بازدید 9429
۶
مانعی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد

وزیر کشور: خط‌دهی به فدراسیون جهانی با مسوولیت ملی تطابق ندارد

این کارها با مسوولیت ملی تطابق ندارد. یعنی اگر کسی حتی با دستگاه داخلی مشکلی دارد، این موضوع را به مرجعی بین‌المللی بگوید، حتما با مسوولیت‌های ملی تناقض دارد.
کد خبر: ۱۱۳۶۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲ 20 August 2022

احمد وحیدی در بازدید از ایرنا در مورد بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: هر جایی که بتوانیم ورزشگاه را برای حضور بانوان آماده کنیم، این موضوع مانعی ندارد اما شرط آن این است که ورزشگاه‌ها آماده باشند.

طبیعتا تا این آمادگی‌ها به وجود بیاید، زمان می‌برد. ورزشگاه‌هایی که مانند استادیوم آزادی آمادگی دارند، اگر مواردی پیش بیاید تا حدی که بتوانند این بحث را پوشش بدهند، منعی برای حضور بانوان ندارند.

وزیر کشور در مورد نامه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال و اینکه به نظر می‌رسد برخی افراد از داخل به فیفا خط می‌دهند تا فوتبال ایران آسیب ببیند، عنوان کرد: این کارها با مسوولیت ملی تطابق ندارد. یعنی اگر کسی حتی با دستگاه داخلی مشکلی دارد، این موضوع را به مرجعی بین‌المللی بگوید، حتما با مسوولیت‌های ملی تناقض دارد.

اگر حرفی هم دارند باید در داخل بزنند. ضمن اینکه فدراسیون‌ها تقریبا یک استقلالی دارند و باید موضوعات را به آن‌ها انتقال دهند. تلاش برای انعکاس و به میدان آوردن دستگاه‌های غیر ملی اصولا کار خوبی نیست.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶
الهی
دوست ندارید کسی بدونه چکار میکنید؟
آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟
اگر حرفی هم دارند باید در داخل بزنند؟؟؟
حرف زیاد داخل زدند و به جایی نرسیده
اگر شما گوش شنیدن داشتید کار به اینجا نمیرسید
همین حرفهای شما نشان میده دارن راه درستی رو میرن
کدوم فدراسیون دقیقا مستقله؟ مگر استقلالی هم گذاشتید بمونه؟
ورزش الوده به سیاست و ایدئولوژی تهوع آوره
اين هه وقت داشتيد اماده کنيد. اگه مي خواستيد مي تونستيد. آخرشم کاري را که بايد اول بکنيد آخر مي کنيد ولي با کلي هزينه از جيب ملت
درخصوص داخلی بیشتر توضیح دهند شاید داخلی ضعف مدیریت باشد
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی