی برای یکروز وجود داشته حرف شما حق هست. ولی اکراین حداقل از سال ۱۹۹۳ که خود روسیه استقلال و تمامیت ارضی ان را در پیمان بوداپست برسمیت شناخته دارای کشور و حاکمیت ملی و غضو سازمان ملل بوده
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
محمد مهدی ۱ من با تمام نظرات موافقم احسنت بر شما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
استاد کانادایی این شد دلیل خیلی کشورها در تاریخ معاصر تشکیل شده از جمله اسراییل
صدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
فقط نفرین مردم اوکراین رو پشت سرمون نداشتیم که اونم الحمدلله اضافه شد.
پاسخ ها
عباسعلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
یکی چرت پراکنی میکنه،یکی ترجمه و یاز نشر می‌کنه و بدتر از
آنها یسری خوش خیال باور میکنن!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نفرین که تاثیر نداره، این همه ما شب و روز آمریکا و اسراییل رو نفرین کردیم چی شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
میخواست تحریم نکنن و به تحریم ایران رای مثبت نده اوکراین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همه دنیا طرف اکراین را گرفته اند جمهوری اسلامی طرف پوتین را نه حتی طرف روسیه !!!چون مردم روس هم مخالف جنگ هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
در جنگ ایران و عراق هم همه دنیا طرف صدام رو گرفتن پس لطفا دهنت رو ببند وقتی سواد حرف زدن نداری !
حبیب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نه بابا داداش اینجوری نظر بدی ترور میشی نابغه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ولی جنگ به روسیه و اکراین تحمیل شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
پس چرا زلینسکی میگفت همه مردم روسیه را تحریم کنید که البته نکردند !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همه دنیا ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همه دنیا غرب نیست هیمنا مارو تحریم کردن سردار مارو شهید کردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
حتما همه دنیا منظورت چهارتا کشور اروپایی که اگه کل اروپا رو جمع کنی نصف چین نمیشه ر روسیه اگه می خواست باروش آمریکا با زلینسکیری دلقک بجنگه در مدت ۲۴ ساعت کار این دلقک تموم بود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ایران هم با دادن پهباد به روسیه در این نسل کشی شریک است که جای تأسف داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نسل کشی کار زلنسکی و حامیانش بوده
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
داداش پول میگیره میفرسته
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مگه روسیه میخواد با پهباد ایران مردم رو بزنه که میگی نسل کشی نابغه ؟
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
خدا خیرت بده تو که اینارو بلد بودی نظرت نسبت به بمباران عربستان روی مردم یمن با بمب‌های قدرتمند انگلس وآمریکاو آلمان و.... پا تجهیزات به روز و پیشرفته چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مردم که راضی به این کار نیستند دو طرف غیر مسلمان از جمله پوتین کمونیست با یک کشور غیر مسلمان در حال نبردند به شما چه ارتباطی داره تجهیزات می فرستید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
جوجه
تو اصلا می دونی کمونیسم چیه؟
ولادیمیر پوتین ناسیونالیست هست
هم روسیه و هم اوکراین دینشون مسیحیت ارتدوکسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مردم فقط قشر غربگدا نیستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
وقتی غرب هر روز ایران رو تهدید و تحریم میکنه باید یه شریط قدرتمند داشته باشیم
شاهد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
مردم شما هستی؟
به شما ارتباطی داره ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
درسته که جیب مردم خالی ولی عوصش پهباد قوی داریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بخاطر دشمنی و تحریم های غرب
اها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
برادر پول میگیرن میفرستن مفت که نیست
OMID
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر منافق مرگ بر بی حجاب مرگ بر اسرائیل
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر روس پرست
مرگ بر توده ای
مرگ بر داعش
مرگ بر طالبان
مرگ بر شرق گدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر خودت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر مزدور‌ توده ای‌
مرگ بر جنگ طلب‌ برزخی‌
ناشناس
| Germany |
۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر خودت
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
که چی ؟! چه ربطی به این خبر داره ؟ مرگ بر صدام رو یادت رفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر امریکا
مرگ بر اروپا
مرگ بر جیبوتی
مرگ بر موزامبیک
مرگ بر افریقا
مرگ بر آسیا ... حاجی یه دوستی بذار بمونه... همه رو بکشید حیف میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
این سه تا جه ربطی به هم دارند درضمن این یک نافرمانی است کمی نیاز به بررسی دارد زن مسلمان برابر با احکام اسلامی حجاب خود را حفظ میکند برخورد بد واکنش دارد ها باهو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
حالا چرا مرگ بر بی حجاب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر خودت یاد بگیر که به همه اعتقادات احترام بذاری
متاسفم برای ادمای امثال شماها
ناشناس
| Austria |
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
۱۷:۴۷
زن مسلمان هر جوری دوست داره لباس بپوشه اما زن و مرد مسلمان حق ندارند برای بقیه تعیین تکلیف کنند
یا هو
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
چر ا شما باور کردید
این حرف را می زنند که فردا خواستند تحریم کنند دلیل داشته باشند
تازه شما که منکر شرکت پهبادهای ایرانی در قتل شهروندان اکراینی بودید
پس چی شد راحت تایید کردید
فردا ممکنه از ایران خسارت جنگ گرفته بشه
پاسخ ها
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
هر وقت غرامت تجاوز ۸ساله به ایران توسط اونا پرداخت شد ماهم به نوع و وقتش چشم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
آمریکا که و اروپا که این همه ابزار جنگی به اوکراین می فرسنند در نهایت به روسیه غرامت جنگی می دهند؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نترس بیشتر تحریم بخاطر ترانه علیدوستی باز نشر خبر مهسا توسط شماها خواهد بود
وآی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
در جواب اونی که میگه هر وقت غرامت ۸ سال جنگ به ایران داده شد ماهم میدیم باید بگم، کل دنیا برای جنگ ۸ سال برضد عراق رای داد و جبور شد غرامت پرداخت کنه ولی ایران هیچوقت درخواست غرامت نکرده تا به امروز، آخه میدونی اونا الان دیگه داداشیای اینا شدن، بعدشم اونی که میگه آمریکا که اینهمه صلاح به اوکراین میده در آخر به روسیه غرامت میده یا نه باید بگم ،اونی که به خاک دیگری تجاوز کرده روسیه هست، و وقتی یک اوکراینی یک روس متجاوزو در خاک کشور خودش بکشه برای دفاع از کشورش شامل غرامت نمیشه، لطفا برید یکم مطالعه کنید و فکر کنید، الکی طرف متجاوزو نگیرید
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با کیا شدیم هشتاد میلیون:|
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر انگلیس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با افتخار بنویسید ببینید ایران تحریم بیشتر نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
از لحاظ شرعی یک حکومت اسلامی نمیتوانه به حکوکت غیر مسلمان تجهیزات جنگی بفروشه اون وقت این خبر یعنی چی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
میتوانه برای مقابله با دشمنان اصلی بفروشه شرعا و منطقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ایران در عوض جنگنده سوخو 35میگیره نگران چی هستین
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اونهم مثل اس٣٠٠ و راكتور اتميه بوشهر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تابناک بی سواد (سواد رسانه) چرا تیتر میزنی کشتار با پهباد ایرانی؟
چیکار داری روسیه از کی پهباد گرفته؟
چی بگم خیلی ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
محاکمه پوتین جنایتکار نزدیک هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خدا طرف شما غربگداها نیست کی میخواخید بفهمید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
شما هرموقع زمان داشتی یه لطفی بکن امریکا و اسراییل رو هم بگو محاکمه کنن
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خداروشکر ..بابت پیشرفت نظامی ..به شرطی که از روسهاجگنده سوخو ۳۵ ویا ۵۰ بگیریم وحتی دانش ساخت هواپیما .اینکه تمام دنیا طرف یهودی ها هستن واکراین یهودی زیاد داره وغرب از طرف دیگه می خوان روسیه رو دچار جنگ فرسایشی وتجزیه کنن .همیشه جنگ در خاورمیانه بوده ..خدا کن بر به قلب اروپا ..پدر سوخته ها وحشی..دم ایران گرم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اوکراین چهل و یک میلیون نفر جمعیت داره که حدود صد هزار نفر آن یهودی هستند ،حالا شما چطوری به این نتیجه رسیدی که خیلی یهودی داره؟ نزدیک سی و نه میلیون مسیحی را ندیدی و اون صد هزار تا یهودی را دیدی؟
محمد فقیه نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نباید به روسیه سلاح داد آخه چرا برای ایران هزینه درست کردید الان ناتو بهانه حمله به ما را دارد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
چنگ با روسیه ادامه دارد
بهار معلوم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بازنده نهایی روسیه خواهد بود
شرقگدا مواظب باش
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
از شعار نه شرقی نه غربی رسیدیم به بله شرفی نه غربی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نابغه نه شرقی نه غربی یعنی نه به شرق و نه به غرب وابسته ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
درغه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
درغه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
دوستان چرا الکی الکی ایران رو وارد جنگ روسبه و اوکراین می کنید؟
ایران پهبادش کجا بود که به روسیه داده باشه.
بابا ایران داخل این جنگ اصلا مهره مهمی نیست که دارین بزرگش می کنین
منافعی نداره
همه دارین سعی می کنین که این تحریم ها برداشته نشه و وضع اقتصادی روز به روز بدتر بشه.
روسیه داره میلیون ها بشکه نفت می فروشه مگه کاری داره از چین یا ترکیه پهباد خریداری کنه
پاسخ ها
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اسرائیل و ژنرالای آمریکایی بیان به قدرت پهپادای ایران اعتراف کننن استاد بازم قبول نمیکنه
چقدر بچگانه به تحریم ربطش دادی
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
عقب مونده پهباد های ایران بهترین نوع پهباد های جهانن
ناشناس
|
Germany
|
۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
چی بگیم خوشت میاد سانسور نمیکنی ؟ باشه روسیه خیلی خوبه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تابناک جان‌ خبرهای دروغ‌ منابع‌ غیر موثق روسی را نزار‌ اینها‌ دروغه‌
فقط لشکر‌ مزدبگیر‌ سایبری‌ دلشونو‌ با اینها خوش می کنند‌
پوتین‌ تمام‌ شد‌ الان فقط‌ پهبادهای ایرانی براش مونده والسلام الفرار‌
پاسخ ها
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تو خودت یکی بهت بگه از سفارت انگلیس پول میگیری چی جواب میدی؟
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
الان باید خوشحال باشیم!!!؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
امریکا بمب و موشک و اسلحه میدهد که ماهیت مخرب و کشتار دارند مشکلی نیست انوقت بهپاد که به خودی خود سلاح مخرب نیست اینکه خریدار در چه راهی استفاده می کند مشکل ما نیست. با چاقو هم می شود ادم کشت هم میوه پوست کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نابود باد متجاوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بله پهبادهایی که کپی بی کیفیت پهبادهای امریکایی است در حالیکه امریکا پهبادهای اصلی رو به اوکراین داده.
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
نه اینکه غرامت ۸سال تجاوز به ایران رو دادن
پاسخ ها
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
شما اول برو به اربابت که حامی اصلی صدام بود بگو به جای تحریم غرامت بده
---مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ورود الکی و پر هزینه ایران را به جنگ بی حاصل پوتین تبریک!!! می گویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با عنوان یه ایرانی میگم باعث شرم بر همه ما ! چطوری روتون میکنه پس فردا تو چشم مردم اوکراین ، پیرمردها وپیرزنها و بچه های معصوم وبی دفاع نگاه کنید ؟! فقط بچه های یمن وفلسطین مهم هستند ؟؟!!
پاسخ ها
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اتفاقاً بچه های یمن و فلسطین که غرب به خاکشون تجاوز کرده و شما اون موقع لال بودی مهمن
ر.د
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ما ایرانیها شریف‌ترین انسانهای تاریخ بشریت هستیم، غربیها در حال فرافکنی هستند
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
شما تاکی میخواهید تبلیغ دورغ بیگانگان باورکنید روسیه کشور قوی عبرت قدرتی احتیاج از سلاحهای ایران نداره کشور غربی کثیف هرجاشکست بخورند یک جایی یه کسی متهم می‌کنند و امیدوارم که روسیه شکست نخوره وگرنه اینها دست بردار نیستند مرگ برامریکا غرب ناتو اسراییل منافقین غرب گرا زنده باد پوتین پیروز با روسیه ایشالله آمین یارب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
داری سکته میزنی اینقدر جوش نزن/ خخخخخخهههه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
از نصف به بعد باهات موافقم

ایران بهترین و دقیق تربت پهباد هایی رو داره که روسیه نداره
ناشناس
|
-
|
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
یا باید نفت بفروشیم یا سلاح
انتخاب با اروپا و امریکا
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همینطور که شوروی در دوران جنگ به عراق تسلیحات نظامی برای کشتار ما میداد وچقدر جانباز شهید ویرانی بوجود آورد خیلی خوشحال بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
غرب بود که اطلاعات و اسلحه به صدام میداد مطالعه کن
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
شوروی مگه روسیه بود فقط؟
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خطاب به ناشناس ۲۰.۵۲ عه پس میگ۲۵ و تانک تی۷۲را غرب به صدام داد من فکر میکر م شوروی داده اخه بیسواد تر از تو هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
France
|
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خوشا بحال سیاستمداران ما .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
یعنی ما هم شریک جرم پوتین شدیم لعنت بر جنگ طلب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
امام علی علیه السلام می فرمایند: «کسی که ظلم می‌کند، و کسی که با او همکاری دارد و کسی که بدان رضایت دارد، هرسه شریک‌اند»
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همه اینها که گفتی خلاصه میشه در آمریکا و انگلیس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
هر کلامی جای خودشو داره این حدیث گرانقدر مربوط به این بحث نیست
محمد فقیه نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
فقط آمریکا مارو تحریم یا تهدید نظامی نکنه
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همین اوکراین بود زمانی که به عراق حمله شد ۵۰۰۰ هزار نیرو در اختیار ناتو قرار داد..من طرفدار روسیه نیستم و مخالف جنگ هم هستم...ولی اوکراین و دیگر کشورهای اروپایی باید مزه جنگ رو بچشن تا بفهمن همسایه های ما مثل عراق و سوریه و یمن دارن چی میکشن
پاسخ ها
بکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
احسنت
امیر نادری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خداییش باید به روسیه سلاح بدیم ، هشت سال بدبختا به صدام تانک و هواپیما و.... دادن هشت سال جوانای این مملکت با سلاح های روسیه تیکه تیکه شدن،هواپیماهاشون وقتی رو سر مردم بمب میریختن فانتوم و اف ۱۴ نبودا، همشون میگ و سوخو بودن،بمبهای ناپال و خوشه ایی خوبی داشتن، تانکهای تی ۷۲ و بی ام پی های برویی داشتن ما خیلی به روسها بدهکاریم چون خوب با سلاحهاشون جوانایی مملکت رو تیکه تیکه میکردن راستی میدونستید سین خاردار هم از روسیه میوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
احسن برادر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
پهپاد فروختیم پولش رو میگیریم. وقتی غربیها با تحریم ناجوانمردانه ملت ما را از حق طبیعی تجارت بین‌الملل و کسب درآمد لازم محروم میکنند، نتیجه قهری آن جبران کمبود منابع با روشهای دیگر است.فراموش نکنیم که پیشتر، دولت اوکراین چه حمایت‌هایی از سیاست‌های ظالمانه غربی علیه ما داشته است.
پاسخ ها
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
تریبون شما شده سخنگوی عمو پوتین
بدبختیهای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
جاب بسی افتخار هست که سلاح ایرانی کارایی خود را در یک‌جنگ واقعی به رخ می کشد. در آینده همین سلاح ها ی کارامد از وقوع جنگ ها علیه ملت ایران جلو‌گیری خواهند کرد. آفرین بر مهندسان رزمی و فرماندهان باغیرت و خوش فکر مملکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر اوکراین
ولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
فدای آمریکابشم اونقدرتجهیزات نظامی پیشرفته داداوکراین پدرروسیه رودراوردوتلفات زدحالااین یکی دوبارهم حلال روسیه باشه جانم فدای اوکراین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
برو اکراین
محمد فقیه نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
این مجارستان خیلی ترسو است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
از همه عاقلتره و مستقلتر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با فروش سلاح مخالف نیستم اما گرفتن تعهد عدم استفاده در یک جنگ تهاجمی و استفاده فقط در دفاع کار سختی برای ایران نیست
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
خاک بر سر طرف داران بیگانه به خصوص طرف داران آمریکا باز هم ژست حقوق بشری به خود گرفتید
عجب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مرگ بر بی حجاب
مرگ بر جنگ
مرگ بر بی حیا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
مرگ بر طالبان
حسن
|
United States
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ای بابا ما خودمون کم مشکل داریم ،حالا نفرین اکراینی ها را هم خریدیم.
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همکاری با جنایتکاران وکشتار انسان های بی گناه مرگ بر چین و روس
Mehdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اه ، ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم،
خود نتوانستیم مهربان باشیم.
آنجا که ستم بود و اعتراضی نبود.این را خوب می‌دانیم:
حتی نفرت از حقارت نیز،آدم را سنگدل می‌کند...
─═हई╬زنده باد انسانیت╬ईह═─
بدون اسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
الان روسیه شد متجاوز؟
زلنسکی اگه نمی خواست عضو ناتو بشه و در مقابل روسیه گنده گویی نمی کرد الان هیچکدوم از این اتفاقات نمی افتاد
حالا اینا که به کنار بعضیا بهش میگن قهرمان!
بدون اسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
الان روسیه شد متجاوز؟
زلنسکی اگه نمی خواست عضو ناتو بشه و در مقابل روسیه گنده گویی نمی کرد الان هیچکدوم از این اتفاقات نمی افتاد
حالا اینا که به کنار بعضیا بهش میگن قهرمان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بدبختی ماازاونجاشروع میشه که مردم خودمون برضدمون شده وعقده ای شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
غربی ها خیلی پرو شدن چاره ای جز مقابله نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
غربی ها خیلی پرو شدن چاره ای جز مقابله نیست
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
با این خبر وارد شدن رسمی ایران به جنگ اکراین با ارسال پهباد من دیگر طرفدار پوتین شدم و واقعا امیدوارم که پوتین پیروز بشه چون اگر پوتین پیروز نشه وضع کشور از این هم که هست بسیار بدتر خواهد شد چون اسب ما بازنده شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بی خیالش
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
صداوسیما بصورت سیستماتیک دروغ می گوید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
لندنیها چطور
رضایوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
پیشرفت نظامی مایع افتخار ایران است وفروش پهپاد هیچ مشکلی نداردولی درچنین شریطی فروش پهپاد به‌ روسیه اشتباه است دولت ايران باید تمام سعی وتلاش خود را بایدانجام میداد تا جنگ تمام شود
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
درجنگ حلواتقسیم نمی‌کنند و گلوله وموشک وپهپادوهواپیماهم نظامی وغیرنظامی راازهم تشخیص نمیدهند
ایران هم ازشروع جنگ روسیه واوکراین ضمن اعلام بی‌طرفی پیشنهادوساطتت ازراه مذاکره دیپلماتیک راداد
ر ض
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
البته که جنگ زشت وبد است اما همین غرب متمدن به هر کس که بخواهند سلاح میدن مثل صدام و داعش سعودی و.. به هیچ کس هم پاسخگو نیستند پس جوانان عزیز گدشته را بخوانید وزیر علم کسی طرفداری نکنید درسته سیستم اجرایی کشور شخمیه اما ایران حق داره به هر کسی که میخواد سلاح بده .
ایا ایران وایرانیان رعیت حکومتی های غربی است که از کسی اجازه بگیره
همین المان متمدن به بهانه تولید سموم نباتی به صدام مواد شیمیایی داد که الانم زنده هستند به شهر حمله شیمیایی کردن یادم رفته
Erfan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
همین اوکراین قبل از حمله نظامی جز کشورای مخالف ایران بود
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
متاسفانه ایران در جنایت روسیه علیه یک ملت سهیم شده و این ننگ است
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
این پهباد ها فیک هستند با نمونه اصلی قابل رقابت نیستند
آریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
ای جانم، یک جنگ هم اینجا برپا شده،،،دوستان،قدرت گرفتن ناتو،یعنی قدرت گرفتن ترکیه و آذربایجان و....حالا تو خود بخوان حدیث مفصل از مجمل ، دست برداریم از سطحی نگری و اسگولیسم سیاسی،
مهدی ابراهیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اون موقع که آمریکا و فرانسه و آلمان بمب و موشک میدادن صدام بریزه سرمون حالام پهباد های ما هوار میشن رو سرشون که بفهمن مزه ی جنگ و خونریزی چیه
سیروس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
اگر کسی به روسیه سلاح بدهد در مرگ مردم اوکراین شریک است چون روسیه متجاوز است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
مگراقای وزیرخارجه نگفت مابه روسیه پهپادنفروختیم چطورشدسرازجنگ دراورد کسی متجاوزراهمراهی کند درتجاوزاوشریک است
محمد فقیه نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
آیت الله ها کاربران محترم اگر یک درصد روسیه در این جنگ پیروز نشه میدانید تحریم های آمریکا بیشتر می‌شود آیا بخاطر پوتین ما باید درگیر جنگ با همپیمانان آمریکا هم بشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
بسم الله الرحمن الرحیم
هر کاری نیروهای مسلح ایران انجام دهند کاما"صحیح است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
ی دیونه نوشته ارسال پهپاد های ایرانی ممکنه باعث بشه از ما خسارت جنگ بخواهند معلومه سنش زیره شش هفت ساله اگه اینطوری باشه که ایران از دو سوم کشورای دنیا خسارت طلب داره و خوده امریکا ب تمام دنیا بدهکار است ایران بایس تا میتواند سلاح. بفروشد .و کارایی انها را اثبات کند بلکه بتواند قسمتی از بازار گرم سلاح را از امریکا و اروپا بگیرد اگر ما نفروشیم و صنایع نظامی خود را تقویت نکنیم حتما اسیب خواهیم دید سلاح را بهتر از نفت میشود فروخت و سود کلانی دارد
پاسخ ها
مسیحا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
درود برشما
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
هیچ کسی نمیتونه آخر این بازی رو پیش بینی کنه
فقط انشاالله به خیر بگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
این خبردرموردایران دروغ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
پهپادهای ایران هیچ ارزشی واسه روسیه نداره و پوتین خودش این را بهتر از هر کسی میدانست، ولی با این کار میخاد هزینه ی جنگ را با ابران تقسیم کند و پای ایران را هم به این باتلاق بکشد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
روسیه هیچ غلطی در مقابل اکراین نمیتواند بکند و به دلت افتاده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
روسیه پیروز است اوکراین نابود است
علی/تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
باعث افتخاراستکه‌ایران‌به چنین‌‌دانشی درتولیدتسلیحات‌مدرن‌نظامی‌وهوافضاوسامانه‌های رادارگریزنقطه زن بادانش بومی وتولید انبوه رسیده باشد که درکنار کشورهای پیشرفته تولیدکننده تسلیحات مدرن در محیطی رقابتی سنگین گوشه‌ای ازبازارفروش تسلیحات حساس جنگهای نوین ‌الکترونیک‌لیزر هوافضای نقطه‌زن وپهبادهای رادارگریز را بدست‌اورد ووبازار فروش پرسود واستعمارگران جهانی را با عرضه میدانی وقیمتی رقابتی بدست‌آورد بطوری که درنمایشگاه بین‌المللی‌تسلیحات نظامی هوشمند الترونیک‌هوافضا وساماانه‌های موشکی و رادارگریز وپهبادهای مدرن با موجی از درخواست خرید کشورهای مختلف روبرو و وبخش‌مهمی‌ازبازار سودساز تسلیحات نظامی را از دست کشورهای انحصاری اروپایی وامریکایی خارج کرد وتحمل این‌وصعیت برای بازار جهانی تحقیرکننده‌وسخت‌وسنگین‌است که‌البته درآینده باید تحمل حصور رقیب‌قدرتمند خوش‌ذوق و توانا درارائه دانش‌های‌مدرن‌ تسلیحات نوین الترونیک‌لیزر پلاسما وبشقاب‌پرنده‌های چندین‌کاربردی شبح‌ قدرتمندویرانگر فوق‌هسته‌ای‌که هیچ سامانه موشکی قدرت‌تخریب و ویرانگری‌آنرا ندارد وهیچ سامانه راداری فوق‌مدرن‌قادربه رهگیری آن نیست را به بازار جهانی عرصه میکنیم گوشه‌کوچکی ازعملکرد سامانه پروژه سری وطنی سرنگونی پهباد فوق‌مدرن گلوبال امریکایی و سالم نشاندن پهباد مدرن RQ/174 امریکایی وپهباد هرمس رژیم صهیونیزمی و از مدارخارج شدن ماهواره فوق مدرن امریکایی و انفجار آن در سکوی پرتاب و خنثی یازی بدون سروصدای ده‌ها پروژه فضایی جاسوسی امنیتی امریکا و اسراییل است که تماما توسط نخبه‌های علمی ودانشمندان‌خوش دوق و توانای علمی وطنی است که ایران قدرتمند را با سپاه وارتشی باغیرت‌وشجاع ومجهز به پیشرفته‌ترین‌تسلیحات مدرن بادانش‌بومی بسوی بازگشت به تمدن بزرگ و تاریخی ایران هدایت وعرور شکسته وتحقیرشده ملی رااحیاگوپاره‌های جدا شده ازتن مام‌وطن را به مدت باشرف‌ولایق ایران بزرگ و قدرتمند برمی‌گردانند.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
این سایت نظرات منو ثبت نمیکنه شما چجوری نطراتتون ثبت شده
هدایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
ترکیه، آمریکا و کلا همه دنیا به اکراین سلاح مید‌ن، مردم دونباس‌ آدم نیستن.
اگر مردم سوریه، لیبی، یمن، عراق، کوبا، نیجریه و کلا همه ملت های جهان سومی و بی‌ پناه کشته بشن ککت‌ هم نمی گزه‌ ولی امان از روزی که به چشم آبی کشته بشه.
ایرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
برادران اینقد علیه کشورما سلاح دادن به عراق کسی حرفی نزد حالا ما به روس سلاح دادیم همه فریاد وااسفاها سردادن شما اگه بدونید اوکراین پیروز بشه یعنی ناتو پیروز میشه واول بدبختی برای ایرانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
سیاست های دفاع از مظلومان جهانتون هم خالی بود شماها دست شیطان را از پشت بستین
محمد فقیه نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
خدایا به خیر کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
اوکراین پیروز است روسیه نابود است درود بر زلنسکی مرگ بر پوتین دلقک
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
جام جهانی قطر آلودگی هوا روز جهانی معلولین میترا حجار روز دانشجو جاماندگان سهام عدالت
آخرین اخبار