بازدید 5612

آغاز مهلت دوباره انتخاب رشته داوطلبان کنکور

مهلت مجدد انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز شده در آزمون ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۱ که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی نشده‌اند، از امروز آغاز می‌شود.
کد خبر: ۱۱۳۸۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸ 06 September 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، داوطلبانی که در کنکور ۱۴۰۱ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، اما در بازه زمانی انتخاب رشته (۱۷ تا ۲۴ مرداد) موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته نشده‌اند، می‌توانند از روز سه‌شنبه، ۱۵ شهریور تا پایان روز پنج‌شنبه، ۱۷ شهریور ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور به متقاضیان رشته­‌های دارای آزمون عملی و طراحی (رشته‌های علوم ورزشی، آموزش تربیت بدنی و همچنین رشته‌های گروه آزمایشی هنر) توصیه کرده است که برای انتخاب این رشته‌ها در آزمون عملی این رشته‌ها قبلاً شرکت کرده باشند.

بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اگر رشته‌های دارای شرایط خاص مدنظر داوطلبان است، باید توجه داشته باشند که در صورت داشتن شرایط و همچنین نمره علمی، همزمان با اعلام نتایج نهایی برای انجام مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت معرفی می‌شوند.

به گزارش ایسنا، نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ در هفته پایانی شهریورماه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری
آخرین اخبار
وب گردی