بازدید 6318
۴

مالیات ۳۲میلیاردی ویلموتس هم سر فدراسیون آوار شد

مالیات ۳۲ میلیاردی ویلموتس هم به صورت اقساطی و ماهانه پرداخت شود آن هم در شرایطی که پیش از این عاملین فاجعه ویلموتس مدعی بودند با تجربه قرارداد کی‌روش فدراسیون هیچ تعهدی برای پرداخت مالیات مربی بلژیکی نخواهد داشت
کد خبر: ۱۱۳۵۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰ 17 August 2022

پرداخت مالیات کارلوس کی‌روش یکی از مشکلات مستمر فدراسیون فوتبال در سال های اخیر به شمار می رفت که بارها موجب بسته شدن حساب‌های فدراسیون شده بود و با گذشت سه سال از پایان همکاری دو طرف همچنان مبلغ ۱۷ میلیارد ریال از بدهی مالیاتی فدراسیون از محل قرارداد کی‌روش باقی مانده بود.

فدراسیون فوتبال در هفته جاری بدهی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی مالیات کی‌روش را به اداره مالیات پرداخت کرد و بالاخره این پرونده مختومه شد.

نکته جالب توجه این است که فدراسیون همچنین ۵۰۰ میلیون تومان از مالیات مارک ویلموتس بلژیکی را نیز پرداخت کرده اما بر اساس بدهی اعلام شده از اداره مالیات قرارداد ویلموتس فدراسیون فوتبال را بیش از ۳۲ میلیارد تومان بدهکار کرده و پس از پرونده مالیاتی کی‌روش حالا بحران تازه‌ای برای فدراسیون در این بخش ایجاد شده که ظاهرا تسویه و  پرداخت این مبلغ به زودی امکان پذیر نخواهد بود.

با تفاهم و تعامل مسئولان فدراسیون فوتبال و اداره مالیات مقرر شده مالیات ۳۲ میلیاردی ویلموتس هم به صورت اقساطی و ماهانه پرداخت شود آن هم در شرایطی که پیش از این عاملین فاجعه ویلموتس مدعی بودند با تجربه قرارداد کی‌روش فدراسیون هیچ تعهدی برای پرداخت مالیات مربی بلژیکی نخواهد داشت که حالا مشخص شده این ادعا هم صحت نداشته است.

مالیات معوقه کارلوس کی‌روش و مارک ویلموتس مربوط به دوره ریاست مهدی تاج است که بعد از استعفا از فدراسیون فوتبال، بعد از سه سال مجددا برای ریاست این فدراسیون نامزد شده است. 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
خوشبختانه تاج زنده است به اندازه کافی هم اموال دارد تا ته پولش رو با سودش ازش بگیرید
اگه نگیرید حق بدید شک کنیم که متصل به بالاست
در فدارسیون فوتابال را gel بگیرید
واقعا که خوب از بیت المال محافظت کردید لاشخورهای کثیف
سلام اگر کسی میخواهد معنی درست قمر در عقرب را بداند همن قضیه تاج و ویلموس است .......
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی