بازدید 3926

نمایش‌نامه خوانی هنرمندان موسیقی و تئاتر برای آزادی زندانیان

کد خبر: ۱۱۳۹۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳ 11 September 2022

با حضور هنرمندان نامی حوزه موسیقی و تئاتر نمایش‌نامه‌های شاخص حوزه زنان آسیب‌دیده‌ با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خوانش می‌شوند.

به گزارش روابط ععمومی ستاد دیه کشور، رپرتوار نمایش‌نامه‌خوانی «زندگی کارگری زنان» که شامل سه نمایش‌نامه به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی است از 19 شهریور الی 9 مهر با هدف آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می‌شود.

نمایش‌نامه‌ «خواب زمستانی» امشب (نوزده شهریور) با حضور چهره‌هایی چون سیما تیرانداز، سوگل خلیق، یلدا عباسی، الهه شه‌پرست و ساناز نجفی، خوانش و امیر عظیمی و حمیدرضا ترکاشوند در این نمایش‌نامه‌خوانی اجرای زنده خواهند داشت.

«قند خون» دومین اجرای این رپرتوار دوم مهر ماه توسط مه‌لقا باقری، توماج دانش‌بهزادی و حدیث میرامینی خوانش و مهدی یغمایی آهنگساز و خواننده پاپ ایرانی در این برنامه خیرخواهانه به اجرای زنده خواهد پرداخت.

آخرین اجرا نیز مربوط به نمایش‌نامه «روزمرگی» است که ۹ مهر با همراهی هنرمندانی چون شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی و آیه کیان‌پور روی صحنه خواهد رفت که نیما رئیسی گوینده، بازیگر و خواننده نام‌آشنای کشور اجرای زنده موسیقی آن را برعهده دارد.

هیچ‌کدام از عوامل این پروژه دستمزدی دریافت نمی‌کنند و تمام عواید حاصل از این سه نمایش‌نامه‌خوانی با هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد دیه کشور بی کم‌وکاست به آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد که به دلیل عدم توانایی پرداخت، در زندان به سر می‌برند، اختصاص خواهد یافت.

نیکوکارانی که تمایل دارند با خرید بلیت‌های این نمایش‌نامه‌خوانی در امر حسنه رهایی زندانیان غیربزهکار مشارکت جویند، می‌توانند با مراجعه به سایت «تیوال» و ورود به سامانه در روزهای تعیین شده نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام نمایند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی