بازدید 4803

حکم اخراج توسط نبی به اسکوچیچ ابلاغ شد

کد خبر: ۱۱۳۹۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲ 07 September 2022

بعد از جلسه روز گذشته هیات رییسه فدراسیون فوتبال و ماموریت آن‌ها به مهدی تاج برای مذاکره با کارلوس کی‌روش و بازگرداندن این مربی پرتغالی به راس نیمکت تیم ملی ایران، دراگان اسکوچیچ در جلسه با مهدی محمدنبی به طور رسمی در جریان تصمیم فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

اسکوچیچ بعد از این که از طریق نزدیکان فدراسیون و مصاحبه مهدی تاج در برنامه رادیویی در جریان اتفاقات مربوط پیرامون نیمکت تیم ملی قرار گرفت، کادرفنی را که مشغول آنالیز بازی‌های لیگ برتر بودند، تعطیل کرد و خودش برای پیگیری موضوع در جلسه‌ای با محمدنبی، نایب رییس اول این فدراسیون حاضر شد.

نبی در این جلسه تصمیم هیات رییسه برای تغییر و تحولات روی نیمکت تیم ملی را به این مربی ابلاغ کرد که او به‌زودی جای خود را به مربی دیگری خواهد داد. تصمیم فدراسیون برای مذاکره با سرمربی جدید بدون اطلاع قبلی به اسکوچیچ موجب ناراحتی و دلخوری دراگان اسکوچیچ شد و او فرصتی هم برای خداحافظی با شاگردان خود در تیم ملی نخواهد داشت. فدراسیون به اسکوچیچ اعلام کرد که تمام حق و حقوق قانونی این مربی را هم مطابق قرارداد پرداخت خواهند کرد.

فدراسیون فوتبال در حال رایزنی با کارلوس کی‌روش برای حضور این مربی تا روزهای آینده در تهران و هدایت تیم ملی در پنجره بازی‌های ملی و در دو دیدار دوستانه با اروگوئه و سنگال است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی