بازدید 17310
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ششم شهریور/ عبور واکسن‌های تزریق شده از مرز ۱۵۴ میلیون دوز

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۸ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از ۲ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۱۳۳ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۷۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷ 28 August 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۶۵۸ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۱۷۵ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۹۷۸ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۸ هزار و ۸۱۱ دوز واکسن در ایران که ۶۵ هزار و ۵۷۰ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، هزار و ۶۹۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۳۹۸ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۶۶۲ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۷۲۸ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۷۷ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۱۳۳ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۶۳۰ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.در حال حاضر ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
این پیک هم رو به پایان است
پیک بعدی شش ماه دیگه بصورت خیلی ضعیف خواهد بود
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی